15. setkání MSTS Praha

Registrácia na stretnutie Praha 9. - 10. 3.2019


  • Hlasovalo členů
    14
  • Ukončená anketa .

dvacka

Průvodčí
Už i já se hlásím ze své domoviny :)
Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným za výbornou atmosféru a Joskovi za skvělou organizaci :)
Doufám, že si to U Topolů užíváte naplno a dáte si jedno i za mě :) :D
 

Tax

Moderátor
Správce
My, poriadni chlapi sme prave dorazili na ubikaciu. Zacina neviazana zabava: krotenie Deteria, nicenie demona alkoholu a na neposledom mieste zoznamovacka s dievcatami od susedov. Kto neni s nami moze lutovat.
 
Naposled editoval(a):

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Poprosil bych přeživší účastníky zájezdu, aby Deteria nepouštěli dřív domů, než udělá v Řečkovicích následující úpravu. Dodal krásný model Brno Řečkovice s podchody a zatímco vy jste někde chlastali, tak já doma osazoval. Zastávka je z jedné strany na náspu a díky podchodu tam nejde vložit model náspu. Tak bych poprosil doplnění do modelu za ten podchod, asi 50m a vůbec bych se nezlobil, kdyby plochy dal i pod koleje nad podchod. :D Varianta 2 je z modelu "nasyp_1k50m_rovny, klidně i 100m odebrat jeden bok, aby násyp šel jen na jednu stranu. Pak by se tohle vyřešilo i jinde. Proto jsem tam musel dát zatím tu kamennou zeď.
103reckovice1.JPG
103reckovice2.JPG103reckovice3.JPG
Určitě budou následovat kecy, že ten podjezd nemám dobře, ale má být v km 10 960, tak tam je. :D
A když už Deteria budete mučit, tak ať ještě vystřihne nádražní budovu Brno Královo Pole. Má ji hotovou už 8 let a stále se mu asi nechtějí dodělávat perony. Ty oželíme. Pak tam měl Ořechov a Ostrov nad Oslavou. Také by stačila jen vystřižená nádražní budova. Protože když to neudělá dnes hned, tak už to nebude asi nikdy. :D
A já mu za to osadím ta jeho návěstidla, jak do mě včera celé odpoledne hulákal :D Klidně se za to obětuji. Jen Deterio mi napiš, které kam osadit. :D

Od vánoc makám na dodělávkách, průběžně tady na fóru informuji co a kde vytvářím a odezva byla nulová, kromě několika lajků. Tak jsem domýšlel, že modeláři definitivně skončili. A už s ničím nepočítal a s modely budov jsem už jen improvizoval.

Jinak tajně doufám, že v opileckém opojení někdo přes noc vymodeloval i ten brněnský A-Z Tower :D Aby jste mi udělali radost.
Ale jinak to byla krásná slezina. Alcapone to opět perfektně zorganizoval a ty zapomenuté klobásky vůbec nechyběly. Alespoň jsme zbytečně zase o něco neztloustli. :D
 

Kwetinka

Začátečník
Pánové, roky jsem Vás neviděla a Vy pořád vypadáte STEJNĚ !!! A snad i dnes ráno jste si podobní po akci U topolů, krocení Deteria a seznámení se sousedovic děvčaty :):):)
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Vyhnal jsem ho z postele a se řečmi typu “jáá sem řííííkááál, že to neni dodělanýýý” utekl do DDM zjednat nápravu. Pokud se v Bubenči neztratí. :)
 

KimiR

Provozní technik
KimiR dostal asi tu nejhorší postel.Ráno po probuzení,postel v totálním polorozpadu.Co se týká knoflíku na Volume Deteria.Nějak jsme ho nenašli.A večír hlava opět od Pepina byla mega.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Mě právě včera bolela celou dobu na slezině hlava. Tedy až v Praze. Cestou tam ne. A dnes už jsem v pohodě. Čím to asi bylo?? :D
Ten jeden reproduktor dáváte až moc nahlas a to mi nedělá dobře. :D Příště bych poprosil trochu ztlumit. Děkuji. :D
Kdepak, Film Postřižiny, ten byl fakt ze života. To už dnešní filmaři neumí. V tehdejších českých filmech se vždy dala najít nějaká podobná postavička, kterou známe z okolí. :D
 

Tax

Moderátor
Správce
Takto jste dnes na ubikaci vstávali? :D
Ne, rum bol až pri raňajkách v DDM. Keď sme my vstávali Deterio bol dávno preč. Nikto nechápe ako mohol zmiznúť takto v tichosti. Ale večer ho bolo dosť, sám prekričal hlučnú párty vo vedľajšom byte.

Děvčata odvedle. Tieto dve boli dobre vyzbrojené. Len škoda že sa moc hemžili a na chodbe nebolo najlepšie svetlo na fotografovanie.

devcata_odvedle.jpg
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Tý vole. Až takovou společnost jste měli.
Rum v DDM ? To prošlo? :D
A já blbec tady doma v Hustých pokládám koleje a silnice. :D
 

Tax

Moderátor
Správce
@Zbyněk Šemora : to mas za to ze trhas partu. Keby si ostal tak si mohol okrem ineho asistovat Deteriovi pri osadzovani navestidiel. Vcil spolu s Deteriom cakame na delayed train EC281
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
No vidíš a já za ten čas dávám dohromady Brno Královo Pole a Brno Řečkovice. Dokud je na to ještě čas.
Jinak šťastně dojeďte. Ať vítr nepotrhá troleje. V noci na dnešek vichřice trhala v Hustopečích střechy.
 

Tax

Moderátor
Správce
Po 40 minutovom delayovi konecne sedime vo vlaku.Povodne si k nam prisadli 4 ludozrutky. Nastastie su prec a u nas v kupe sedi mlada blondynka
 

KimiR

Provozní technik
KimiR dorazil domů, všem díky že jsem se mohl vidět se všemi a trochu některém i pomohl.Popovidali jsme si u pivka.Jedine co mi vadilo byl deterio. On ne ale né to volume doleva.Už dneska mě zněj bolela hlava.Josko díky za skvělou atmosféru.Taxi pevné nervy při cestě s pepinem
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tak já jsem taky doma, díky za velmi zdařilou akci a příjemné posezení né jen u vláčků.
 

Pawlik

Průvodčí
Děvčata odvedle. Tieto dve boli dobre vyzbrojené. Len škoda že sa moc hemžili a na chodbe nebolo najlepšie svetlo na fotografovanie.
To byl dům, kde žijí normální lidé a nějaký kretén tam pronajímá byty turistům přes Airbnb?
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Na první pohled to tak vypadalo, ovšem co jsem já koukal tak tam byla na všech patrech nalepená čísla krom asi dvou bytů, včera, když jsem šel pro klíče tak tam nějaký člověk nakládal šuplata s krámama do auta, takže asi taky opouštěl dům. Na druhý pohled už to byla pravda jen podle vybavení, ale svůj účel to splnilo, vyspali jsme se. ;)
 

Pawlik

Průvodčí
Na první pohled to tak vypadalo, ovšem co jsem já koukal tak tam byla na všech patrech nalepená čísla krom asi dvou bytů, včera, když jsem šel pro klíče tak tam nějaký člověk nakládal šuplata s krámama do auta, takže asi taky opouštěl dům. Na druhý pohled už to byla pravda jen podle vybavení, ale svůj účel to splnilo, vyspali jsme se. ;)
Tak jestli všichni, co byli rušeni, už to vzdali a utekli a je z toho vykřičený barák, tak OK. ;):)
 
Nahoře