Katalog trainsetu

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
Teprve teď jsem to pochopil i já :D Dokonce je tam k dispozici i kabina, ale je součástí jednoho archivu s jednotkou a není tam uvedeno jakého.

Takže hledej Šmudlo.
 

Tax

Moderátor
Správce
Honza napsal:
Tome, "krátká paměť" byla k jednotce nebo k něčemu jinému?

Taxi a mmouko, vedle jak ta jedle. Mluvil jsem o jiném panťáku. Ale teď jsem zjistil, že situace už se změnila, takže se tímto autorovi modelu omlouvám, pokud by se náhodou dovtípil, všechny verze jsou již dostupné na autorském webu ...

Tlamy mi vôbec neprišli na um, pretože sú u Mirana na stránke voľne k sosnutiu. Mám pocit, že už dosť dlho.
Alebo je reč o 471? Iné elektrické jednotky snáď ani nie sú vymodelované - neviem, ako je na tom kraken
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Spíše to vidím na řadu 560. Původně sice skin na 460, ale i tak kromě TBP není nikde k mání. Což se o 451/452/460/471 nedá říci.
 

Miran

Moderátor
Správce
Pavlík napsal:
Teprve teď jsem to pochopil i já :D Dokonce je tam k dispozici i kabina, ale je součástí jednoho archivu s jednotkou a není tam uvedeno jakého.

Takže hledej Šmudlo.

Ano, hledej šmudlo! Modely jsou seřazeny tak jak je potřeba je instalovat. A pokud jde jenom o doplnění dalších verzí, tak tam je vždy uvedeno co musíš mít nainstalováno než je budeš používat aby ti vše fungovalo. Takže jednoduchou úvahou lze vydedukovat že základní verze obsahující vše je 451.031/032. Jak prosté, milý Watsone....
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Pánové, tady je ke stažení TBP snad v aktuální podobě. Proto bych v katalogu odkazoval sem:

http://simtrains.eu/TS/
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
No dobře. V tom případě se budou muset ty modely umístit na katalog odkud bude možný i jejich download.
 

Honza

Průvodčí
Čoudo, prosím Tě, neřeš ... právě kvůli TBP vznikly původně stránky, kde ty hostuješ, TBP v aktuální verzi zkontrolován, rozparcelován na modely a chování kvůli jednodušší údržbě, aby byl download rozumný, ale ...
Takže jsem to přestal řešit a právě o TBP katalog rozhodně nebude!!!!! A doufám, že se to tu nebude dál rozebírat a řešit, jinak to tu nechám moderátory rázně vykydat!!!
Pokud jde o ty jednotky, tak, nezlob se Mirane, to byla opravdu narážka na žabotlamy. Mám trainset komplet, tak jsem u Tebe na webu dlouho nebyl, naposledy tam byl odkaz ještě na TBP. Proto teď beru zpět a omlouvám se.
A pokud jde o něco, co je v TBP a jinde není, tak to máte smůlu. Katalog bude katalog a ne downloady, zvlášť ne downloady z TBP!!!!! Jedině by mne musel autor modelu, případně autor skinu se souhlasem autora (!!!) modelu požádat o lokální download. Není to problém, viz skiny Čoudy, Liadema, ...
 

Pepa z Nuslí

Průvodčí
Tax napsal:
Tlamy mi vôbec neprišli na um, pretože sú u Mirana na stránke voľne k sosnutiu. Mám pocit, že už dosť dlho.
Alebo je reč o 471? Iné elektrické jednotky snáď ani nie sú vymodelované - neviem, ako je na tom kraken

Kraken myslím už někdo tvořil, bohužel se zatím nikdo nerozhoupal aby to vůbec zveřejnil. V tom je ten fórek. A já už měl připravenou aktivitu "Vypusťte Krakena!!!!" Ano Krakena a ne "psy". Ale dokud není Kraken, tak ta aktivita postrádá smysl.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Ahoj, zame souhlasim z myšlenkou, ja osobně se v modelech už ztrácím. Někdy se stane, že tam dám model, který je několikrát a přiřadím k němu špatného majitele.
Rad budu napomocen.
 

neotryx

Skladník
Geniální nápad ! :) Pro obyčejného uživatele jako jsem např. já je aktualizovaný katalog bezesporu obrovská výhoda, odpadají hodiny hledání modelů, skinů, ale to už opakuji slova předchozích ... :)

Každopádně hodně štěstí a fandím všem autorům nového katalogu ! :)
 
Nahoře