Aktivity Dvacka

dvacka

Průvodčí
Dobrý den,
již několik měsíců tvořím a vydávám aktivity pro tento simulátor, tak jsem se rozhodl založit svoje vlákno k aktivitám.
Pokud to půjde, budu zde přidávat screeny z tvorby, aby byl přehled o tom, co tvořím nebo co opravuji :)

dvacka

Průvodčí
Dobrý den,
potřeboval bych poradit s programem ConBuilder.
Hrál jsem už několik aktivit a nikdy mi taková žádná chyba se neukázala. U mých vydaných aktivit také ne, ale dnes jsem dodělal další aktivitu Ex 530 a poté jsem zjistil, že mi ConBuilder při poklepání na aktivitu hodí chybu. (viz. obrázek).
ConBuilder spouštím jako správce, už jsem ho i reinstaloval a nenapadá mě nic, čím by to mohlo být.
Pokud se někdo s něčím podobným setkal nebo ví, jak danou chybu opravit, tak ať prosím napíše. Za každou radu budu rád :)

cb.jpg

Šnek

Vlakvedoucí
Tak jsem si Dvacko projel R 602 Praha - Ústí a i přes lehké komplikace v Praze, kde je hodně trafficu a někdy to spadne, musím aktivitu pochválit. Fakt se mi líbila i zápletky atd. Možná bych ještě na konci 151 odstavil v Ústí pod skálu, ale jak říkám, dobrá aktivita, doporučuji ostatním.:)

dvacka

Průvodčí
S Prahou jsem měl i já problémy, ale když v tu dobu tam toho tolik stoji, tak jsem to tam dal.
Jinak jsem moc rád, že se aktivita libila :) pochvala vždy poteší a je hned větší chuť k další tvorbě :)

Zdravím, před chvílí jsem dojel ...
R 602 Chomutovka
Úsek: Praha Vršovice - Ústí nad Labem
Vozidlo: 151.007
... musím říct, aktivita pěkná (rád jezdím se x5x), nicméně jedna, vlastně dvě malinkaté připomínky ... ta první a asi nejhlavnější, myslím že 3x sem téměř nezvládl dobrzdit na návěstidlo ... v Kralupech sem div nelíbal čočky a ty zbývající dvě sem výstrahu na 120 elegantně prosvištěl asi 130 - 140, to se prostě nedalo. Nevadí. Fakt dvě by bylo asi vhodné přidat trošku více hlášek ... o odjezdu z Vršovic a asi by bylo i záhodno na hlavním informovat o faktu, že si v Kralupech mám zastavit pro rozkaz o pomalé (která taky nebyla zrovna znázorněna v celém úseku) a že by taky nebylo občas na škodu ty "dráteníky" propísknout, aby o mě věděli. Vzhledem k faktu, že sem skoro celý poslední týden jezdil jen "Jurečkovky", kde jsou pomalu vyhazující hlášky i na nadechnutí strojvedoucího malinko anarchie. :rolleyes:

Jinak jak už sem psal v úvodu, aktivitka pěkná.
(abych nebyl jen ten notorickej ustavičnej rejpal)

dvacka

Průvodčí
Díky za upozornění, připomínky a pochvalu.
Ale pokud vím, tak v reálu není strojvedoucí na žádnou výstrahu a poté stůj informován, takže proč to dělat do aktivity.
Tak v Kralupech zastavíš na stůj a výpravčí ti přinese rozkaz - přece po výjezdu z Prahy nemohli vědět, že se něco v Kralupech stalo ;)
Doufám jinak, že dobrý fíra, když bude projíždět kolem dráteníků, tak zapíská...

Nemyslel sem to tak, že bys mě (fíru) měl na ty výstrahy nějak zvlášť upozorňovat, spíš sem narážel na fakt, že byla krátká zábrzdná vzdálenost (a nebo já sem ještě přepnutý na lokálkovou fázi kde více jak 50 nejedeš).

Co se těch Kralup týče, pokud to máš jako "akutní mimořádku", i tak by mě tedy měl výpravčí vysílačkou informovat o faktu, že se mnou něco zamýšlí (informovat mě o té pomalé), což zase pokud je to ona "akutka", proč je vyznačená v TM?

Co se pískání týče, nevím, dobrý určitě nejsem, ale zapískal sem si. ;)

Lukyn-CZ ... Máš ho tam.
Bylo to "pěkný", no ... , jedu si, koukám a říkám si, tak už sem v Kralupech, Praha za mnou ... a najednou blik, ku*va, brzda a chyběly milimetry a byl sem přes. :eek:

dvacka

Průvodčí
Tak diky. :) Neco vim o provozu na zeleznici, ale hlasky, jak to probiha mezi firou a vypravcim, tak to opravdu jsem nikdy nemel moznost zjistit.

Nahoře