MSTS na ruský spôsob ?

AlesB

Hradlař
RE: Projekt MSTS Bin

to vypadá na výborné pokračování Džordžovy práce.......jsem rád, že se našel další takový koumák jako on. Ještě mohla být ukázána v tom videu ta 3D kabina.
 

regedit77

Pokladník
RE: Projekt MSTS Bin

To Zbyněk:
Předpokládám že si neotevřu za jízdy dvěře abych v případě srážky vyskočil z vlaku :D , pak přesedl do jiného bez ukončení aktivity nebo si pustím ventilátor a otevřu okýnko když se po kakali, kakali. Efekt je nulový jak pravil Tax. Proti tomu souhlasím. :D . Pravda vytvořit 3D kabinu s veškerým ovládáním ( funkčním ) .... ale to je jenom tak plácnutí.
 

nebulus

Pomocník strojvedoucího
RE: Projekt MSTS Bin

Kto vie, či v rusku neobjavili iba teraz Džordžov BIN. Nič prevratného tam ukázané nebolo. Ale zmienka o 3D cabe a multiplayery znie zaujímavo.
 

Howky

Průvodčí
[split] Novinky ohledně MSTS 2 + 8 screenů

Náhodou pánové to ovládání poziček se mě líbilo.
 

perinakx

Skladník
Stačí kliknúť na video aby to hodilo do youtube, tam sú ďalšie videá aj odkaz na fórum.
 

Hynďa

Průvodčí
RE: Projekt MSTS Bin

Bez animovaných žaluzií se obejdu a dveře do mašiny si taky otevírat nemusim. To už bych byl radši kdyby pořešili některé trakční vlastnosti vozidel. Multiplayer by ovšem byl skvělej, to zas jo!!
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
RE: Projekt MSTS Bin

Aleši na youtube je další video, kde je to ukázaný. Uvidíme jak se to vyvine, každopádně to lidi sledujte a kdyby něco novýho, tak pište.
 

dem

Strojvedoucí
3D kabína do MSTS je maximálna hlúposť. Výhoda čo má msts momentálne je práve pohľad s kabíny, kde môžem mať kľudne Jardovu 40000 poligonovu mašinku a pri kabínovom pohľade to nezaťažuje procesor. Ako náhle mám 3Dcab tak je to celé v ťahu. Pri vnútornom pohľade to bude čítať poligóny kabíny a bude to sekať ako to na tom videu aj vidieť. Tie žalúzie pri nábehu EDB sú pekné a tie pozičné to je úplná báseň. TO ostatné je síce na pohľad pekné, ale je to nežiaduce na plynulosť hry.
 

Dominik

Skladník
Vypadá to zajímavě :cool:. Bez žaluzií, oken a dveří se samozřejmě obejdeme, a 3D kabina mě nijak neláká, ale ten multiplayer by byl vážně super! :)
 

Hekl338

Hradlař
Mne to pride ako nezmysel, engine msts je uz i tak zatazeny detailnejsimi modelmi a tratami a este toto? K comu to bude dobre? Akurat k este mensej plynulosti a este viac sa bude sekat. :p
 

Hynďa

Průvodčí
Navíc kdo se bude dělat s 3D kabinou? Řekl bych že dneska už naši přední kabináři dokáží udělat tak kvalitní 2D kabinu že nějaká 3D kabina je naprosto zbytečná.
 

nebulus

Pomocník strojvedoucího
Ja by som 3D cab spravil, jeden mám už nafotený. Iste by to nemuselo byť zlé ohľadom plynulosti a presnosti animácii. A keď spravím jeden, tak daľšie sa dajú pekne klonovať z toho prvého ( brzdiče, vypínače atď ), iba sa zmení textúra. Oproti 2D cabu iste nebude problém v tom, že časť ovládačov je mimo záber.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
nebulus napsal:
...Oproti 2D cabu iste nebude problém v tom, že časť ovládačov je mimo záber.
Právě tohle se mi nelíbí na RS. Když jedu, tak je velmi nepohodlné šipkami se rozhlížet po kabině. Tohle by mělo efekt, kdyby se šlo po kabině rozhlížet přímým napojením na oči. Podívám se vlevo, panorama kabiny se přesune vlevo, mrknu vpravo, panorama v kabině půjde doprava.:D:D Jinak by to byla jen efektní hračka. Oční ovládání je zatím sci-fi, tak můj názor je ten, že panoramatická kabina je zbytečnost. Ještě by byl dobrý kompromis, kdybych ťuknul do šipky a obraz by se vychýlil do požadovaného směru a automaticky by se zase vrátil zpět do osy pohledu.
 

duuso

Pomocník strojvedoucího
Môj názor je ten, že robiť 3D kabínu do MSTS je ako rekonštrukcia slovenských goríl-starého somára ťahať nenaučíš...na tieto veci by to chcelo nový simulátor s omnoho silnejším enginom. Všetka česť Džordžovej práci ale myslím, že vyžmýkal maximum. Pri kvalitných fotkách sa dá robiť perfektný cab aj v 2D, ktorý je pre sily MSTS tak akurát.
 

neotryx

Skladník
Přesně tak a dalších spoustu her co podporuje TrackIr (IL2,Live for Speed atd.. ) existuje i free program na způsob TrackIRu, stačí web kamera maličko šikovnosti a velmi laciná verze TrackIru je na světě, ale to je mimo mísu ..

Uvidíme co se z toho vyklube, nenašel by se někdo ochotný kdo umí aspoň maličko Rusky, myslím si, že takových je tu dost a napsal jim (mu) mail, co by to mělo všechno obsahovat apod.. Nebo aspoň přetlomučil jejich forum ( z translatoru vypadávají hovadiny ) a napsal jsem krátkou zprávu o čem se tam diskutuje
 
Nahoře