Aktivity pro OR Dan J.

Dan J.

Strojvedoucí
A další možnost, poněvač takovou záchranou, kdyby něco, po odvěšení 151, musíš dostat zprávu, jak vidíš výš o stránku zpět v příspěvku, je definováno "dovézt vlak na pozici".

Jenže pánové, pokud měníte vozidla v TSRE Con "debil" Editoru, tak je možné, neboli 100% jisté, že se zpráva nezobrazí, poněvač tenhle program totálně doje.e číslování vozů. To samé s Loose Consist pokaženého rychlíku, kde je definováno:
"připojit vozy" a v Libni opět "dovézt vlak na pozici".

A tady to máte, už několikrát jsem psal, že jsou nové programy na tvorbu aktivit k hovnu. Někteří mi tady odpovídali něco o kšc MSTS programech a neví o tvorbě aktivit ani prd! Takže proto mám všechny poblbané inc v podsložkách a kontroluji consisty v ConBuilderu a Loose Consist měním v Activity Analysis. Poněvač ten zachová číslování souprav a v CB to vidíš nahoře nad soupravou.

A Activity Analysis ti i zálohoval ACT+consists

Ale nic to nemění na situaci, proč se nezobrazily události na pozici s aktivací 1? Ty se zobrazit musí a mně se zobrazily vřždy.
 

Icik

Pomocník strojvedoucího
Ale právě proto jsem upravil tu událost "Dovézt vlak na pozici", aby nebrala v potaz pořadí vozů, ale kontrolovala jen, jestli jsou správné vozy ve vlaku. Pokud se hráč řídí pokyny v aktivitě a má zpřeházené číslování od TSRE, mělo by tohle určitě pomoci.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ale ona funguje a fungovala. Teď odskoušeno v aktivitě. A další, tam jsou poziční a ty mají aktivaci 1, takže se musí zobrazit. Nevím, kde může být zakopanž pes. Jen prosím nevrtat do pořadí vozů. ale to jsem psal jinde, Prostě, on je problém v celém TSRE Con Edtoru. Už jsem tady na fóru taky dával ukázku. Čísluje třeba 3 vozy stejným číslem a tím jich vidí aktivita z 8 jen 5 atd... Tohle prostě bez opravy v jiném con editoru je časovaná bomba. Pokud tedy hláškuješ aktivity, v jízdě z A do B bodu je to jedno. Prostě tvorba aktivit má svá pravidla a ty fungují, bohužel když něco zadupe přidružený program, za to už fakt neodpovídám. Ale ty pozičky nechápu, to by musely být všechny umístěny mimo kolej a tam se žádná aktualizace tratě nedělala, co vím.
 

Howky

Průvodčí
Ale ona funguje a fungovala. Teď odskoušeno v aktivitě. A další, tam jsou poziční a ty mají aktivaci 1, takže se musí zobrazit. Nevím, kde může být zakopanž pes. Jen prosím nevrtat do pořadí vozů. ale to jsem psal jinde, Prostě, on je problém v celém TSRE Con Edtoru. Už jsem tady na fóru taky dával ukázku. Čísluje třeba 3 vozy stejným číslem a tím jich vidí aktivita z 8 jen 5 atd... Tohle prostě bez opravy v jiném con editoru je časovaná bomba. Pokud tedy hláškuješ aktivity, v jízdě z A do B bodu je to jedno. Prostě tvorba aktivit má svá pravidla a ty fungují, bohužel když něco zadupe přidružený program, za to už fakt neodpovídám. Ale ty pozičky nechápu, to by musely být všechny umístěny mimo kolej a tam se žádná aktualizace tratě nedělala, co vím.
Dane, je jasný že editor consistů TSRE není hotovej, ale není přece problém otevřít consist jako textovej soubor, což umíš udělat i přes TSRE, a provést kontrolu, případně provést opravu :)

Ale uvidíme, začalo se s pokračováním prací na TSRE editoru tratí, třeba kluci šáhnout aj na editor consistů :)
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tady nejde o kontralu, tady jde, že i u tvorby ti je schopný očíslovat vozy v pořadí jako:
01, 01, 01, 02, 03, 05, 05, a tak podobně, je to hezké, že vidíš vláček, ale základ je naprd. A těch neduháů je tam dalko víc. Je to furt dokole, stačí neincludovat vozy napřímo a je klid. Pere se s tim AE MSTS a perou se s tím ostatní programy. A o Activity Editoru pr OR, o tom se nechci bavit vůbec. :)
 

Dan J.

Strojvedoucí
No, potom výprasku tady, co dostal jeden člen, nám asi už žádný editor nenabídnou. :(
Nikdo nekonzultoval s aktivitáři a když se někdo ozval, tak bylo ticho a nic... Ale nechci jen kritizovat, ale prostě na staré MSTS programy to nemá ani omylem. Co se funkce týká, grafika je u OR TSRE Con Editor bomba.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Neboli ještě jinak, když je OR pokračováním MSTD a z tohoto simulátoru vybral prakticky vše, proč nevybral i Activity Editor, který je naprosto jednoduchý a perfektně se v něm dělá. Tohle mi prostě hlava nebere. Kdyby byl pojračovatel tohodle editoru, věřím, že jsme dneska úplně jinde.
 

Icik

Pomocník strojvedoucího
Neboli ještě jinak, když je OR pokračováním MSTD a z tohoto simulátoru vybral prakticky vše, proč nevybral i Activity Editor, který je naprosto jednoduchý a perfektně se v něm dělá. Tohle mi prostě hlava nebere. Kdyby byl pojračovatel tohodle editoru, věřím, že jsme dneska úplně jinde.
Vykuchali všechno, co bylo neetické a nepohodlné třeba vykolejení. :) Možná se domnívali, že si postaví editor mnohem lepší. Ale prd.
 

Pepa z Nuslí

Průvodčí
Neboli ještě jinak, když je OR pokračováním MSTD a z tohoto simulátoru vybral prakticky vše, proč nevybral i Activity Editor, který je naprosto jednoduchý a perfektně se v něm dělá. Tohle mi prostě hlava nebere. Kdyby byl pojračovatel tohodle editoru, věřím, že jsme dneska úplně jinde.
Přesně tak. Na disku se mi válí některé rozdělané aktivity, které bych rád dodělal a nemůžu, protože na noťasu starý MSTS nemám a bůhví jestli bych to rozchodil.
Pro tohle bych se přimluvil.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Jenže tohle mi bylo vysvětleno, že by musel mít někdo kód MSTS. Nebo nevím, nejsem programátor, ale vykuchat editor aktivit a ten zdokonalovat by byla pecka a hlavně by i spousta aktivitářů, co skončili, asi znova oprášila odloženou tvorbu.
 
Nahoře