10. setkání příznivců MSTS, Praha

Dan J.

Strojvedoucí
Martens napsal:
Dane - Sekule myšleno jako Sekule, tj. železničná stanica nedaleko Moravského Svätého Jána.
Já si to poté taky uvědomil, že to může být i stanice, již však bylo psáno, zrovan přes ní mám ještě nevydanou aktivitu Pn BA - Hranice na Moravě.:D
 

Delay

Signalista
ked by som prišiel o 16:30 do Prahy alebo o 18:30 ešte tam budete nie? naspať teda kedže už nieje na prespanie volno by som šiel na EN 476
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Doufám, že bude mezi zůčastněnými i nějaký ajťák, který mi pomůže rozdejchat wifi. Přeinstaloval jsem notebook a tohle jediné ... netuším. Načítá to po připojení IP adresu do nekonečna. Kdepak asi soudruzi z NDR dělají chybu ?
EC Sponka za chvíli pro mě přijede, měl bych se balit.
 

Deterio

Pokladník
Vlak R 874 J.V.Myslbek předpokládaný příjezd Praha hl.n. 10:13 s obsazením Miki945 a Pepin Postřižinský.
 

KimiR

Provozní technik
Delay napsal:
ked by som prišiel o 16:30 do Prahy alebo o 18:30 ešte tam budete nie? naspať teda kedže už nieje na prespanie volno by som šiel na EN 476

Jsme tu tak do 20:00.
 

Delay

Signalista
Takže sa nedostavím, aj keby som veľmi chcel. Tak si to tam užite a zabavte sa s niektorými sa snád stretnem pri potulkách českom a slovenskom :)
 

David Hájek

Pomocník strojvedoucího
Nazdar hoši,
tak jak na slezině ? Jsou již nějaké dílčí výstupy z dosavadních jednání (např. jiná nastavení spřáhel, 100%-tní shoda na aktivaci rychločinného brzdění při prekročení rychlosti o 1 km/h, povinnost vybavit 3D modely HDV funkčními stěrači apod.) ? :D

Mějte se tam fajn.

David
 

Mates

Pokladník
Chci opět poděkovat organizátorům za vydařenou akci.Opět zjištění,že je co se učit.Pár fotek je zde: http://pavelmates.rajce.idnes.cz/slezina2014_02_22-_10-Praha/
 

Edie

Průvodčí
Slezina byla super. Jsem rád, že jsem se účastnil, rád jsem viděl zase tváře které v průběhu roku nevidím, a poznal ty, které neznám.
Joskovi patří mé velké dík za nepoškrábání auta (vím, že tě to stálo mnoho sil a odříkání :D), a za perfektní servis.
Pokud si Pikku cestou z auta nezlomil nohu, tak by měl být v pořádku doma, stejně tak jako já.
Všem zúčastněným dík, a těm, co se mnou ztratili kus slova dík o to větší :).
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Hlásím, že už jsem doma. Sponkaexpres jel velmi dobře. Výborná akce, rád jsem se se všmi pozdravil, s mnohými povykládal. Bohužel jsem byl velmi vytížený, stále jsme něco řešili a trochu mám výčitky, že ne s každým byl čas povykládat. Ještě dodatečně se omlouvám, že jsem se rozloučil na odchodu se všemi v sále, ale neuvědomil jsem si, že dole v suterénu vysedává početná skupina pojídačů párků, se kterými jsem se nerozloučil.
Na slezině jinak panovala příjemná přátelská atmosféra, která vůbec neodpovídá komunikaci zde. Kdo tam nebyl, neuvěří a jeho škoda.
Blíží se můj čas 22.22, kdy chodívám spát. Tak dobrou noc. Stejně se mi už klíží oči. :)
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Rychle ? Od hlavního nádraží až za nuselský most dopravní zácpa a jízda krokem. :( Na kousku magistrály se jezdilo jen v jednom pruhu.

Vůbec si nepamatuji, co jsem ze sebe vysypal na tu kameru do té reportáže "Pozor vlak" . Jen vím, že jsem měl z odpovědí na otázky pěkně vysušený krk, až mi slzelo z očí. Snad to nějak vyretušují :) Hoši tam běhali s kamerou a foťákem křížem krážem, možná z toho bude i zajímavá reportáž.
 

Honza

Průvodčí
Taky děkuji organizátorům i všem účastníkům za příjemný a poučný den.
Jo a Pikku, příště se Ti o ty taliány postarám :D
 

Tax

Moderátor
Správce
Slezina úspešne pokračuje, večer na ubytovni bola ako vždy dobrá zábava.

ee1d14bd641d05ecbd55ac02edfb3a20.jpg

bad55a2bf2fa80557529ca545337fe46.jpg

Nesnažte sa uhádnuť kto je na fotkách :D

Ináč nedeľný program pokračuje podľa tradičného scenára - kafe, párky, debata v dielni a postupné odchody účastníkov. Práve odišli Dvacka, Gajdma, Dan J. a neznámy mladý muž z Opavy.
 
Naposled editoval moderátor:

Tax

Moderátor
Správce
A z druhého súdku: Návrat velikého Pepina Postřižinského z olympiády v Soči:

8862353e5bef73f8c13555556c93f511.jpg

0469eb27f95072645c591451471bb735.jpg
 
Naposled editoval moderátor:

Tax

Moderátor
Správce
Zbyněk Šemora napsal:
No pěkně jste se tam střískali. ...

Kto bol strieskaný? Keď je sranda, musíme byť hneď strieskaní? Keď stojí pivo 45 CZK vypiješ dve tri štyri pivá a večeru, z toho sa ešte nikto nestrieskal. :D

Napríklad debata Pawlika s Ondrom J. vyzerala takto nejako:

d14439bf4d34fc21f17339f17eb3909b.jpg
 
Naposled editoval moderátor:
Nahoře