15. setkání MSTS Praha

Registrácia na stretnutie Praha 9. - 10. 3.2019


  • Hlasovalo členů
    14
  • Ukončená anketa .

poison

Pomocník strojvedoucího
Nee, nástup možný 14-24, vyjde to na 340,-Kč na jednoho pokud nás bude deset, pokud více budem to muset rozmělnit neboť se jedná o apartmán pro 10.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Všechno je jednou poprvé, tak jsem se rozhodl konečně jednou dorazit. Mám to sice z Plzně "za rohem", ale jak se znám, když se rozsedím ...
Naklikal jsem to tedy v rezervaci komplet vč. noclehu. Pochopil jsem, že jde stále o DDM se začátkem v sobotu kolem poledne? Děkuji.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
OK, vezmu s sebou noťas a zkusím komentovanou ukázkou naživo odtabuizovat tvorbu .eng a .wag souborů pro OR. Je tam k dispozici nějaký přístupový bod WiFi?
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Je to apartmán pro 10 osob. Možná by šlo domluvit přistýlku, ale na to je čas. Losovat se dá kdo s kým, ale to bych taky nechal až na místě. :)
 

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
V Gumokolo expresu Brno - Hustopeče - Praha máme ještě jedno místo volné. Odjezd z Brna: sobota ráno okolo 7 hod., odjezd z Prahy: sobota navečer. Zájemce z blízkosti Brna vyzvedneme téměř doma. Ozvěte se mi na SZ.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Bohužel okolnosti mě nutí zrušit plánovaný nocleh a vrátit se večer do Plzně. :( Hospoda je s otazníkem, nevím kdy se obvykle zahajuje stolní část setkání, ale poslední vlak mě jede po deváté. Ostatní samozřejmě platí.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Ahoj, začátek je v sobotu od 9 a v neděli od 8. Snad nás vrátná nevypeče, teda obráceně, jako minule nenechá vymrznout. Ještě, že ta slivka byla.
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Já se bohužel taky neukážu, neb neplánovaně pojedu na opačný konec republiky navštívit Havířov.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Chlapci ubytování v apartmánu platí, dokonce to vypadá tak, že nebude potřeba tasit občanky a večer půjdem rovnou na kutě. Zatím je nás sedm tak počítejte cca. 490 Ká osoba. (3383:7)
 
Nahoře