Aktivity POISON

Poisone, nehlásil Ti někdo obdobný problém (třeba i v jiné aktivitě)?
Jedná se o aktivitu EN 457 PHOENIX, vjezdové do Holešovic. Ačkoliv je na návěstidle výstraha, a stejně tak na TM, po projetí jsem vždy vyhozen (viz fotky).
... a nebo někdo jiný, netušíte kde může být zrada? Třeba to ani nesouvisí přímo s aktivitou...
Pha Hol vjezd 01.jpg Pha Hol vjezd 02.jpg
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Ahoj, divné. Udělal jsem test trasu z Bubenče na hlavní přesně podle původní a dojel jsem až do Holešovic, no problém. Koukal jsem na případnou kolizi s nějakým startujícím trafficem, ale v tom čase co máš na screenu žádný nevyjíždí až v 10:24. Nevím kde by mohl být zakopaný pes.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Zdravím chlapci, jelikož se tvorba jednoho díla posunula do cíle a další anketa má, dá se říci, svého vítěze, požádal bych Vás o pár tipů na relaci nákladu převážejícího vápenec. Věřím, že se najde spousta nápadů, ze kterých se bude moci vybrat. Díky za případné příspěvky. ;)
 

Mrkvoid

Začátečník
Vápenec do Kadaně, konkrétně méně známý "bráška" těch, který jezdily po BD. Trasa Kralupy - Kadaň by nemusela být marná, sice s nuceným odklonem, ale zase po trati s fajn provozem. Možná aktivitu situovat do doby kolem r. 2008(?).
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Tak nám skončilo období veselení a nastává čas dlouhých večerů a tak jsem, sice nedobrovolně, vyměnil PC, vše z jara přetáhl ze starého a nastartoval jsem test druhého dílu Roháčů již s perfektní 150.209 (v prvním díle již vyměněna). Tak snad již brzy na webu a dáme se do vápence. ;)

roha.jpg
 
Poisone, díky za oba díly EC 242 Roháče. Paráda.
Jen po dojetí do Prahy hl. n. (v cca19:58) jsem ani po ukončení nástupu cestujících pod F10 nedostal hlášku "úkol ukončen", a to dále jsem čekal až do doby, kdy začal mizet na hlavním traffic.
 

dvacka

Průvodčí
Ahoj,
dnes jsem si chtěl projet Mn 81304 pro trať 310, ale vždy mi to při nahrávání spadlo. V CB jsem nic nenašel, tak jsem mrknul do AE a našlo mi to tam dvě chybné trasy.
Mohl by ses na to prosím podívat?
Díky :)
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Zdravím přátelé, po zápolení a několika testech celé úlohy Mn 80042 na trati 323, kterou jsem díky jednomu servisu blokujícímu návěstidlo ve Frýdlantu po posunu hráče nedojel do cíle, ji i přesto dávám ven, funkčnost událostí proběhla dobře a problémový servis, který mě nechtěl nechat odjet do Frenštátu jsem odstranil, holt si šoféři na přejezdu zanadávají a vám se snad povede dorazit až do Frenštátu. Kdyby byl nějaký problém tak zde hlaště. ;)
 
Nahoře