Stretnutie priaznivcov MSTS/ORTS/RW na východnom Slovensku? Anketa.

Mali by ste záujem o zorganizovanie stretnutia priaznivcov MSTS/ORTS/RW na východnom Slovensku?

  • Áno,

    Hlasů: 2 25.0%
  • Nie

    Hlasů: 3 37.5%
  • S nocľahom áno

    Hlasů: 3 37.5%

  • Hlasovalo členů
    8

BR601

Pokladník
Dobrý večer,

Po slezine v Bratislave na jeseň minulého roka som začal uvažovať o zorganizovaní sleziny na východnom slovensku. Svoju myšlienku som chcel prezentovať na slezine v Prahe, na ktorú sa mi žiaľ nepodarilo prísť. Takže som sa rozhodol zmieniť o tom predsa len sem, takto verejne, zakladám anketu. Ak bude záujem, nemal by byť problém ju zorganizovať v metropole východu, v Košiciach.

Čiže nejaký hrubý koncept návrhu sleziny:
Konala by sa niekedy v letných mesiacoch cez víkend, samotný termín konania by sa dal upraviť,
Miesto konania: Buď v nejakom podniku, alebo v areáli SOŠ Železničnej, kde by bol aj nocľah, miesta je dosť aj na konanie, dala by sa zabezpečiť aj strava.
Program konania: V Sobotu by bola konaná samotná slezina, v nedeľu by som vedel ponúknuť záujemcom exkurziu po škole.
 

dvacka

Průvodčí
Ahoj,
sleziny v Košicích bych se zřejmě zúčastnil, ale myslím si, že pro mě i pro většinu uživatelů jsou víkendy o letních měsících docela na nic.
To jsou různé akce, brigády a nevím, zda by někdo chtěl strávit celý den na setkání.
Je to pěkný nápad, ale za mě mohu říct, že bych se více přimlouval k nějakému termínu na jaře nebo na podzim. :)
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Přesně jak píše dvacka, léto není na tyto akce dobré, každý má svůj program a dovolené, nejlepší je od podzima do jara.
 
Nahoře