Diskuzní fórum XenForo

Tax

Moderátor
Správce
Toto sa nestáva často aby tu bolo viac správcov a moderátorov než členov ;)

forum.jpg
 

Stary

Administrátor
Správce
Proběhl upgrade doplňku pro Tapatalk - snad toto zázračné dílo opět nebude shazovat celé fórum.
Chyby fóra prosím hlásit přes SZ.
 

Tax

Moderátor
Správce
@Skynet :
Drahá a zaiste veľmi krásna a inteligentná Skynet. Vidím že si online a čítaš príspevky, tak ti nemohlo uniknúť čo som Ti včera napísal. Pretože ignoruješ moju výstrahu a do tejto chvíle si neodstránila urážlivý podpis v Tvojom profile udeľujem Ti výstražný BAN na 1 týždeň
Prajem Ti pekný deň
 
Zdravím, přátelé, už jsem se na to ptal (myslím Taxe), ale přestalo mi fungovat odpovídání do vláken i do soukromých zpráv z IE, lze odpovídat jen z Chromu a Firefoxu, neuměl by někdo poradit, čím to je? Ne, že by mě to nějak trápilo, ale zvyk z práce mě i doma nutí používat primárně IE, tak jsem chtěl zeptat, zda někdo netuší proč se mi to najednou vysypalo. Díky
 

Dan J.

Strojvedoucí
Já mám zase upozornění anglicky, ale nevím, zda to nemám nějak blbě nastavené, celé fórum mám ale česky. Ale upozornění na "zvonečku" mám.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Na zvonečku ano, ale na blesku ne. Až po kliku na blesk, nebo záložku “Co je nového”.
 

Stary

Administrátor
Správce
Honza: zkusil bych se odhlásit, smazat cache prohlížeče atd.
Těch pár anglických textů kolem sledování jsem teď přeložil, něco jsem ovšem mohl opomenout.
 

Stary

Administrátor
Správce
Dobré ráno, plánuje se případně i update pluginu pro podporu TapaTalk?

Problém to samozřejmě není.
Ovšem mám trochu problém s tím, jak moc hluboko je ten plug-in zavrtaný do sw fóra a co všechno to tam šmíruje, krade atd.
Nějak se ve mně cosi brání to sem znovu dávat.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj všem, mám takový problém po přechodu na Win10 (nebo je to možná náhoda a zaznamenal jsem to zrovna po přechodu na nový systém). Pokud chci do svého příspěvku vložit obrázek z HOD, tak jej nevložím, musím jej nahrát dvakrát, pak se mi teprv rozbalí dole nabídka vložit a musím do příspěvku vložit oba obrázky a pak jeden smazat. Po jednom obrázku mi nejde vkládat vůbec.

Když nyní vkládám:
KROK 1:forum1.jpgforum2.jpgforum3.jpg

Abych dostal obrázek do příspěvku musim učinit:
KROK 2:
forum4.jpgforum5.jpgforum6.jpgforum7.jpg

Dan
 

Stary

Administrátor
Správce
Co kliknout v liště na ikonu "Vložit obrázek"?
Jinak mně to normálně funguje...
 

Dan J.

Strojvedoucí
Jo, omlouvám se, jak blbě vidím, nevšimnul jsem si, že se to edituje přímo v tom obrázku nahoře a je tam vložit.
 
Nahoře