Elektrické lokomotivy ŠKODA pro Open Rails z dílny Pikku Locomotive Works Inc.

Mario

Skladník
Ahoj,já se na počítač dostal až teď.V příloze posílám tu chybovou hlášku,co mi hází lokomotivy 242.217,242.213 a 242.281
 

Přílohy

  • IMG_20200122_171449.jpg
    IMG_20200122_171449.jpg
    217.4 KB · Zobrazeno: 26

Acatus

Provozní technik
Pikku a pikkův týme, dost dobrý, ty plecháče! Šlape to, brzdí to, budíky pěkně ukazují, cab i zvuky krása! Osobně tuto řadu neznám, ale pro hru... jede (TCharka) a brzdí se s tím krásně. Mám tam zatím někde chybku v těch stínech a oknech, ale asi jsem něco přehlédnul. Nemohl jsem se dočkat, až to rozjedu;)
Úžasné. Děkuji.

242.jpg
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Chybí ti textura oken a stínu, stáhl sis znova i ty původní plechy? Myslím hlavně 217, jsou tam i textury kabiny.
 

Icik

Pomocník strojvedoucího
Pikku, krása! Teď ještě nějakou pěknou aktivitu z dolů ať je, uhelky, můžeme pořádně provětrat.
 

duuso

Pomocník strojvedoucího
Honzo s tým nič nespravíš, podľa mňa to bude ok. Len mi prosím požičaj to zariadenie ktoré Ti vyrába toľko času na tvorbu. :D
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Honzo s tým nič nespravíš, podľa mňa to bude ok. Len mi prosím požičaj to zariadenie ktoré Ti vyrába toľko času na tvorbu. :D
Když máš dlouhodobě budované portfolio modelů, tak vlastně jen pořád dokola kopíruješ hotové věci. Navíc si s dobrými kamarády půjčujeme textury a samotné součásti, tak to fakt jde samo. Poznal jsi, kde byl udělaný screen?
 
Nahoře