Trať ŽSR 150 Zvolen-Šurany

Jene

Pokladník
No, páni, keďže mám dnes narodeniny tak som si dal malý darček, z http://www.railman.motorhorse.net môžete sťahovať trať ŽSR 150 v pracovnej verzii 1.0. Download má cca 315 MB bez Globalu.Global má osobitný download cca 70 MB pre prípad že by trať nešla spustiť. Na tomto Globale mne idú všetky trate okrem tratí, ktoré používajú iný Tsection.dat (Paris-Cherb. a pod.) Podrobný popis je vo formáte PDF na stránke.
 
Naposled editoval moderátor:

Jene

Pokladník
Ešte som zabudol podotknúť že je to len "takmer" reálna trať,lebo nejaké odchýlky od skutočnosti tam sú.
 
M

Marian Simo

Host
Narodeniny

Jene, v tomto prípade Ti prajem všetko naj :D. Trať som už prešiel hore-dole a musím podotknúť, že je výborná ;) . Takže hor sa do downloadov
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Jene, k narozkám vše nej.......jinak ta Tvoje trať má jednu chybu.....vůbec se k ní nehodí přívlastek "pracovní verze" :p
Je fakt super......
 

Tax

Moderátor
Správce
150

Martens napsal:
Jene, k narozkám vše nej.......jinak ta Tvoje trať má jednu chybu.....vůbec se k ní nehodí přívlastek "pracovní verze" :p
Je fakt super......
Pracovná asi preto, že jeden nezodpovedný lajdák, zvaný Tax, dodnes nevymodeloval stanicu Hronská Dúbrava a nejaké ďalšie objekty ... :confused:
 
G

Guest

Host
je to super,gratuluji a ty hlášení stanic-no bomba.dík.
 

Jene

Pokladník
Aaale, Tax, neber si to tak, ty za to nemôžeš ako je Hr. Dúbrava nafotená a okrem toho je tam ešte veľa nedokončených vecí. 8)
 
G

Guest

Host
Jene napsal:
Aaale, Tax, neber si to tak, ty za to nemôžeš ako je Hr. Dúbrava nafotená a okrem toho je tam ešte veľa nedokončených vecí. 8)
Ja len tak rypkám ... dodatočne všetko naj k narodkám ... dúfam, že si to patrične oslávil ...
 

Jene

Pokladník
Ďakujem... taká oslava,celý deň v práci, po fajronte dva koňaky a jedna desítka a musel som dreť domov aby som zverejnil stránku,lebo len včera bola dokončená. Kua, a nemôžem lokať,lebo v stredu mám periodickú lekársku a nerád by som zas pol roka cmúľal nejaký antabus. :(
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Pánové slovenština to je jazyk "¨nemožem lokať,lebo by som musel cmúlať"to je můj konec :D .Jene všechno nejlepší k narozeninám a díky,žes zveřejnil svůj dárek.Po lékárskej periode sa poriadne nalokej. ;)
 
Naposled editoval moderátor:
G

Guest

Host
Trať je vážne vynikajúca, pred dvomi mesiacmi som si urobil poznanie do Zvolena, dvakrát som sa tam previezol a zaradili ma do iného turnusu. :(
Som veľmi rád, že sa tam môžem previesť aspoň takto.
S pozdravom a všetko naj...
 

nebulus

Pomocník strojvedoucího
kompatibilita

Velmi sa tesim na realnu slovensku trat, mam jednu otazku: Je tato trat kompatibilna s tratou KUTY-BRNO-... p.SEMORU? Ci je mozne mat obe tieto trate sucasne nainstalovane?
 
A

Arwy

Host
K srdečnému blahoželaniu sa pripájam aj ja a jásam nad prvou zverejnenou SLOVENSKOU TRAŤOU! Držím palce do budúcna!
 

duuso

Pomocník strojvedoucího
Happy birthday

Aj keď neskoro ale predsa všetko najlepšie k narodeninám Jene,veľa chuti do ďalšej stavby,na budúci týždeň keď prídem už musíme niečo popiť,nedá sa furt len robiť...Ešte raz všetko naj!
 

Ondro754

Začátečník
Zdravím!

Nemohli by ste mi niekto napísať sem presnú adresu downloadu štreky? Veľmi pekne ďakujem!
 

Lord

Posunovač
Dodatečně také přeji všechno nejlepší. Pánové, představte si, kdyby každý kdo má narozeniny hodil do placu reálnou trať, no představte si to......... :D :D :D :D . Lord.
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Lord napsal:
Dodatečně také přeji všechno nejlepší. Pánové, představte si, kdyby každý kdo má narozeniny hodil do placu reálnou trať, no představte si to......... :D :D :D :D . Lord.

Tak za rok máme kompletní síť ČD a ŽSR :)
 
Nahoře