Elektrické lokomotivy ŠKODA pro Open Rails z dílny Pikku Locomotive Works Inc.

Dan J.

Strojvedoucí
Kabina zrovna mně jede bez chyb, pominu li ten nešťastný pád editoru, nenajede ani menu. Pořešíme v Praze. :)
 

okoun

Hradlař
Mě funguje naprosto luxusně. Plechovky jsou moje srdcovka, už se nemůžu dočkat toho balíčku. V mém 24h TT se budou vyjímat jako elita. :)
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Hmm. Fakt, že jo:confused: Nezbývá, než to postavit s nějakým jiným HV a v CB to pořád dokola pro test/projetí přehazovat.
Není potřeba na přehození jediného *.con alarmovat celý program. Stačí jednoduchá výměna souboru ve složce mezi zálohou.
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Vážení přátelé, stavba modelu lokomotivy řady 131 postoupila prakticky do finále. Mám jeden problém, se kterým mi snad někdo pomůže. Na tuto řadu mám cca 3GB velice kvalitní dokumentace, ale jedna věc mi chybí. V současnosti se na tuto řadu pro zlepšení komfortu obsluhy montují klimatisace. Všechny fotky co mám jsou ještě bez ní, jen s větráky. Nemáte někdo dobře zdokumentovaný tvar toho krytu a samotné klimy co je na střeše nad stanovištěm strojvedoucího? Hodně by mi to pomohlo, děkuji všem.
131026.jpg
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Když máte hotovou řadu 122, tak proč neudělat rovnou i 123. :cool: Doufám, že tímhle modelem potěším hlavně @Pawlik , (a myslím, že se určitě bude líbit i @Vrbam ) Co si tak matně pamatuji, tenhle stroj vždycky @Pawlik moc chtěl a dokonce ho začal tvořit. I proto mohou být nejenom v tomto modelu jeho podvozky. Tak Pavle, snad jsem to moc nezkazil a moc děkuji. Až to bude provozuschopné, tak ti to samozřejmě pošlu na kukačku.
scr01.jpg
 

Pawlik

Průvodčí
Já jsem si říkal, kdy se v té záplavě strojů konečně vyloupne (ještě kdyby ji tak někdo vyrobil v H0)
To jsi mi udělal opravdu nesmírnou radost! Myslím, že je dokonalá. Nakonec jsi ji, počítám, poskládal ze svých dílů, které sis postupně vytvořil a z mého modelu se hodily už jen ty podvozky.
Před více jak 20 lety jsem tyhle škopky otráveně pozoroval, jak jezdily na pravobřežce, a vždycky se těšil, až pojede 163 na R, Os nebo Nex. V současnosti, jak téměř všechny vymizely a s nimi i epocha stará skoro jak elektrická vozba, se mi po nich stýská.
Profesně jsem zběhnul od české železnice k německým tramvajím, takže mám absťák a s touhle krasavicí asi zase opráším MSTS a možná i něco naskinuji.

Děkuju a budu se těšit!
Pikku na Hrad!

Dřísy 22. 8. 2008:

P8220100.JPG

Jedna z mnoha "opečovávaných" krasavic nafocená na skin v roce 2004:
122016Dřísy221204.JPG
 

tomazo

Cestující
Dobrý den,
předem bych rád vyjádřil obdiv a úctu všem, kteří tvoří tento krásný virtuální svět železnice. Díky. Dovolím si poznámku k řadě 181. Hnací dvojkolí na podvozku č.2 se točí proti směru jízdy. Animace v Conbuilderu je v pořádku. Balíček Zsskc 183 také bez problémů. Je chyba v s. souboru 181, nebo v mém nastavení simulátoru? Děkuji za případné komentáře.
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Dobrý den,
předem bych rád vyjádřil obdiv a úctu všem, kteří tvoří tento krásný virtuální svět železnice. Díky. Dovolím si poznámku k řadě 181. Hnací dvojkolí na podvozku č.2 se točí proti směru jízdy. Animace v Conbuilderu je v pořádku. Balíček Zsskc 183 také bez problémů. Je chyba v s. souboru 181, nebo v mém nastavení simulátoru? Děkuji za případné komentáře.
Zřejmě chyba při exportu, průběžně vše opravuji. Dík za upozornění.
 
Nahoře