13. setkání příznivců MSTS, OR, RW Praha

poison

Pomocník strojvedoucího
#21
Josko já to ještě nevím jistě a asi jsem se hlásil jako poslední, takže pokud je problém s jednou postelí odstřelím se z Prahy už v sobotu večer. ;)
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
#23
No minule bylo take více rezervováno a bylo nas asi o 2 méně. Proto se ujišťuji. Ono by to šlo udělat asi, dyť víme jakej bordel tam je u okénka, že by se jeden člověk ztratil, jen by musel spát na něčem jiným.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
#24
Josko jak říkám, pokud bude potíž, ztratím se večer po devátý, to už bude jedno, jestli tam přespím nebo pojedu večer domu, k tomu je má účast ze zdravotních důvodů stále nejistá tak pokud jde o jednu černou kartu tak to neřeš.
EDIT: Dneska se odtud dá obstojně dostat díky zastávce Podbaba, ze který si na Masaryčce hned a nemusíš se trmácet tramvají nebo metrem jak chuj.
 
#27
Takže v sobotu přijedu také, nějakým Deterioexpresem 282 Je to 11.2. ? Měli poslední včasné jízdenky a to jen na sobotu. V podvečer snad něco pojede do Brna. V dobrý čas jede blbý Jančura a tam asi tato jízdenka platit nebude.
Nechtělo se mi. Tax mne přesvědčil, kamoš na pivě v sobotu mi řekl ať jedu a na chvíli z Hustopečí vypadnu, ať se odreaguji. I kamarádka klavíristka mne pustila. Její mamka mi včera říkala, "jeďte", je potřeba občas někam vypadnout. :D Jen jste zvolili blbý termín. Ona jede do Prahy za týden na Lotra. Špatná synchronizace. :D Ale asi máte pravdu všichni. Člověk by neměl jen pendlovat na čáře 100m z domova do práce a zpět. I ke kamarádce to mám asi jen 20 schodů. :D Vše mám extrémně blízko. :D
 
#29
To by musela být slezina leteckých nadšenců :D
Ale i když nějaké modely vláčků už ode mne ve vitrině v pokojíčku má. :D A na vláček hrajeme jednu melodii. :D
To je naše oblíbená, napsali jsme si z toho celou Suitu.
To až pojede na slezinu auto, pak můžeme i zahrát. :D
 
#32
Ahoj, môžem poprosiť o adresu? Prípadne dá sa tam parkovať?

Tax: Keď nič lepšie nebude tak poskytnem môj noťas, je celkom slušný :)
 

Tax

Moderátor
Správce
#33
Ďakujem, aj môj je slušný, vlastne veľmi slušný, ale nemám tam TS201x ;) Len MSTS ;) Parkovať tam môžeš, daj si do navigátora Podbaba, hotel International. Neboj, nestratíš sa. Drž sa smer Vítězné náměstí a ulica Jugoslávskych partyzánů. Ulicu Pod Juliskou a Stanicu techniků potom už nájdeš ľahko.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
#38

VencaM

Začátečník
#39
Zdarec.
Připíšu sem pár informací, které se Vám hodí k příjezdu.

Parkování. V Dejvicích fungují parkovací zóny, takže pokud to zapíchnete na ulici, tak si pořiďte parkovací lístek nebo se nedivte. Parkovat můžete na dvoře DDM, ovšem v sobotu jsou na autodráze závody. Lze očekávat, že bude dvorek plný závodníků, tudíž berte ohledy při parkování na ostatní. Měli byste se tam však vejít. Je to jen otázka správného pořadí, jako v tetrisu :)
V neděli už jste na Stanici sami.

Budova je přístupná od 8.00. Do sálu jsme nanosili pár stolů. Kdyby Vám nestačili židle, tak skládací visí jsou na zdi za oponou na pódiu. Pokud by nestačili stoly, tak si počkejte, až dorazím. Něco pak společně najdeme. Pokud narazíte na nějakou věc, o které nevíte, k čemu je dobrá, tak na ni nesedejte a ani s ní nedělejte nic jiného. Zázemí tam mají naši divadelníci a ještě nějaké další kroužky, takže tam mají naskládaný nějaký svůj materiál.

Já se na Stanici zjevím kolem poledního a budu až do večera. Odpoledne už tedy bude k dispozici i dílna v suterénu u kolejiště. Případně vám doplním rozdvojky a tak podobně.

V.
 
#40
Zbyněk napsal: Takže v sobotu přijedu také, nějakým Deterioexpresem 282 Je to 11.2. ? Měli poslední včasné jízdenky a to jen na sobotu. V podvečer snad něco pojede do Brna. V dobrý čas jede blbý Jančura a tam asi tato jízdenka platit nebude.

Vidíš, kdybys dal vědět, mohli jsme jet na půl na celodenní jízdenku. Mně se samotnému nechtělo. No stalo se, co už s tím teď.
 
Nahoře