15. setkání MSTS Praha

Registrácia na stretnutie Praha 9. - 10. 3.2019


  • Hlasovalo členů
    14
  • Ukončená anketa .

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Budeme klasicky v kinosalku, ten je tentokrat v únoru plně obsazen, proto až březen. Ano večer pak přejezd busem 143 ci 149 na strahov. Na bubenecske koleji je plno. Nebo se zeptam Vaska zda je volno na Klamovce, ale tam to je dražší
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Jen pro sklerotiky. Na Klamovce jsou palandy a cena za nocleh jest 385,--. Poslal jsem info na Klamovku zda maji misto.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Tak Klamovka padá z důvodu nástupu již v pátek do 16 hodin. Není tam stálá služba. Vedle vojenská ubytovna má plno.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Děcka, Klamovka je volná, jen musí někdo, asi já, doject do pátku do 16:00 zaplatit a převzít klíče. Kde teda chcete spát, Strahov nebo Klamovka.
 

Tax

Moderátor
Správce
Děcka, Klamovka je volná, jen musí někdo, asi já, doject do pátku do 16:00 zaplatit a převzít klíče. Kde teda chcete spát, Strahov nebo Klamovka.
V okolí Klamovky nie je vhodná hospoda. Teda síce je neďaleko, ale tá je furt preplnená. Ako je to na Strahove? Niekto z miestnych by to mohol obzrieť. Včas, nie kedy už bude neskoro. Takže z tohoto hľadiska je úplne jedno či Strahov alebo Klamovka. Podľa toho čo Pepa písal Strahov asi bude jednoduchšie riešenie.
Kua šak mu tam pomôžte niekto!!!
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Jsou 2 možnosti, navečeřet se u Topolů a odjezd v 23:30 MHD a je jedno zda na Strahov nebo Klamovka, nebo odjezd rovnou na Klamovku a zamluvím místo na restauraci.
Za další je otázka, zda se stihnu vůbec v pátek vratít, abych se stavil na Klamovce.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Zdarec chlapci. Osobně nevím jak to bude se mnou, ale hrajeme tu OR, pořád samý vylepšení, ale o slezině se vrátíte do pralesa? Zadal jsem na bookingu 10 osob v Dejvicích, nabízí mi kousek od kulaťáku apartmán za 3383 Kč. Dá se tam dojít od Topolů pěšky jako na koleje a nemusí se nic vymýšlet.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Uz druhej rok rikam at to dela nekdo mistni, nikdo se k tomu nema, co jezdim nemam na to tuplovane cas, ted jedu do Madridu. Ozval jsem se vcas na DDm a stejnak uz pozde. Ozval jsem se na Bubenecskou kolej, bohuzel tam maj havarii, byl me nabidnut Strahov, ten se vam nezamlouva, tak jsem zkusil Klamovku, ze by se tam letos prespalo, koukam taky spatne. Uz tyden premejslim, ze to cele zrusim a bude. To radsi vemu Dana zajedu ke Zbynkovi a vic se toho poresi. Vse delam i vramci mobilniho internetu, tak fakt nemam naladu a chut jeste pres nej hledat ubytovani u DDmka. Zkousel jsem i vojenskou vedle, ma plno. Tax prosil o pomoc, nikdo nic a pro kolik pro 5 lidi a nebavim se tu o poplatku, to jsem chtel resit ze sve kapsy. Tedy pro vsechny zdarma jako drive. Nic kaslu na to. Vse stornoju a bude. Zdar.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Josko klid, jen říkám, že je i jiná možnost než palandy na Klamovce a ještě s přesunem. Jsem ochoten tu nabídku zabukovat, zdarma to mohu stornovat do 23.2. Kolik nás bude nocovat? Zatím tři, maximálně deset a i to je přehnaný.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Josko klid, jen říkám, že je i jiná možnost než palandy na Klamovce a ještě s přesunem. Jsem ochoten tu nabídku zabukovat, zdarma to mohu stornovat do 23.2. Kolik nás bude nocovat? Zatím tři, maximálně deset a i to je přehnaný.
Ahoj, tak to zabukuj. To ostatni zrusim. Jeste neni reglej Dan, tedy zatím 5.
 
Nahoře