16. setkání MSTS Praha

Registrácia na "Slezinu Praha 2020"


  • Hlasovalo členů
    17

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Jak se dívám do jízdních neřádů, tak Stavby železnic se opičí po mě a už dělníci asi rozkopali žst Šakvice. Tedy vlaky tudy začaly jezdit dost divoce. Tak jen doufám, že ranní osobák nějak projede a v Brně stihnu přípoj.
Bude to asi napínavá jízda. Ráno k vlaku autobusem do Vranovic. Škoda, že nejede do Židlochovic a není přípoj odtud, svezl bych se alespoň po jejich rychlodráze.
Jinak všichni aktivní si nezapomeňte domácí úkoly. Jinak budete po škole. :)
 

Tax

Moderátor
Správce
Tax a Jozef sedia vo vlaku, zatial to ide dobre. Minuli sme Rajhrad, ked sa nic neposerie tak kratko po 10 - tej sme v Prahe. Asi nakukneme na Burzu na Opletalke a potom dalej na Podbabu. Toz vidime sa
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Hlásím, že jsem přijel domů OK.
Rád jsem vás zase viděl.
Jinak tohle místo konání slezin má jedno velké plus k nezaplacení. Je to 5 minut od vlakové zastávky s hustou příměstskou dopravou.
 

Tax

Moderátor
Správce
Zopár foto:

Už sedíme U Topolů a riešime životne dôležité problémy súvisiace s MSTS a OR:

p-2020.jpg

Rybička bola chutná, oveľa lepšia než tradičký "voschlej řízek"

p-2020-a.jpg

Spali sme neďaleko od STM

p-2020-c.jpg

Dvor bol celkom príjemný, len zvieratká tam chýbali

p-2020-d.jpg

3D modelovanie postúpilo na vyšší level

p-2020-e.jpg
 

Tax

Moderátor
Správce
Tax a Jozef pred chvilou vystupili z vlaku. este necelu hodinu a budem doma. Cesta v pohode, len s malym meskanim.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Koukám žádná změna, pořád stejné kvalitní tváře, ani se nedivím, že to v té Prahe už nemá smysl. Nic netrvá věčně a je třeba udělat změnu.
 

Tax

Moderátor
Správce
Tak práve som prišiel domov. Musím povedať že slezina sa vydarila ako zvyčajne. Joskovi ďakujem za organizáciu, rád som videl všetkých účastníkov a špeciálne Mirana, jeho účasť bola príjemným prekvapením. Dúfam že sa v podobnej zostave uvidíme opäť.
 
Nahoře