Tax

Moderátor
Správce
Na červených stránkach zverejnili kalendár akcií pre rok 2016

Pre nás môžu byť zaujímavé tieto akcie v MDC:

9.4. Otvorenie sezóny v Železničnom múzeu Bratislava východ
18.-19.6. RENDEZ 2016 - 18. celoslovenský zraz historických železničných vozidiel v Železničnom múzeu Bratislava východ
15.10. Ukončenie sezóny v Železničnom múzeu Bratislava východ

A vo Výhrevni Vrútky:

4.-5.6. Železnica pre deti - MDD vo Výhrevni Vrútky

15.10. počas akcie Ukončenie sezóny v Železničnom múzeu v prípade záujmu môžeme usporiadať bratislavské stretnutie fandov MSTS - samozrejme len za predpokladu dostatočného záujmu.

http://www.vlaky.net/upload/images/reports/006019/nostalgia-2016.pdf
 

BR601

Pokladník
No to stretnutie fandov MSTS na slovensku vyzerá zaujímavo, z mojej strany by záujem bol, bolo by to zaujímavé spojenie s nostalgickou akciou.
 

Tax

Moderátor
Správce
@ BR601: My máme troška iné skúsenosti. Všetci ( najmä Slováci ) nariekajú že by sa chceli zúčastniť takého stretnutia, ale pri poslednom stretnutí v MDC zo slovenských účastníkov prišiel len Brzda a aj ten len na krátky čas, v podstate odišiel hneď po skončení parnej jazdy ;) Takže opatrne s takými vyhláseniami. Keď bude ten pravý čas, tak urobím k tomu vlákno kde bude možnosť napísať Zúčastním sa alebo Nezúčastním sa. Podľa toho sa rozhodneme či také niečo usporiadať a vôbec obťažovať sa s niečim ako je organizácia stretnutia. Malá skupina skalných môže debatovať v lete aj u mňa doma na záhrade, kvôli tomu nie je treba aby som sa naťahoval s nejakým organizovaním.
 

BR601

Pokladník
TAX: Chápem. Na isto to určite tvrdiť nebudem, lebo stať sa môže všeličo. Keď bude mi v tom čase stretnutie vyhovovať, nemám problém...
 

Tax

Moderátor
Správce
@BR601: ak sa to uskutoční, vítaný je každý človek dobrej vôle ktorý sa chce o MSTS ( OR, RW... ) niečo dozvedieť, ktorý chce niečo ukázať alebo len tak podebatovať si o všeličom okolo MSTS aj o iných témach.
 

Tax

Moderátor
Správce
Kalendár nostalgie MDC ŽSR konečne zverejnený

Z najzaujímavejších akcií vypichnem týchto niekoľko:

22. a 23.4. Rušňoparáda 2017 -výstava historických koľajových vozidiel, jazdy historických vlakov v okolí Košíc, sprievodné podujatia, zakúrený parný rušeň U 36.003 „Katka“)

3. a 4.6. Železnica pre deti -parné a motorové vlaky v okolí Vrútok, výstava železničných vozidiel, sprievodné akcie

17. a 18.6. RENDEZ 2017 - 19. celoslovenský zraz historických železničných vozidiel v Železničnom múzeu Bratislava východ
 

Tax

Moderátor
Správce
Budúci víkend sa bude konať celoslovenský zraz historických železničných vozidiel RENDEZ 2017

Plagát s informáciami nájdete tu:
RENDEZ_plagat_2017.jpg
 
Nahoře