14. setkání MSTS Praha 17. - 18. 2.2018

Zúčastním sa stretnutia 17. a 18. 2. v Prahe


  • Hlasovalo členů
    14
  • Poll closed .
#64
Zdravím všechny účastníky a posílám omluvu za svoji neplánovanou neúčast.
Nezdařilo se mi sestavit svoji tělesnou schránku tak, aby byla schopna přepravy na místo konání.
 

dvacka

Průvodčí
#65
Chtěl bych moc poděkovat za skvěle zorganizovanou slezinu. Doufám, že příští rok se nás sejde více, buď na Podbabě nebo v sále restaurace U Topolů :)
 

poison

Pomocník strojvedoucího
#67
Tax vyhrál pět bludišťáků za nejdelší cestovatelskou aktivitu na a ze sleziny. Na slezinu sedm hodin, ze sleziny šest. :D
I já díky Joskovi za jeho “poslední” pořádanou slezinu na Podbabě, sice jsme prořídli, ale opět byla sranda, hlavně dnes, kdy sešn doplnil Pikku. Pepina z části nahradil Dan, nejvíce při politických debatách. :D
Osobně si myslím, že to letos byla poslední podbabská slezina, tak snad někdy zase v Blavě, Oděse, vinném moravském sklepě či salóním kupé.
Díky všem, jsem rád, že jsme se po čtvrt roce zase potkali. ;)
 

Tax

Moderátor
Správce
#68
Laci, jako bych viděl Putina - ten se taky nechává fotit v maskáčích nahoře bez :)
No, ono musel som tričko dole, umyť sa do pol pása, inak by ma tam nezobral. Ženy a deti sa nemuseli vyzliekať, muži áno. Vtedy som o Putinovi ani len netušil, vládol Jeľcin ;) Ale Ti poviem že je to zážitok na celý život ;)
A k tomu cestovaniu: Story zo soboty už poznáte. V nedeľu Metropolitan prišiel do Prahy so sekerou 20 minút. To sa na 400 km dá dohnať. Ale tesne po zotmení sme zastali niekde na šírej trati, zaznel šum a zhasli svetlá. Kurník, snáď sa nebude opakovať neschopnosť HV v jazde. Asi zresetli systém, rozmrazili cédérómy pretože po pár minútach sme sa pohli. Našťastie. Namiesto aby sa sekera zmenšila tak narástla o ďalších niekoľko minút. Michawel či Poison mi referovali že vzrástla na 41. Ale to nebolo všetko. Keď sme sa plížili k Brnu súdruženko vlakový rozhlas zahlásil že budeme mať mimoriadne stánie v Šakviciach aby mohli cestujúci zo zmeškaného Metropolitanu prestúpiť na R815 do Přerova a Olomouca. Zase nárast sekery. Ale potom už sa nestalo nič mimoriadne, mašina šlapala, ťahala čo mohla a sekeru dohnala na prijateľnejších 15 minút v Bratislave.
Potom interesantná cesta s MHD: Na stanici čakať 16 minút na autobus, s ním cesta 8 minút, prestup na druhú linku s čakaním ďalších 14 minút, ale už som doma.
Slezina sa vydarila ako vydarila, kto tam bol tak nemusí ľutovať, vládla tam dobrá a príjemný atmosféra. Ďakujem Joskovi za organizáciu, ostatným za účasť. Táto slezina bola zaujímavá tým že do počtu bola slabšie obsadená než jesenný zraz v Bratislave. Také niečo sa stalo asi po prvý krát, ja si nepamätám takú slabú účasť. Ale zišli sme sa dobrá banda večer na ubytovni zábava pokračovala. Detaily samozrejme nebudem rozpisovať ;) Snáď len to že dal som očuchať bošácku jabĺčkovicu mladým španielkam ktoré sa vo vestibule nadájali ginom. No moc nechýbalo aby jednu z nich bolo treba kriesiť ;)
Ako spomínal Poison, hulákajúceho Deteria čiastočne nahradil Dan J, ale ten nemal sloníkovské spodky a netancoval na izbe ;)
Tak snáď nabudúce.
Inak ešte na záver, prišiel tam Lukyn-CZ a vôbec sme si nemuseli dať po papuli ani tresnúť si s kríglom po lebeni ;)
 

poison

Pomocník strojvedoucího
#69
Ten stop byl za Svitavama, mesoun asi úplně nedal přechod na střídavinu, max. zpoždění bylo 20+ po přejezdu na SK stahoval v Blavě 14. ;)
 
#72
Tak už jsem půlnočním courákem dorazil domů i já,děkuji Alkaponemu za jako vždy skvělou organizaci
a všem zůčastněným kamarádům za příjemnou zábavu a nové poznatky,které jsem si jako vždy zapisoval do deníčku,
nebo stahoval na disk ,protože i po tolika letech je stále něco nového.
 

Dan J.

Strojvedoucí
#73
Ahoj, já už jsem doma od včerejška, ale nebylo sil nějak se rozepisovat. :) Děkuji Joskovi za skvělou organizaci a zbytku osazenstva za skvělý víkend. Sleziny jsem si parádně užil, tak snad příště v Bratislavě a nebo na jiném místě, pokud se za Josku někdo ujme pořádání akce v ČR.
 
#74
Také já se přidám, moc děkuju za krásnou akci, kde jsem konečně přišel na chuť Open Rails, Joskovi děkuji za krásně zorganizovanou akci a pak ještě za ten AEFIX, konečně můžu opět tvořit aktivity s hláškami. A děkuji těm, co mi koupili u Topolů pivo. Určitě se zase potkáme, když ne v Praze, tak určitě v Bratislavě, nebo v Oděse.
 
Nahoře