ŽSR 169 Košice-Hidasnémeti

perinakx

Skladník
Trať ŽSR169 Košice-Hidasnémeti "konečne nejaká trať na východe Slovenska". Trať je robená podľa leckých fotografií z max. výšky 800m + nieco sa naslo aj v mojej pamäti. Zatiaľ su úplne dokončené úseky Košice-Haniska pri KE (ŽSR160), Košice-Nižná Myšľa (ŽSR190) a nakoniec Košice-Čaňa-Gyňov (ŽSR169), Stanicu Košice ešte čaká rekonštrukcia a taktiež trať 169 bude predĺžená až do Maďarska. Trať je hotová na 75%. Zatiaľ vám môžem ponúknuť nejake screeny maximálne na email alebo ICQ a časom sa uvidí ze ako ešte. Zatiaľ toľko.
 

pegas

Pokladník
výborne, už sa tešim ako malé dieťa. môžem ťa poprosiť o nejaké scrény z trate. díky. a ešte jedna otázočka neplánuješ to potom neskôr potiahnuť aj na opačnú stranu aspoň po Kysak.
 

Mirec

Signalista
Screeny vyzerajú úžasne ... ;) Už sa teším keď sa táto trať dostane von.Mám pár otázok -

1) Bude trať free?
2) Bude voľne k downloadu, alebo zasielaná na CD?
3) Koľko MB doposiaľ číta?
4) Používa XTracks alebo BP Global?
5) Ako si urobil to vymakané trolejové vedenie?
 

perinakx

Skladník
1( Bude free
2( Ešte neviem ale na 95% download
3( zabalená 350 MB
4( Používa BP Global
5( vedenie je robené tak ako v trati Luhačovice aj keď už to pomaly ľutujem lebo mám strašne veľa objektov na štvorec a trať ma aj stupanie a klesanie teda nejde rovno a to sa niako neda pre MSTS urobit a tak je niekedy zberač vyššie ako trolej (to nehovorim o ostrých oblúkoch)
 

pegas

Pokladník
tá trať bude mať presne ten istý Global ako BP? alebo bude mať svoj vlastný lebo ja Global BP nemám a moje srdce prahne po tejto trati ako pes za údenou šunkou...
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
pegas napsal:
tá trať bude mať presne ten istý Global ako BP? alebo bude mať svoj vlastný lebo ja Global BP nemám a moje srdce prahne po tejto trati ako pes za údenou šunkou...
Tak si global BP můžeš stáhnout třeba s tratí Bystřice-Hustopeče nebo Luhačovice, ty jej taky využívají.....pokud je vystavený k downloadu
 

742.041

Pokladník
Mohl bych poprosit taky o nějaký ten screen?Moc rád bych se ně koukl a už se těším na trať
 

Ivan.ps

Hradlař
Videl som screeny a musim povedat ze som velmi milo prekvapeny. Paradna prácička. Drzim palce, aby sa stavba takto darila aj dalej. Uz sa na tu trat tesim ako male decko
 
Naposled editoval moderátor:

pegas

Pokladník
to JOHNZ
no práve, že so stránok http://www.train-sim.cz som si stiahol sound.ace a je tam síce aj zložka Global ale je v nej len súbor soundcfg.dat a Global.ace som na tej stránke nenašiel. ani trať luhačovice ho neobsahuje aj tú som už stiahol.
 
Naposled editoval moderátor:

ES 499.0001

Cestující
Ta Trať je prostě MAZÉÉÉC!!! A ještě když použivá global BP, není co tomu vytknout!
 
Naposled editoval moderátor:

742.041

Pokladník
No co jsem viděl prostě paráda,jak trať tak okolí a celkové zpracování je velice dobré,ale co mě udivilo je to letadlo na obloze?Je to součástí oblohy jako statický objekt?Jen tak dál
 
Naposled editoval moderátor:

Mirec

Signalista
742.041 napsal:
... mě udivilo je to letadlo na obloze?Je to součástí oblohy jako statický objekt?Jen tak dál
Pišta, nato lietadlo som tiež zízal ako puk ... :eek: :D
 
Naposled editoval moderátor:

perinakx

Skladník
To lietadlo aj lieta je to ako animovaný objekt, aj keď Britisch Airways do Košíc nelieta vyzera to zaujimavo. )Alebo keď chcete tak môzem textúry zmenit na Slovenské Aerolínie alebo Sky Europe airlines?? :D
 
Nahoře