13. setkání příznivců MSTS, OR, RW Praha

poison

Pomocník strojvedoucího
#62
Zbyňku co kecáš? Mmoukovi s KimiRem se kouří z hlavy, Mikulda s Taxem řeší jistě neodkladnou věc, Deterio má v maxu otevřený ostravský perony, je tam vidět práce v editoru aktivit i Dana jak se usmívá při testu svého budoucího díla. Na to že je neděle ráno a večer byl bujarý, panuje v klubovně obrovské pracovní nasazení. ;)
 
#64
Já už přijíždím pomalu do Pardubic. Slezina byla super, známé tváře, něco se člověk aji dozvěděl, ale hlavně byla dobrá zábava.
Všem díky.
 

Dan J.

Strojvedoucí
#67
Ahoj, taky už sedím doma. Taxi, ani jsem se nestihl rozloučit. Myslel jsem, že se ještě po obědě vracíš do DDM, takže dodtečně přes internet zdar a sílu a opět za rok v Praze. Jinak Josko velké díky za opětovné zorganizování skvělé akce.
Dan
 

dvacka

Průvodčí
#68
Ahoj,
tak jsem již také v pořádku dojel domů. Večer, na který jsem se tolik těšil, mě opět nezklamal. :) Díky všem za parádní víkend a skvělou organizaci.
 

Tax

Moderátor
Správce
#69
Tax je doma, cesta skončila tak zaujímavo ako sa začala ;) Inak Joskovi, Vencovi Macků patrí poďakovanie za organizáciu, ostatným zúčastneným účasť a všetkým za príjemnú atmosféru. Snáď sa o rok stretneme znova, v podobnom zložení a v podobnej príjemnej priateľskej atmosfére.
 
#70
Vážení kolegové !

Omluvte prosím moji absenci na mnou oznámenou účast na letošní 13. Slezině, z důvodu závažných zdravotních problémů.
Děkuji předem za pochopení.
pepeq
 

Rogers

Cestující
#71
Zdravím všechny příznivce železničních simulátorů.
Opožděně děkuji za perfektní organizaci letošního setkání na Julisce. Jako vždy, vše klapalo na jedničku.Jsem rád , že jsem viděl známé tváře i nováčky v tomto zájmovém odvětví. Něco nového jsem se naučil o tvorbě v Google Sketchup a nasál jsem tu správnou atmosféru na další tvorbu. Všem děkuji za příjemnou atmosféru.
:)
 

Tax

Moderátor
Správce
#74
@poison: Spadla elektrika, UPS skončila skôr než sa server stihol bezpečne vypnúť. Chlapec musel pripojiť nejaký monitor a klávesnicu a postupne referovať čo tam vidí. Podľa toho som ho nanavigoval čo má postláčať a po polhodinovom boji to úspešne nabehlo. Dnes sme si to zopakovali, pretože som priniesol novú, výkonnejšiu UPS.
 

i.masinka

Začátečník
#75
Ahoj všem!

Plánuje se na zbytek roku 2017 nebo na rok 2018 nějaké setkání příznivců MSTS nebo PC Train Simulátorů v Praze?

Děkuji a všem hezký den!
 
Nahoře