Vyřazení skinů/modelů

vyřazování


  • Hlasovalo členů
    46
Stav
nelze přidat další příspěvky.

Tom Kanka

Průvodčí
Měl bych prosbu. Bylo by možné do ankety kromě možností ano/ne přidat ještě další - je mi to jedno, dokážu si s tím poradit.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Ehm, aktivitář si dělá aktivitu hlavně pro sebe, né pro tebe, tedy si tam dá co chce on a né ty. Jinak pár aktivit tvých sem projel a ten balast tam máš také, tak co řešíš. V dnešní době, kdy máme terabajtové hardisky, rýchlé nety, perfektní programy je tato debata myslím uplně zbytečná. Nebude lepší vzít foťák a nafotit ten sever republiky, když tam máš 4 stavitele.
 

dem

Strojvedoucí
Ja aktivity vôbec nehrám a teda je mi všetko úplne jedno. Ja si zoberiem vždy model , ktorí testujem (vlastný) a prejdem sa na nejakom krátkom peknom kúsku. Takže asi tak. Moja možnosť v tom hlasovaní nie je :)
 

Miky945

Hradlař
1Jimmy1 napsal:
Honza napsal:
Edie by si to tu měl sám sobě zamknout a odklidit, než z toho bude další zbytečná válka na fóru.
Souhlasím s tím.

Koukám,že toto začíná být taky na fóru moderní. :)
Zamknout už pro jistotu,co kdyby.
Spíš by měl smazat to,co jsem do tohoto tématu nepatří a bylo by to. :)
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Taky si myslím, že zamykání je to nejjednodušší. Ale co tak vstoupit mezi diskutující a pokusit se obě strany uklidnit ? Pak by to tady fungovalo bez problémů.
 

dem

Strojvedoucí
Neviem ktorú stranu chcete ukľudňovať, pretože tupouni sú kľudný. Tupouni totižto majú čím podložiť svoje tvrdenia a nepotrebujú sa rozčuľovať :)
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ale mně vůbec nepříjde, že by se zde odehrával nějaký boj.:D Já například napsal jen svůj názor na situaci. Takže ještě jednou to shrnu.
Vemte si to tak, že jsou někde na úložišti nějaké modely a skiny, jak nové, tak staršího data a zde se řeší nějaký manuál, které vyřadit, což mi přijde jako totální hovadina.
1. Když si něco pořídím a ono se za nějaký pátek vyskytne něco novějšího, přeci neznamená, že mi někdo řekne: "Tak a od teď budeš používat jen tuto věc."
2. Tato myšlenka je absolutně nerealizovatelná, už jen z mé strany, MSTS není moje životní krédo, mám spoustu jiných zájmů a kdybych měl sledovat kde co vyšlo novějšího a hned hned to nahradit a starý skin smazat, tak bych se k tvorbě aktivit asi nedostal. Navíc jsou alespoň vozy odlišné. A propo, když už tu řešíte novinky, všimli jste si, že vyšely doplňující modely do balíku jedněch vozů z éry ČSD? Schválně neuvádím u koho a kde.:p A teď by mohl nekdo říct všechny staré modely smazat, máme nové...
Takže znova opakuji, toto je na estetickém cítění tvůrce aktivit a s manuály co se má a nemá, jděte nekam..., za dob Bolševika jsem si manuálů a směrování mé osoby a jak by se co mělo dělat užil dosyta...:p:D

Neberte to jako nějaký útok, jen píšu svůj názor a aktivity stejně budu dělat dle svého cítění co kam zařadím a komu to vadí, nechť mé aktivity nestahuje.

Dan.
 

regedit77

Pokladník
Přesně tak jaký boj. Řešení neřešitelného. TBP je k trati BP a pokud jej Zbyněk použije k aktivitě tak jej nevyhodí. Což je logické. Hoši stahujete modely jiných autorů a doplňujete si je do trainsetu, to je problém vyhodit si to co se vám tam nehodí??? Záležitost na 30 vteřin na jeden skin a to přeháním. Ještě, že se večer bude hokej. Kometa - Pardubice. To je aspoň relax. :D:D:D Veřejný trainset na jakémkoliv serveru stejně nebude. :D:D:D Tak vo co de.
 

1Jimmy1

Cestující
Ne,žádný boj tu není,prostě každý má svůj názor a tím líp,ale většina se shoduje na tom,že mazání různých skinů je blbost.Když už ho někdo nechce tak ať ho tam nemá.Myslím si,že toto téma udělal Edie úplně zbytečně :D
 

Miky945

Hradlař
1Jimmy1 napsal:
Ne,žádný boj tu není,prostě každý má svůj názor a tím líp,ale většina se shoduje na tom,že mazání různých skinů je blbost.

1Jimmy1. Ale podle ankety je většina pro smazání, pokud jsem tomu dobře rozuměl. A opravdu tady žádná hádka nehrozí. Akorád si k tomu tématu každý, kdo chce, řekne své a pak to vyšumí do ztracena. A aktivitáři si budou do aktivit dávat dál co chtějí a komu se to nebude líbit, tak si to vymění a kdo to neumí tak má smůlu. :D
Mirek
 

Klokan 35

Hradlař
Nechci starý skin nebo model tak vyměním v CB. Neumím? Tak holt aktivitu od dotyčného aktivitáře nepojedu a nebo ano,ale s verzí v TBP! Jak jednoduché.
 

Honza

Průvodčí
Pánové, umíte číst??? Já nepsal, že tu boj je, já napsal ...
... než z toho bude další zbytečná válka na fóru ...
. A uznejte, že většina obdobných diskuzí na téma trainsetu tady tak končí ...
A když si přečtu zpětně příspěvky, tak názor většiny je jasný, tak proč téma dále nechat bobtnat, ne?
 

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
Klokan 35 napsal:
Nechci starý skin nebo model tak vyměním v CB. Neumím? Tak holt aktivitu od dotyčného aktivitáře nepojedu a nebo ano,ale s verzí v TBP! Jak jednoduché.

Ano souhlas, ovšem pak se ta aktivita může chovat jinak.
 

1Jimmy1

Cestující
Miky945 napsal:
1Jimmy1 napsal:
Ne,žádný boj tu není,prostě každý má svůj názor a tím líp,ale většina se shoduje na tom,že mazání různých skinů je blbost.

1Jimmy1. Ale podle ankety je většina pro smazání, pokud jsem tomu dobře rozuměl. A opravdu tady žádná hádka nehrozí. Akorád si k tomu tématu každý, kdo chce, řekne své a pak to vyšumí do ztracena. A aktivitáři si budou do aktivit dávat dál co chtějí a komu se to nebude líbit, tak si to vymění a kdo to neumí tak má smůlu. :D
Mirek
To sice jo,ale i tak kdo lidem bude nařizovat,aby si smazali "omalovánky",oni si to třeba stejně nesmažou to by Edie musel být hacker,aby se jim pohrabal v počítači a vymazal jim to :D a co vím tak aktivitáři nedávaj do aktivit sra*** :D
 
Stav
nelze přidat další příspěvky.
Nahoře