Reči o chlaste a prepeličom mäsku

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Chlapi, já si odněkud přivezl střevní chřipku. V noci na dnešek a celé dopoledne jsem se zes***** jak Alík. Tak hledám ohnisko. Nemá někdo ze zúčastněných podobný problém?
Ale na druhou stranu, z Bratislavy asi těžko. S Martinou jsme vypili na závěr po sedmičce dobrého vína do dvou do rána ještě téměř celou láhev kvalitní silné domácí slivovice z Vizovic. A ta by musela všechny bacily desinfikovat. A ráno ještě repete od Dana u auta. Pak už vůbec nemohl žádný bacil přežít. Blava19.jpg
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Máš to Zbyňku stoprocentně z Račianskýho dvora, já jak jdu brzy z lokálu postihne mne střevní chřipka, pokud jdu poslední mám pak celý týden chl astma. ;)
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
bob57_cz: Tentokrát jsi vedle. Tomuto fóru nepřísluší rozepisovat soukromé podrobnosti, ale když už máš předem jasno a publikuješ své závěry asi tak. Je to jen výborná kamarádka, nic víc nehledej. :)
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Hehe, jen se bavte s vašimi konspiračními teoriemi. Jenomže přátelit se dá i s jinými hodnotami, než jen to jedno na co myslíte vy. No, když už mne opět tady někdo řeší, já netuším, čím jsem zaujal, ale všechna ta děvčata mne přijala jako někoho z rodiny. Například Anička. Včera mi zatelefonovala, že by mne poprosila abych nacvičil a poslal nahrávku violoncella další její nové vlastní skladby. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ten telefonát netrval hodinu a dvacet minut. Potřebovala si i popovídat. Netuším, ale asi jsem na tom večírku před 6 lety na obě udělal nějaký ten správný důvěryhodný dojem a tak mne přijaly mezi sebe. No a co. Vlastní děti nemám, tak potěší, když si tyto vzpomenou například na narozeniny a občas mne i navštíví, dokonce i cyklo jsme podnikli. A už to prosím dál neřešte. :)
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Ale já si nestěžoval, já se jen ptal a nakonec odpovídá ten, kdo tam vůbec nebyl :) Ale jen tak mezi námi. Mohl jsi se tam ukázat, když v Praze to máš daleko. :) Stejně v Bratislavě Češi hrajeme vždy přesilovku, tak jsi mohl vylepšit skóre. :)
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Ale já si nestěžoval, já se jen ptal a nakonec odpovídá ten, kdo tam vůbec nebyl :) Ale jen tak mezi námi. Mohl jsi se tam ukázat, když v Praze to máš daleko. :) Stejně v Bratislavě Češi hrajeme vždy přesilovku, tak jsi mohl vylepšit skóre. :)
Mohl bych, kdyby mi to tradičně nekolidovalo se dvěma jinými akcemi. Tohle jsi psal ty:
Chlapi, já si odněkud přivezl střevní chřipku. V noci na dnešek a celé dopoledne jsem se zes***** jak Alík. Tak hledám ohnisko.
Ty ses ptal a my ti odpovídali. Stížnost jsi opravdu přímo nepodal, ale dá se to tak brát, výsledek je stejný. :)
 
Nahoře