Aktivity pro OR Dan J.

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, našel by se někdo, kdo by mi upravil eng soubor pro ČSD E499.1045 z trainsetu BP, tak aby byla jako vůz mimo službu se staženými smetáky? Ptřeboval bych ji do traffic dojíždějícího valku do Kutné Hory a moc by mi to pomohlo při tvorbě 2. dílu aktivity R 17.
 

Dan J.

Strojvedoucí
plagát2.jpg
V této aktivitě povezete s ČSD 313.2, na sklonku ukončení provozu těchto mašin na tratích nákladní vlak v podzimní den roku 1949 ze stanice Stará voda, až do míst, kde trať Ztracená Old končí a to kousek za stanici Podhora. Po cestě vás čeká několik posunů. Na konci aktivity vám s nákladním vlakem ze stanice Podhora pomůže mašinka ČSD 414.0.

Přeji ničím nerušenou jízdu a požitek z historických vozidel ČSD.
Dan J.​
 

Dan J.

Strojvedoucí
Pomalu osazuji vozy na trati Bratislava - Brno - Havlbrod - Praha pro R 17:
Na vlečce už vozy traffic na výsypce sedí, v pozadí traffic blokující rychlík 17 mezi Lamačem a Děvínskou:
vlecka.jpg
Kúty před úpravou pozice Štokra na točně:
kuty.jpg
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Das problém, a jaká to má být sestava PC. Prý důvod mých pádu je ten, že limituju na fps grafiku a té se to nelíbý. Tedy budu muset zkousnout jízdu na gumě hlavně u té Icikově 64 verzi. Klasické OR to až tak nedělají, to musí být takhle narvané nádraží.
 

Plexi

Provozní technik
kdy ještě nádraží nebyly tak vymetené jako teď.

Není to, co bývalo, ale i přesto se najdou výjimky. Slovy jednoho výpravčího v ostravském uzlu: "Hledám volnou kolej a nemůžu ji najít."
 

Dan J.

Strojvedoucí
V MSTS určitě, ale OR umí stínování drátů a navíc po jejich upravě nevypadají ta blbě, jak v MSTS. Odnáší to bohužel vzhled na nákladních a nezadrátovaných kolejich. To by muselo být řešeno jako u tratě 310, ale celkem si nedovedu představit tu piplačku u BP a 321čky. :) Samozřejmě, že pokud jedu lokálku, nebo trať, kde dráty nejsou, tak to v OR vypínám.:D
 

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Aneb "job" na další roky pro Z.Š.

Ad "Hvalbrod 1969", možná by to chtělo trochu roházet ty vozy, ať to nepůsobí jako jednotvárná zeď. Zkus občas nějaký otočit a uvidíš, jak se to změní.
 
Nahoře