Editace eng a wag souborů

Už tady přece bylo, že tyto soubory byly skryté pro normální uživatele. Viděl to jen MSTS a fungovalo to. Nepamatuji se co to bylo za model a od koho.
Hezký den!
Ano, bylo. Nějaký vagón od Dema. Já mu to neberu. Každý si chce svoje věci chránit a je to vpořádku. Ovšem dochází k jistým situacím, kdy je toto překážka. Čas od času se stane, že je v nově uveřejněném modelu nějaká chybička. Chybovat je lidské, beru. Při téhle smršti dat je to celkem předpokladatelné. Začne model ale shazovat editor, když chcete složit soupravu. Co uděláte jako první? No začnete přemýšlet, co jste do trainsetu zařadili a odkdy to blbne. Tak začnete prohlížet jednotlivé složky a ejhle. Chybí wag nebo eng soubory a začnete se poohlížet proč chybí. Protože u toho Dema byly neviditelné. Takovýchto patálií je mnoho. Třeba zrovna Dan by vám tady mohl povykládat. Kdyby to ten Dem tenkrát řekl hned o co jde, no tak bych se po tom nepídil. Já jsem si ty soubory otevřel jistým způsobem a žel Bohu se po nich tenkrát taky někdo sháněl, tak jsem mu poradil. Kdybych to byl věděl, tak jsem držel hubu. A hned byl oheň na střeše. Myslím si, že tohle je přijatelnější řešení. Tyhle klikyháky nikdo normálně nepřečte a pokud kdo ví, jak to zase dekomprimovat, tak se stejně dostane do všeho a neřešil bych to. Jen třeba pokud by se k modelu objevily například nové zvuky, bylo by potřeba, aby autor s úpravami, pokud to uzná za vhodné, neotálel, protože by pak cestu k novým zvukům musel přepsat sám. To je jediné, co mě teď zrovna napadlo. Howk. A taky se Demovi ještě dodatečně omlouvám za tu patálii cca před rokem. F.

Nahoře