Muzika - Aktivity Dan J. mimo MSTS

Kank

Provozní technik
Dan J.: Tak to gratuluji, rád si vás v Edenu poslechnu. Škoda že Ironi nemají kromě svého leteckého speciálu i svůj vlak (Bruce řídící SC 666 "Edie" :)).
 

Edie

Průvodčí
Re: Aktivity Dan J.

To mě taky mrzí, že nemají spec vlak. Otázka pro chyté hlavy: Kde myslíte, že jse vzal svojí přezdívku??? 8) :D Jinak taky budu v Edenu, už se na to těším....Alcapone, ty pojedeš vlakem???
 
Naposled editoval moderátor:

StrojvedouciDoBoha

Cestující
DanJ.: Gratuluji k takovému hudebnímu úspěchu. Tohle se poštěstí opravdu málokomu. Sice nejsem vyznavačem ani znalcem této metalové odnože, jsem doma v černých a smrtících vodách, nicméně takovýto úspěch nelze přejít bez povšimnutí. Budu sledovat recenze ve Sparku jak se vám to povedlo :D . Ještě jednou gratulace...
 

Pawlik

Průvodčí
Tak to čumím :eek: , taky gratuluju! To je neuvěřitelné, hrát s takovou legendou. Až dnes jsem u Dana kliknul na www stránky a co nevidím...Salamandra:)
Za klub MSTS budu na Maidenech taky zpívat, řvát a hrozit pravicí :D
 
Naposled editoval moderátor:

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Chtělo by to se někde sejít a někam si sednout nebo stoupnout s transparentem milujeme MsTs a Dana.
 

Edie

Průvodčí
To je dobrej nápad. Co se takle sejít už přede??? Ty Dane, nemáš nějaký V.I.P. volňásky??? :D :D :D
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Edie napsal:
To je dobrej nápad. Co se takle sejít už přede??? Ty Dane, nemáš nějaký V.I.P. volňásky??? :D :D :D
Možná tak paličkou do hlavy dostaneš. Dan je rád, že se vůbec dostal na takovouhle akci.
No a já si hezky postojím a to někde ve středu, sedět na straně s otočenou hlavou a poslouchat jenom z jedněch repráku se mě nechce.
 

Edie

Průvodčí
To byl samozřejmně vtip. No já bych si taky radši postál, ale dostal jsem ty lupeny darem od rodičů. Darovenému koni na zuby nekoukej, a furt je to lepší než drátem do oka ;)
 

Ivan.ps

Hradlař
Som rád, že sa medzi fanúšikmi MSTS nachádzajú aj nejakí tí hudobníci. Dan, držím palce kapele, nech sa Vám darí. My s kapelou sme tento víkend boli v štúdiu tak si dovolím urobiť menšiu propagáciu kapelky, koho by to zaujímalo. Sme v Hyde parku, tak dúfam, že mi to moderátori odpustia:

Jedna z našich najnovších a najmäkších skladieb. Kto má rád rockovú hudbu tak by ho to mohlo možno aj zaujímať: http://www.edisk.sk/stahnout-soubor/03107/227816_-_Track01.MP3_2.9MB.html

PS: Tax a spol... Sorry za OT
 
Naposled editoval moderátor:

Edie

Průvodčí
Ivan.ps: Zní to dobře, líbí se mi to, je to "chytlavý". Dávám vám 1.

ALL Jinak taková malá poznámka k souboru, chyběla tam koncovka mp3, takže si jí tak pak vpište.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
... a zas tá hudba ( ex. 814-914 )

Dan J. napsal:
Zdravím, já jsem měl kdysi taky problém s rozjetím. Pak jsem nahradil Regionovu z TBP a jede. Jinak když jsme u těchto vozů, tak se mi při sobotním koncertu ve Vizovicích naskytl tento pohled:
http://www.image-hosting.okamzite.eu/#3f8255e6df21e8f003572c65bf8ceb1d.jpg
Tím jsem spojil dvě záliby Heavy Metal a železnici. :D :D :D Škoda, že není trať pro MSTS přes Vizovice, hned bych udělal aktivitu s nějakým tím spojem na Masters. :D
S pozdravem Dan
To jsi zrovna měl dva takty pomlky, že jsi stíhal při vystoupení vyndat foťák a fotit? :D :D :D Tohle jsem u některých obdivoval. hrají a přitom dokázali současně i s někým mluvit nebo dělat něco jiného. Já se musel na hru vždy plně soustředit a běda, jak mi někdo při hře jen chodil těsně před smyčcem, to jsem měl chuť jej smyčcem v pomlce do rytmu švihnout. Ale hold klasika je jiný typ muziky než metal. I když taková Apocalyptica jsou také cellisti a jejich hudba má své kouzlo. Kdysi jsem si zkusil některé skladby s CD přehrávačem s nimi zahrát a byla to pěkná pařba. Ale nejprve jsem si musel něco zapsat do not, abych se měl čeho chytit.
:D
 
Naposled editoval moderátor:

Kank

Provozní technik
Kdyby někdo chtěl 1-2 lístky (stání) na Iron Maiden se slevou, nechť se mi ozve SZ.
 

Edie

Průvodčí
Re: 814-914

Když už se to tu ztočilo k hudbě (Apocalyptice) tak mají výbornou hudbu. Na maturitní nástup plánujeme použt písničku Path z CD Cult a na šerpování Romanci. No uvidíme, jak to dopadne.

P.S.: Sorry za OT 8) :D
 

Kadr

Hradlař
Re: 814-914

Edie napsal:
Když už se to tu ztočilo k hudbě (Apocalyptice) tak mají výbornou hudbu. Na maturitní nástup plánujeme použt písničku Path z CD Cult a na šerpování Romanci. No uvidíme, jak to dopadne.

P.S.: Sorry za OT 8) :D

Souhlasím s Ediem,hudba naprosto dokonalá :confused: :confused: .

Též sorry za OT.
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
JJ Apocalyptica je zvláštní, ale mám na Vás prosbu.

Může mi prosím někdo doporučit nějaké americké kapely hrající Country? Copa naše... toho se mi doma povaluje spousta, ale americké country je něco jiného. Zná někdo? Díky.
 
T

Tom Kanka

Host
Čouda napsal:
JJ Apocalyptica je zvláštní, ale mám na Vás prosbu.

Může mi prosím někdo doporučit nějaké americké kapely hrající Country? Copa naše... toho se mi doma povaluje spousta, ale americké country je něco jiného. Zná někdo? Díky.

Ale jo, to je zase moje parketa!
Sice nevím, zda se to sem hodí a zda se Dan neosype ale jak jsem ho měl možnost poznat, věřím že to přejde! :D
Doporučuji tyto: Alabama, John Michael Montgomery, Marty Stuart, Dwight Yoakam a pan Willie Nelson. A absolutní špica: Garth Brooks a paní Shania Twain!

(To opravené slovo je š p i c a !)
 
Nahoře