13. setkání příznivců MSTS, OR, RW Praha

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Dal jsem otázku na DDM, jak to bude v únoru. Přišla odpověď, že je to termínově na nás, tedy je možno buď 4.-5., 11.-12. nebo 18.-19. února. Já osobně určitě ne 1. víkend. Hlasování nechám otevřené na 14 dnů a pak se rozhodne a dám vědět na DDM.
 

VencaM

Začátečník
Zdarec po roce :)
Mrzí mě, že vám to hlasování musím zkazit. Jediný volný termín v kinosále DDM je pouze 11.-12. února (na březen jsem se neptal). Už tam mám danou rezervaci. Předpokládám, že z naší strany by byly organizační podmínky obdobné jako loni.
V.
 

Tax

Moderátor
Správce
@VencaM - No čo už, svet sa nezrúti, píšem si to do kalendára. Plénum sa prispôsobí, buď príde alebo nepríde ;)
 

KimiR

Provozní technik
Zdravím, mě se hodí 11.2.-12.2. to mám volnej víkend,i ten 4.2.-5.2. taky mám volnej víkend,poslední termín 18.2.-19.2. pracovní (18.2. myčka,nástup 12:25 a konec 23:04 a 19.2. nástup v 17:02 a konec ráno 20.2. v 7:35).Takže za mě jednoznačně 1 nebo 2 termín.
 

KimiR

Provozní technik
bob57_cz: já vím,jen jsem napsal jak to bylo v hlasování,tak jak mám volno.
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Bezpředmětné, když už je pevně rozhodnuto. ( Ach ta interpunkce... )

U mne jako už mnoho let trefa do pracovního víkendu.
 

dvacka

Průvodčí
Jelikož kámoš nemá zde na fóru účet, tak prosím pro něj platí následující: Sobota, Neděle, Oběd, Nocleh.
Díky moc :)
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Jen pro info, kdo bude chtít i v pátek noclech, dejte mě prosím info do SZ. Jinak platí vše co minule, včetně poplatku za sál, ten kdo byl minule bude mít 1 svačinu, tedy párek či klobásu zdarma.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tak jestli hlasování výš platí jako registrace tak hotovo, zaškrt vše tj. sobota a neděle, nocleh a páč jsem nenažhranej, tak svačinku oběd a večeři taktéž. :) Letos jedu na 100%.
 

dem

Strojvedoucí
Miky stačí doplniť možnosť hlasovanie znenia: šiel by som , ale už je po funuse :)
 

mikulda

Průvodčí
Správce
Takže se nedovím, jak udělat filtr do Dynatraxu? To je škoda, předělávat jednotlivé modely kolejí v Gmaxu je docela pakárna.
 

Karlos

Pokladník
Jeden dotaz, od kolika hod bude otevřeno? To abych případně nečekal někde v mrazu, než se otevře. Děkuji :)
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Nocleháři, potřebuji vědět, zda všichni přijedete, páč někdo si bude muset vytáhnout černého petra.
 
Nahoře