Nákladní vozy od Pikka

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Ahoj, zkoušel jsem poskládat v Con editoru TSRE5 soupravu z Fallsů a vůz Falls 450 s vápencem nemá "obrázek" (prázdný a s uhlím se zobrazují normálně). Více na screenu. Pro úplnost dodávám, že jsem instaloval dle návodu pro OR.
Taky bych se připojil s prosbou o přidání vápence do vozů SD-KD, a to jak Falls, tak Facc (ty ze sekce pro OR).

To je přesně ten případ, proč nechci míchat jablka s hruškami. V tomto případě MSTS s ORTS.
Vagón 31_54_CZ-CDC_6688_450-1 je vydaný jako II. release pro MSTS. Jeho neviditelná varianta s vápencem je z nového balíku repaintů Falls, které jsou pro OR. Ten však model s nákladem vápence neobsahuje a původní balíček pro MSTS zase obsahuje pouze náklad s uhlím. Eng s vápencem tudíž odkazuje na neexistující model a proto je v TSRE5 u tohoto vozu tma.
 

JelkoLN

Cestující
31_54_CZ-CDC_6688_450-1 v OR ani nevidim. Prazdne miesta v súprave. Pred chvílou som si pustil aktivitu od poisona a nakladný ktorý išiel okolo bol trocha deravý
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
To je přesně ten případ, proč nechci míchat jablka s hruškami. V tomto případě MSTS s ORTS.
Vagón 31_54_CZ-CDC_6688_450-1 je vydaný jako II. release pro MSTS. Jeho neviditelná varianta s vápencem je z nového balíku repaintů Falls, které jsou pro OR. Ten však model s nákladem vápence neobsahuje a původní balíček pro MSTS zase obsahuje pouze náklad s uhlím. Eng s vápencem tudíž odkazuje na neexistující model a proto je v TSRE5 u tohoto vozu tma.
Takže stačí stáhnout i původní balík pro MsTS, smíchat to dohromady a pak přepsat wagy? Neřešilo se tu něco podobného před nedávnem?
 

Plexi

Signalista
Úplně přesně řečeno - u vozu Falls 450 ČDC je wag soubor varianty s vápencem, ale samotný ten vagón tam není. Vozy SD-KD ani ten vápenec nemají, ty jsou loženy uhlím, ale měly by mít právě i ten vápenec (ale to jen tak na dodatek):

Chyba i vozy SK-KD vozí vápenec.
Vlak jezdí v relaci Beroun - severní Čechy.
Viz. třetí fotka na stránce odkazu
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
... Vozy SD-KD ani ten vápenec nemají, ty jsou loženy uhlím, ale měly by mít právě i ten vápenec ...
Došly síly, SD-KD s vápencem budou časem, až se k nim někdy vrátím. Zkusil jsi stáhnout všechny ty balíky s Fallsy ještě jednou? Mám dojem, že jsem se v tom ještě vrtal a updatoval jsem ten původní balíček s modely pro MsTS. Pořád mi překvapuje, že tam ty ČDC 450 nejsou.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Opravdu nejsou. Sám jsem si to včera stáhnul a zkontroloval. Je to prostě velké množství variant. Stane se. Až se propracuji ke kontejnerům, kterých jsou mraky variant, to bude teprve hokej.
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Tak jsem si všechny balíčky stáhnul. (Iniciativně i ten slovenský co je komplet zvlášť, co kdyby náhodou, že.) Použitím mozkového myšlení přišel na to, co se vlastně stalo. Při doplňování chybějících modelů 452 (řešeno i s návodem zde ) Všechny zodpovědné pracovníky firmy Pillow Inc. exemplárně potrestám a vyvodím z tohoto fatálního selhání důsledky. Děkuji za upozornění a jako omluvu budete mít tento měsíc všechny moje downloady k disposici zdarma. :cool:
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
... Při doplňování chybějících modelů 452 (řešeno i s návodem zde ) došlo nedopatřením ke smazání samotných modelů vozů ČDC č.450 s vápencem. ...
Mělo by to být již v pořádku, doplnil jsem samotný model, .sd i .wag soubor do MsTS balíku. Navíc jsem zjistil, že ČDC 418 s vápencem používá špatný model a nesedí místy textury, tak jsem rovnou opravil i ten. Pokud máte nějaký limit pro stahování nebo se vám nechce stahovat celý balík, samotný fix je ke stažení zde .
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Všechny zodpovědné pracovníky firmy Pillow Inc. exemplárně potrestám a vyvodím z tohoto fatálního selhání důsledky. Děkuji za upozornění a jako omluvu budete mít tento měsíc všechny moje downloady k disposici zdarma. :cool:
Pokud se to vztahuje i na spolupracovníky, vidím to na kázeňské potrestání. Jsem bez prémií a slezině jen o čaji a sucharech.
 
Nahoře