Kde stáhnout model, skin... Hledám, hledáš, hledáme...

Dobrý večer. Chtěl bych poprosit někoho znalého, zda neví, jestli se dají stáhnout nějaké nové maďarské vozy. Myslím konkrétně ty rekonstruované vozy z CAFu. Hledal jsem "gůglem", ale bohužel úspěšný jsem nebyl.
 

Považan

Cestující
Neviem presne akú radu hľadáš. Sú tam CAF AMZ, BVMZ, Bpmz... potom ešte nejaké v balíčkoch... toto bol len výber z EC balíku.
 

colt274

Začátečník
Zdravím, po letech jsem se vrátil do světa MSTS, respektive přesněji teď již OR a při budování nového trainsetu jsem dříve či později našel prakticky vše, co jsem potřeboval (s výjimkou MVTV2, která je podle všeho neveřejná), ale narazil jsem na problém, který se mi nepodařilo vyřešit, a tím je C vůz Flirta Leo Expressu, kterému chybí textury, nevěděl by prosém někdo o řešení?
 

vaskovy_vlaky

Pokladník
Chtěl jsem se zeptat, jestli není ke stažení rešica U46.903 v červeném nátěru (nebo černém) z Čiernohronské železnice?
 

vaskovy_vlaky

Pokladník
Ať otevřu kteroukoliv stránku, která se tímto pojmenováním chlubí, je vždy na prvním místě trať nebo jsou to sdružené trati pod tímto názvem. Jméno takového vlaku tam nevidím. Vozidla, která na daných tratích jezdí, jsou až druhotná a uvedená u tratí. Takže TRAŤ a zase trať bez ohledu na přání a dětský obdiv vláčků na trati.
Úvodní slovo zde snad hovoří jednoznačně:
Posázavský motoráček jezdí z Prahy po trati tzv. Posázavského pacifiku přes Vrané nad Vltavou a Jílové u Prahy až do Čerčan a zpět.

Posázavský pacifik opravdu existuje jako vlak. Je běžně tažen strojem 751.121. Najdi si to na internetu nebo ještě lépe na zelpage
 

vaskovy_vlaky

Pokladník
Tak znovu pro pomalejšího. Přečti si to znovu a hodně pomalu. Napsal jsem to snad dost srozumitelně. (O tom hovoří i ta vysoká rychlost tvé reakce.)

Já jsem si to přečetl, a říkám, že existuje vlak (Rychlík) s názvem posázavský pacifik, a takovou přezdívku má i trať
 

Roumenis

Začátečník
Zdravím chlapi,
nevíte někdo náhodou, kde se vzalo toto? (nejnovější nátěr paštiky) Dneska jsem na to náhodou narazil, zkusil pohledat ale nikde nic ke stažení.
Tak by mne zajímalo, zda to není jenom nějaký soukromnický skin třeba, ať zbytečně nehledám dál :D
 

Přílohy

  • paštika.jpg
    paštika.jpg
    337.9 KB · Zobrazeno: 73

colt274

Začátečník
Na ulož.to je z nějakého důvodu hromada takových screenshotů soukromých skinů, nicméně mě se nepovedlo sehnat ani standartní Leo verzi, takže hodně štěstí :)
 

vaskovy_vlaky

Pokladník
Zdravím chlapi,
nevíte někdo náhodou, kde se vzalo toto? (nejnovější nátěr paštiky) Dneska jsem na to náhodou narazil, zkusil pohledat ale nikde nic ke stažení.
Tak by mne zajímalo, zda to není jenom nějaký soukromnický skin třeba, ať zbytečně nehledám dál :D

Najdi si na internetu stránku https://msts.virel.eu/ . Do hledání napiš číslo jednotky Leoexpresu (tj. 480) a vyhledá ti to jednotku 480.002 v cojávímjakém nátěru. Klikneš na odkaz a otevře se ti uloz.to kde si to můžeš stáhnout.
 

colt274

Začátečník
To je jednak jiný nátěr než ten, než na který se ptal, a druhak v dotyčném archivu chybí soubor, takže nefunguje jeden z vnitřních vozů...
 
Nahoře