Start MSTS - parametry při spuštění

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
Doporučil bych stáhnout ovladače přímo od výrobce grafické karty:

http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk
 

Miky945

Hradlař
Pavlík,souhlas! Ja jsem napsal odkaz na ovladače,jenž mi stáhl a nainstaloval mmouka a není s nima žádný problém.
Mirek
 

PAja26

Pokladník
Dík, ale to jsem včera večer zkoušel. Stáhl jsem si tento ovladač :
http://www.nvidia.com/object/notebook-win7-winvista-64bit-295.73-whql-driver-all.html , ale nic se nezměnilo.
To Miky945: Máš ještě něco speciálně na grafice nastavené? Bylo by možné zjistit jakou verzi ovladačů máš? Kdyštak přes SZ. Výsledky sem můžeme poté zjednodušeně sepsat ať to tu nezasíráme. Dík
 

svozra

Začátečník
[rozděleno] Hlášení chyb pro trať Bratislava-Brno-Č.Třebová-Kolín-Praha

Jak se zbavím těch čar?
http://q3.cz/view.php?filename=33scrgrb1.jpg
http://q3.cz/view.php?filename=76scrgrb2.jpg
 

PAja26

Pokladník
RE: Hlášení chyb pro trať Bratislava-Brno-Č.Třebová-Kolín-Praha

Toto je problém grafiky. Na noťasu jsem to měl taky. Řešilo se to tu od příspěvku 88. I mně tam pomohli, napiš konfiguraci PC. Mě to dal dohromady mmouka.
 
Naposled editoval moderátor:

svozra

Začátečník
Ne, že nevim jak na to. Mám notebook windows 7 - HP 630.
Nevim, co dělat s pruhama v msts. Příspěvek 104.
 

svozra

Začátečník
Stáhl jsem si NVIDIA. A pokaždé mi to napíše:Instalační aplikace NVIDIA nemůže pokračovat. Tento ovladač nemohl najít kompatibilní hardware grafiky. :(
Nevím, co mám dělat.
 

svozra

Začátečník
svozra napsal:
Stáhl jsem si NVIDIA. A pokaždé mi to napíše:Instalační aplikace NVIDIA nemůže pokračovat. Tento ovladač nemohl najít kompatibilní hardware grafiky. :(
Nevím, co mám dělat.

OVLADAČ GRAFIKY 295.73
 
M

MICHAL SVK

Host
Skús reinstal hry. Trate a Trainset si zálohuj. A nainštaluj na novo žiadne sprácovské ani kompabilitu nerieš proste normálne to nainštaluj, daj si tam parametre vlož zo zálohy trate a vyskúšaj.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
MICHAL SVK napsal:
Skús reinstal hry. Trate a Trainset si zálohuj. A nainštaluj na novo žiadne sprácovské ani kompabilitu nerieš proste normálne to nainštaluj, daj si tam parametre vlož zo zálohy trate a vyskúšaj.

Tohle je opravdu rada k "nezaplacení".
Chlape, MSTS není SW pro Windows7 ale pro devádesát osmičky a XP. Do sedmiček se takové programy nesmí normálně instalovat, jinak nebudou nikdy korektně fungovat. Vždy se instaluje způsobem "spustit jako správce".
 
M

MICHAL SVK

Host
Zbynku u každého sa chová MSTS inak. U mňa ide korektne a bez problému aj keď nemám nainštalovanô hru ako správca a nemám zatrhnuté políčko spustiť ako W XP SP2. Takže máš pravdu aj ty. Každý by mal experimentovať ako mu MSTS pojde najlepšie či pri kompabilite či pri správcovskom spustení a podobne.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
MSTS se chová u každého stejně. Jen pokud si to někdo rozdrbe svými zásahy, pak tvrdí, že se u každého chová jinak.
Hold někteří si musíte asi vyzkoušet, že oheň skutečně pálí, i když ostatní varují.
 

Klokan 35

Hradlař
Chlapi potřeboval bych poradit musel jsem udělat přeistalování OS Vista Home Premium 32 a bohužel jsem na tom stejně jako Lukyn-cz v příspěvku 90 . Tedy ty samé čáry a zubaté hrany. Mám Hal 3000, Procesor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7300 @ 2.66Ghz RAM 2,00 GB Grafika NVIDIA GeForce 8600 GT. Děkuji předem za odpověď ať zde na fóru nebo SZ nebo email.
 

Lukyn-CZ

Průvodčí
Tak těch čar sem se nakonec zbavil! Neni potřeba nová GK a ani nejnovější ovladač. Pouze sem pro MSTS GK specialně nastavil v menu "spravovat 3D nastavení"... Anizotropní filtrování = řízeno aplikací, Filtrování textur - anizotropní optimalizace vzorku = Zapnuto, Trojité vyrovnávání = Zapnuto, Vyhlazování hran = 8x. Takhle to mam nastavený a funguje to bez čar... ;)
 

Miky945

Hradlař
Lukyn-CZ napsal:
Tak těch čar sem se nakonec zbavil! .....
Lukyn,díky za info,palec navrch.Konečně zase někdo,jenž si nenechá na co příjde jen pro sebe a podělí se. :D
Já jsem nainstaloval nejnovější ovladač a musel jsem se vrátit zpět k tomu staršímu,protože to nešlo nastavit.
Mirek
 
Nahoře