Elektrické lokomotivy ŠKODA pro Open Rails z dílny Pikku Locomotive Works Inc.

okoun

Začátečník
Mě funguje naprosto luxusně. Plechovky jsou moje srdcovka, už se nemůžu dočkat toho balíčku. V mém 24h TT se budou vyjímat jako elita. :)
 
Vážení přátelé, stavba modelu lokomotivy řady 131 postoupila prakticky do finále. Mám jeden problém, se kterým mi snad někdo pomůže. Na tuto řadu mám cca 3GB velice kvalitní dokumentace, ale jedna věc mi chybí. V současnosti se na tuto řadu pro zlepšení komfortu obsluhy montují klimatisace. Všechny fotky co mám jsou ještě bez ní, jen s větráky. Nemáte někdo dobře zdokumentovaný tvar toho krytu a samotné klimy co je na střeše nad stanovištěm strojvedoucího? Hodně by mi to pomohlo, děkuji všem.
131026.jpg
 

Pikku

Vlakvedoucí
Když máte hotovou řadu 122, tak proč neudělat rovnou i 123. :cool: Doufám, že tímhle modelem potěším hlavně @Pawlik , (a myslím, že se určitě bude líbit i @Vrbam ) Co si tak matně pamatuji, tenhle stroj vždycky @Pawlik moc chtěl a dokonce ho začal tvořit. I proto mohou být nejenom v tomto modelu jeho podvozky. Tak Pavle, snad jsem to moc nezkazil a moc děkuji. Až to bude provozuschopné, tak ti to samozřejmě pošlu na kukačku.
scr01.jpg
 
Nahoře