TRAINSET BP, připomínky, návrhy

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
Pokud to nejsou omalovánky, tak na trafik nebo stojící vozy to bude stačit. Ale jako loko hráče rozhodně nepoužívat!

Edie

Průvodčí
Jsou to většinou omalovánky.... a nemusíme zůstat jen u x6x. Vozů je taky habakuk, jak nákladních tak osobních. Nedáno jsem odbržďoval soupravu cirka 10 vozů, a do 5 vteřin povolila celá.

Edie napsal:
...Nedáno jsem odbržďoval soupravu cirka 10 vozů, a do 5 vteřin povolila celá.
To se jako snažíš pohanit práci ŽSRho? a Boba z Ostravy, kteří si dali stovky hodin práce s laděním? V případě osobních vozů bys pohanil práci i Ondry Janiše.
Navíc jsi mou trať ani tento trainset v aktuální podobě nikdy neviděl, tak mlč a nevymýšlej si věci, které nejsou pravdivé (pokud jsi nepoužil nějakou soupravu, která se hodí jen na odstavení do kopřiv, která se z počátků trainsetu nepřelaďovala).
Nemáš právo hanit práci druhých a jako moderátor už vůbec ne. Doufám, že pan Starý tyto zaujaté lidi dál moderovat nenechá. Jediný rozumný moderátor je zde Miran.

Pavlíku, pokud se Ti cokoli nelíbí, prosím, sedni si k nějakému grafickému programu a udělej skin lepší. Nebo je takový problém, když se mi něco nelíbí, tak to jednoduše vyřadím a nahradím něčím jiným. Ale také pochybuji, že máš aktuální verzi. Obrázek je neviditelný, tak ani nevím o co se jedná. Mudrlantů zde máme opravdu hodně, jen těch aktivních lidí nám bohužel ubývá a tohle fórum začíná být hodně demotivující k další činnosti. A po podobných kecech už z dávné minulosti už delší dobu ani nemám chuť se trainsetu nijak zásadně věnovat. Je to už pár let, kdy jsem tohle opatrování předal ŽSRmu, který tento trainset spravoval a doplňoval.

Edie

Průvodčí
Pane Šemora, hlavně v klidu, aby nepraskla nějaká žilka na hlavě :D :D.

Za prvé.
Ničí práci nehaním, jen říkám, co se mi podařilo.

Za druhé.
Vaší trať vlastním 2x legálně zakoupenou na DVD, takže laskavě mlčte o tom, že jsem neviděl nic aktuálního.

Za třetí.
Poslední větší update byl dne 30.06.2009 (pokud pominu ten 4.4.2011), dnes je 13.3.2012, představoval bych si daleko častější aktualizace, takže mi připadá, že trainsetu se už stejně moc nevěnujete. Jsou tu mraky nových skinů, které by si rozhodně zasloužily začlenit do nějakého globálního trainsetu.

dem

Strojvedoucí
Presne o tomto som písal v odpade. O tejto tvojej činnosti. Striehneš kde kto akože haní tvoju prácu a prácu ľudí, ktorý pracovali na trainsete a ty hneď na to vyletíš.......ibaže nejaká spriaznená duša to s odpadu vymazala skôr ako uplynulo 30 dní.........

Edie napíš, že našiel vozy ktoré sa správajú nekorektne.......A ty mu napíšeš že haní prácu x ludí a že je zaujatý... To je support k platenému addonu ako hovado......

Keď som si kúpl PMDG MD11 do FSky a mal som problém pri inštalácii addonu s heslami , do 10 minút bola odpoveď s novým vygenerovaným prístupom v maile. Nikto mi nenapísal, že im haním prácu ani nič podobné. Bol som platiacim zákazníkom a dostal som to čo mi patrilo....Keď som mal problém s RW pretože som ho nevedel na nový počítač nainštalovať kvôly strate hesiel , tiež ma nikto neposlal do prdele, že to je môj problém a že si to mám kúpiť znovu, ale pomohli mi, pretože som platiaci zákázník. To len taký príklad na porovnanie suportu a suportu....

Zbyněk Šemora napsal:
Edie napsal:
...Nedáno jsem odbržďoval soupravu cirka 10 vozů, a do 5 vteřin povolila celá.
To se jako snažíš pohanit práci ŽSRho? a Boba z Ostravy, kteří si dali stovky hodin práce s laděním? V případě osobních vozů bys pohanil práci i Ondry Janiše.
Navíc jsi mou trať ani tento trainset v aktuální podobě nikdy neviděl, tak mlč a nevymýšlej si věci, které nejsou pravdivé (pokud jsi nepoužil nějakou soupravu, která se hodí jen na odstavení do kopřiv, která se z počátků trainsetu nepřelaďovala).
Nemáš právo hanit práci druhých a jako moderátor už vůbec ne. Doufám, že pan Starý tyto zaujaté lidi dál moderovat nenechá. Jediný rozumný moderátor je zde Miran.

Pavlíku, pokud se Ti cokoli nelíbí, prosím, sedni si k nějakému grafickému programu a udělej skin lepší. Nebo je takový problém, když se mi něco nelíbí, tak to jednoduše vyřadím a nahradím něčím jiným. Ale také pochybuji, že máš aktuální verzi. Obrázek je neviditelný, tak ani nevím o co se jedná. Mudrlantů zde máme opravdu hodně, jen těch aktivních lidí nám bohužel ubývá a tohle fórum začíná být hodně demotivující k další činnosti. A po podobných kecech už z dávné minulosti už delší dobu ani nemám chuť se trainsetu nijak zásadně věnovat. Je to už pár let, kdy jsem tohle opatrování předal ŽSRmu, který tento trainset spravoval a doplňoval.
Já jenom doufám, že žádný z moderátorů tento příspěvek nesmaže!
Je to totiž typický příklad toho. kdo a jak zde vytváří spory, takže by bylo dobré ho tu zanechat jako důkaz. Takto reagovat na předchozí příspěvek může jenom MAGOR!

Jacek

Průvodčí
O tomto problému jsem tu už několikrát psal, mám tu dát svůj oblíbený obrázek překrásného modelu Smmp s tankem? V TBP je takových hrůz až moc, jenže ty problémy jsou jinde, ty hrůzy stále dokola používají aktivitáři. Existují stovky krásných skinů a nespočet nových modelů, přesto to pořád používají. Jako uživatel jsem to vyřešil jednoduše, všechny tyto hrůzy jsem smazal a u cizích misí si před spuštěním opravím consisty.
Mimochodem několik nových verzí těch omalovánek mám na stránkách. Jsou to nové modely s novými texturami se starým značením, stačí jen přepsat.

Edie

Průvodčí
Ono by to bylo fajn, kdyby se Trainsetu ujal někdo, kdo ho odbleší (rozuměj omalovánkuje), a udělal ho takovým, aby se mu nemuselo říkat TBP, ale jen TR, a taky aby obsahoval i nové vzniklé skiny, a byl distribuovaný zadarmo.
No jo, hudba budoucnosti, asi jako mít mobilní internet bez FUP, toho se taky nedožiju :(.

Zbyněk Šemora napsal:
Zbyňku,já si bláhově myslel,že jsi dostal rozum!!

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
Edie napsal:
Ono by to bylo fajn, kdyby se Trainsetu ujal někdo, kdo ho odbleší (rozuměj omalovánkuje), a udělal ho takovým, aby se mu nemuselo říkat TBP, ale jen TR, a taky aby obsahoval i nové vzniklé skiny, a byl distribuovaný zadarmo.
No jo, hudba budoucnosti, asi jako mít mobilní internet bez FUP, toho se taky nedožiju :(.
Takové snahy tu byly, ale skončilo to nesouhlasem autorů modelů či skinů.

dem

Strojvedoucí
A čudujete sa? Aby sa potom takéto prestrelky robily ako teraz a ja som k tomu mal prispieť svojim modelom ? Nehrozí.... Takto je to na webe a kto chce si to stiahne kedykoľvek a hlavne zadarmo.

p.s: a druhá vec, moje modely kvalitatívne ani nie su kto vie čo takže aj keby bolo všetko košer tak načo? ....

dem

Strojvedoucí
Ja to ale poviem narovinu a nebude to asi len môj názor. Potomto všetkom čo sa mele okolo TBP sa už nikto nepridá k žiadnemu projektu, žiadneho trainsetu.......Nikomu to nestojí zato. Autorský web je to najlepšie čo existuje. Každý si to prezentuje voľne podľa seba. Žiadny mega trainset nie je schopný existovať normálne a stále aktuálny....a voľne dostupný. Pokus tu bol a skolabovalo to v plnej miere......Ja za seba hovorím dosť...stačilo. Niečo spravím, tak si to povesím na web. A nech si to stiahne len ten koho to oslovilo. Keď jeden tak jeden. AJ to je úspech. Aktivitári a hráči ktorí by chceli hrať aktiviti ma vôbec nezaujímajú.....

Nahoře