Tolerance přestupků v MSTS (přesunuto z repaintů Čouda)

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Zbyněk Šemora napsal:
Vrbam napsal:
Jenže i taková je realita se kterou se tady oháníte.

Pokud vím tak kontrolu rychlosti na rychlostnících umí jen Ešuš a pár loko co mají AVV, u Apolla pokud nejede přes prkna tak je AVV k ničemu.
Každá lokomotiva má registrační rychloměr. V tom se točí rychloměrný proužek z voskového papíru a tam se zapisuje čas a rychlost (i další náležitosti). Pracovníci v kancelářích tyto kontrolují podle šablon a celkem snadno zjistí, že na tom a tom traťovém úseku fíra překročil rychlost. Současně jsou už chytřejší Mirely.
Zase argumentace na 2 věci.

Argumentovat tím že nějaký šmudla sedí a kontroluje, je jaksi mimo mísu. Prohlížet si záznamy párhodin po tom co loko už dávno mohla být mimo koleje je docela na 2 věci.

Jak jsem napsal, kontrolovat rychlost dokáže jedině jednotka 471+971, a ještě pokud jede po prknech.

Zbyněk Šemora napsal:
Potom ať žije anarchie a doporučuji nejezdit vlakem.
Kecy ohledně toho přestat jezdit vlakem je nesmyslné, a dost pubertální.
Zbyněk Šemora napsal:
Ale nemyslíte, že toho snění už bylo dost? Nechcete začít raději pracovat do MSTS? ...
Stop honění a buzeraci!

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
bob57_cz napsal:
Zbyněk Šemora napsal:
Proto jej zopakuji.
Co je lepší: 1.zásah rychlobrzdy při překročení rychlosti nebo 2. nastavení v aktivitě, kdy po překročení rychlosti bude aktivita nekompromisně ukončena.
Já hlasuji pro první možnost.
Jenže problém je v tom, že je tady předhazováno uživatelům na výběr jen 2 možnosti ze 2 a obě zlé.
Jakoby neexistovala jiná možnost a lepší !
1. možnost je samozřejmě naprostá hovadina, protože jsou nastaveny monitory i pro nadproudy. To jsem se s tím nemusel předtím ladit.
Rychlobrzdou v nynějším nastavení monitorů se to celé degradovalo !
Neznám mašinu, která by zabrzdila z důvodu zásahu nadproudu !

Jinak naprosto výstižné a přesné viz : Martens, Vrbam i Tax. Bravo.
3. možnost, nedělat nic a pak fírovi na konci aktivity vypsat co zvoral, stejně jako na zmiňovaném kotoučku a kontroly kancelářským šimlem

tím by se i vyřešila věc pro ty co hrají jen tak, že by si to číst nemuseli, koho by to zajímalo a chtěl se zlepšit tak by si to přečetl

PS: zajímalo by mě jak je to s kontrolou rychlosti na trati u našich západních sousedů

Vrbam: Však udělej aktivitu, jak si to představuješ. Je to v Tvé kompetenci. Každý zde má šanci.
Bob57 a nadproudy. Vždyť jsem Ti to už psal 10x, že došlo tenkrát k omylu při schema monitorů, které mi poslal Ppoollll. Tam se s nadproudy nepočítalo. Jelikož se mi při testech asi 100 hodin na 151 (aktivita DB) nepodařilo nadproud vyvolat, dřív vždy zasáhly skluzy, tak jsem to dál neřešil.
Proto by mě i zajímalo v jakém případě u 350 nadproudy zasáhnou.

F

FrantaVopička

Host
Zbyněk Šemora napsal:
Proto by mě i zajímalo v jakém případě u 350 nadproudy zasáhnou.
Bejvávaly na 1150A. Když jsi šel i přes skluzy do výkonu, tak pak zasáhly. Tedy pokud se bavíme o MSTS.

JOHNZ

Průvodčí
Príspevky netýkajúce sa témy boli presunuté do HP. Ak sa mi podarilo nechtiac narušiť logickú väzbu niektorých príspevkov, alebo presunul niečo, čo som nemal, ospravedňujem sa.

Vrbam má naprostou pravdu, MSTS nehrají jen "hardcore" fírové, ale i lidi, hledající kompromis mezi činností a odpočinkem :)
Nakonec si přečtu, co jsem zvoral a příště se polepším (a budu na tom sám pracovat, fírovi v mašině nezasáhne při překročení rychlosti rychlobrzda, ale hlídá si ji sám, máme rychloměr pod F5 - díky binu mnohem přesnější)
No a ti "odpočívající"? Mávnou rukou...

Argument, aby táta dělal dětem aktivity je nesmysl. Už vidím, jak dnešní rodič sedí u počítače třeba dvě hodiny jen aby dítě mělo co hrát, za dva dny může dělat něco nového a rád uvidím, mimo fandů železnice, jak toto někdo zopakuje třeba 10x za sebou... To má jednodušší koupit dětem GTA... (ale netvrdím, že je to tak všude, není to pochystávka na flame :eek: )

Naposled editoval moderátor:

Jene

Pokladník
OK panstvo...kým sa dohodnete, tak v ďalšej aktualizácii trate ŽSR150 bude odstránené "potrestanie piskáčov"... (a čo tak urobiť nejaký trest za to keď mi nejaký fíra vyhodí napájačku (meniareň) nerešpektovaním návestidla pre EP poprípade nesprávnou obsluhou HDV a pod. a napíšem mu DP?

Možno to sem nepatrí,ale zamyslite sa nad svojimi žabomyšími vojnami....

Nahoře