Rozdelenie trate 321

Opíčák_350

Cestující
Dobrý večer, chcel by som sa spýtať, či by sa nejako dala rozdeliť trať 321. Myslím tým to, že by obsahovala len úsek trate 170. Viem že je to asi nereálne ale napadlo mi, že nespýtam sa, nezistím... Budem rád za odpoveď, poprípade nejaký návod. Dôvod je jednoduchý. Trať 321 sa mi od aktualizácie 21+ dosť trhá a zážitok z hry je o ničom. Vopred vďaka za odpoveď :)
 

Tax

Moderátor
Správce
Dá sa, môžeš začať. Ale najprv sa opýtaj autora či mu do toho môžeš vŕtať. Až si myslíš že ti to niekto urobí tak to si na omyle.
 

Opíčák_350

Cestující
Tak teda idem skúšať. No veď ostane to len u mňa, ďalej to samozrejme nepôjde. Áno to mi je jasné. Vďaka
 

Opíčák_350

Cestující
Nebol by niekto taký ochotný, a pomohol mi? Myslel som že bude stačiť odstrániť štvorce, ale očividne nestačí :/
 

pepah

Pokladník
Ty Opičáku_350,neposloucháš moderátora?
Říká Ti jasně ,že Ti nikdo nepomůže.(Vím o čem mluvím).
Postav si novou trať 170 a budeš to mít asi 1000x rychleji,než to složitě bourat.
 

cetoš

Cestující
Dobrý večer, chcel by som sa spýtať, či by sa nejako dala rozdeliť trať 321. Myslím tým to, že by obsahovala len úsek trate 170. Viem že je to asi nereálne ale napadlo mi, že nespýtam sa, nezistím... Budem rád za odpoveď, poprípade nejaký návod. Dôvod je jednoduchý. Trať 321 sa mi od aktualizácie 21+ dosť trhá a zážitok z hry je o ničom. Vopred vďaka za odpoveď :)
V čom to hráš ? Ak v OR skus v Nastaveniach povypinat všetky nie nezbytné veci ako napr. Tiene alebo postupne znižuj rozlíšenie, že čo to urobí....
 

Opíčák_350

Cestující
@cetoš Ano, v OR. Idem poskúšať. Len aj ten noťas je už slabší... i3 CPU M 330 2.13 GHz a 4 GB. Tak neviem či je vôbec možné, to plynulo rozbehnúť...
 

KimiR

Provozní technik
Zdravím,omluva že jsem si toho všiml teďka,rozdělení jde,Stačí mít tyto vlastnosti: 1)Svolení autora tratě,zdali se v tom můžeš takto vrtat , 2)Vlastní vygenerovanej terén, 3)Zkopčit World, 4)Proklikat koleje + Doplnit DK, 5)Tolik času nemáš,To si to radši postav znovu.
 

pepeQ-2

Posunovač
Zdravím,omluva že jsem si toho všiml teďka,rozdělení jde,Stačí mít tyto vlastnosti: 1)Svolení autora tratě,zdali se v tom můžeš takto vrtat , 2)Vlastní vygenerovanej terén, 3)Zkopčit World, 4)Proklikat koleje + Doplnit DK, 5)Tolik času nemáš,To si to radši postav znovu.
Ad KimiR

Zdravím,

dovolím si ( ve vší slušnosti) doplnit Váš návod ve znění bodu 2).

Celá trať 321 je výrazně "posunuta" západním směrem.
To znamená, že pokud by kolega Opičák_350 chtěl vygenerovat terén pro trať 170 musel by respektovat souřadnice vycházející ze současné tratě 321.
A v další etapě by pro tuto trať musel použít vyběr čtverců terénu z origonálního podadresáře TILES, aby dosáhnul stejného reliefu terénu jaký je v originální trati.

P.S.
Pokud je pod číslem 170 ukryt traťový úsek "Vrútky - B.B. - Zvolen" tak ten patří k mojím velmi oblíbeným úsekům tratě 321.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
To je snad rychlejší celý úsek postavit znovu, maximálně se jen inspirovat 321 v řešení některých stanic. Ale kdo nemá trpělivost a zkušenosti se stavěním tratí, tak je to jen škoda času se tímto zabývat.
 

pepeQ-2

Posunovač
To je snad rychlejší celý úsek postavit znovu, maximálně se jen inspirovat 321 v řešení některých stanic. Ale kdo nemá trpělivost a zkušenosti se stavěním tratí, tak je to jen škoda času se tímto zabývat.

Naprostý souhlas !
Jen jsem chtěl upozornit na to, že kopírování částí tratí do jiných projektů má ještě další mnohá úskalí ...
 
Nahoře