Nákladní vozy od Pikka

bob57_cz

Učitel češtiny
Tak ani v Lužné se čety nestřídaly. Střídaly se v Kladně.
Záleží v které době. Za socíku se předpisy dodržovaly a střídalo se podle hodin kdekoliv, zatímco dnes garážovky nechají fíry na mašině i 8 hodin přes max.limit 15h. !
 

nebulus

Pomocník strojvedoucího
Ja som teraz zistil že pre editor aktivít MSTS sú názvy typu "Transportservis vuz Faccs 040-7 s vapencem" moc dlhé a zobrazí iba "Transportservis vuz Faccs 040-7" takže náklad musím iba odhadovať podľa obrázku :)vozen.jpg
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Ja som teraz zistil že pre editor aktivít MSTS sú názvy typu "Transportservis vuz Faccs 040-7 s vapencem" moc dlhé a zobrazí iba "Transportservis vuz Faccs 040-7" takže náklad musím iba odhadovať podľa obrázku :)
A, tak to jsou ty MsTS problémy. Neměl jsem to jak vyzkoušet. Jestli někdo potřebuje úpravy Name tak to prosím proveďte, je to dost vozů na přepis a mě opustily síly. :D Fallsy budou už jen prázdné a s uhlím, slibuju. ;)
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Ja som teraz zistil že pre editor aktivít MSTS sú názvy typu "Transportservis vuz Faccs 040-7 s vapencem" moc dlhé a zobrazí iba "Transportservis vuz Faccs 040-7" takže náklad musím iba odhadovať podľa obrázku :)
To je dáno velikosti původního rozlišení editoru / msts, takže se názvy oříznou u první mezery u 28. znaku. Problém jsem popisoval na foru před mnoha roky a spolu s Ppoollllem jsme zkracovali názvy vozidel do použitelné formy. Tehdy to byly nějaké ... Dunafer ...
Problém není jen v samorném zobrazení názvu, ale i u dlouhého jména souboru eng/wag se zapíše do consistu ořízlé.
Nedostatek editoru se dá dodatečně obejít ruční editací konkrétního consistu v textovém editoru. MSTS by to pak už měl vzít ve hře dobře.
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Kromě sypáků budou brzy ke stažení i wapky - model jako takový zřejmě půjde i v MsTS, ale balíček obsahuje jen ORTS ladění jízdních vlastností od (asi?) @Lukyn-CZ a naopak neobsahuje .sd soubory. Podle screenů je vidět, že vozů je zase poměrně dost na vytvoření rozmanitých souprav. Za textury děkuji Petru Markovi z TRS.
SFCAN628.jpg
SFCAN629.jpg. SFCAN630.jpg
SFCAN632.jpg
SFCAN631.jpg
 

Lukyn-CZ

Průvodčí
To ladění je od Josefa, já ho jen aplikoval na vozy Coal Service... ;) Jinak velké díky za krásné vozy a Petru Markovi za ochotu se o skiny podělit.
 

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
Tak já fotím Fallsy a moje textury nepoužiješ? :D Ad Pikku: neměl bys tam pro zatvrzelé majitele MsTS i toto ladění?
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Načtou se, jezdí, ale nebrzdí. Proto si musím přepsat vlastní .wag soubory.
Stáhni si stávající balík s Fallsy, jsou tam vzorové MsTS .wag soubory a .sd soubory. Až si stáhneš nový balík ORTS skinů tak si je podle toho uprav soubory pro nové vozy. A klidně to pak zveřejni tady na fóru, nebudu se vůbec zlobit. :)
 

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
Stáhni si stávající balík s Fallsy, jsou tam vzorové MsTS .wag soubory a .sd soubory. Až si stáhneš nový balík ORTS skinů tak si je podle toho uprav soubory pro nové vozy. A klidně to pak zveřejni tady na fóru, nebudu se vůbec zlobit. :)

Není problem. Jakmile se urvu od reálného kniplu k tomu virtuálnímu...
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Pomalu se blíží release. Je to celkem 98 vozů (včetně upravených původních .wag souborů) tak mi to klonování dá docela zabrat. Určitě tam jsou nějaké chybky, které budou odborníka dráždit, ale nebojte se, vy si jich ani nevšimnete. :D Vozy SD-KD mají ložené jen uhlí, AX Benett a ČD Cargo navíc i vápenec. Všechny varianty jsou i v provedení koncového vozu. Celý balík (bez původních CMC textur a modelů) má cca 160 MB.
prerelease01.jpg
 
Nahoře