TRAINSET BP, připomínky, návrhy

dem

Strojvedoucí
To si v podstate môže spraviť každý sám. Na to netreba žiadneho správcu.....Nahradíš si všetko čo sa ti nepáči novšími vecami.....Premenuješ to tak ako to má byť aby to potom nejaká aktivita nehladala a basta :) Rozpakovať s súbor, prepísať textúry, premenovať textúry, skomprimovať s ko eng, wag prepísať spolu s sd...Na dlhé zimné večeri ako stvorené...
 

151-tka

Cestující
Dobrý den po asi 2 rokách jsem si znova nainstaloval MSTS. Celý trainset BP jsem si nainstaloval včetně aktualizací a i stabilní a po té poslení verzi BIN. Při spuštění mi vyhodí chybu u vozidla Cd122/122022.eng, řádek 247. Po té otevření v NOTEPAD jsem zjistil toto:
Light ( comment ( predni bile leve zapnuto )
Type ( 0 )
Conditions (
Headlight ( 4 )
Unit ( 2 )
Control ( 2 )
Service ( 2 )
řádek je označen barevně: Nemám zkušenosti s laděním engu tak se chctěl zeptat co s tím? Dělá to snad u všech vozidel při spuštění. Děkuji za odpověd.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
151-tka napsal:
... Nemám zkušenosti s laděním engu tak se chctěl zeptat co s tím? Dělá to snad u všech vozidel při spuštění. Děkuji za odpověd.
Pavlík velmi správně. Smutné je, že odpověď na tento problém je celé roky i zapracován v návodech na DVD a mých stránkách.
Jenomže on málo kdo čte, jak se má instalovat MSTS BIN. Celý tento problém totiž vzniká chybnou instalací MSTS BIN, který se vlastně vůbec dotyčným nenainstaloval.
 

Miran

Moderátor
Správce
V tom chyba nebyla, chyba byla v tom že se ti původně místo nejnovější verze BINu nenainstalovala žádná. Jinak bys tady bědoval, že nemůžeš nainstalovat žádnou jinou verzi protože to řve že Bin je již nainstalovaný.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Pánové zdravím.
Možná jsem někde něco posr..., nebo je to chyba i u vás?
consist vozů: CD714.208-6ms, 2x servis4, CD754.021-4 (ms), servis1. Takže všechna vozidla jsou jako vagóny, samozřejmě kromě servisu1
[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://img689.imageshack.us/img689/4034/consistmasarycka.jpg
a mašinka 714 v čele svítí a jěště takto blbě:
[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://img839.imageshack.us/img839/9007/consistmasarycka2.jpg
Dan
 

Dan J.

Strojvedoucí
lukas matura napsal:
Nepomuze dat dat pred lachtana nejaky servis?
Ahoj.
Jasně, že pomůže, servis1, mne jen zajímá, jestli to dělá i ostatním, nebo jsem si v trainsetu něco rozdrbal. Ale když už o tom mluvíme, např. u 810 nepomůže nic, když dám servis před, ať 4ku, či 1ku, stejně svítí obrysovky.
Dan
 

Honza

Průvodčí
Bleskově jsem koukl do engu 810007, u světel pro "loko ovládané PC", tedy výše uvedený případ, parametr Unit (0), tedy ignoruje polohu v soupravě ...
 

Dan J.

Strojvedoucí
Honza napsal:
Bleskově jsem koukl do engu 810007, u světel pro "loko ovládané PC", tedy výše uvedený případ, parametr Unit (0), tedy ignoruje polohu v soupravě ...
Ahoj, jaký tedy nastavit parametr, aby to neignorovaly?
Předem díky Dan.
 
Nahoře