15. setkání MSTS Praha

Registrácia na stretnutie Praha 9. - 10. 3.2019


  • Hlasovalo členů
    14
  • Ukončená anketa .

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
...Jedine co mi vadilo byl deterio. On ne ale né to volume doleva.Už dneska mě zněj bolela hlava.Josko díky za skvělou atmosféru.Taxi pevné nervy při cestě s pepinem
Tak to jsem rád, že nejsem sám, koho z těch decibelů bolela hlava. Aby jste neřekli, že jen jsem moc měkkej. Tax psal, že v kupé jim zůstala pěkná blondýnka, ale po těch decibelech určitě přesedla jinam. :D Protože stejnou historku nám myslím už Tax jednou vyprávěl.
 

Tax

Moderátor
Správce
Tax už prišiel domov, nejaké fotky z dneška:

Hneď zrána začala práca a družná debata

20190310_01.jpg

Dan J testuje aktivitu

20190310_02.jpg

Chčije a chčije. Podbaba, blížime sa k zastávke

20190310_03.jpg

Arriva. Deterio fošotoušuje

20190310_04.jpg

Hlavná stanice. Cicuša sa blysla perfektnou hrou na klavír.

20190310_05.jpg

Vo vlaku Deterio poctivo riešil Zbyňkove príkazy. Preto mlčal a preto blondýna vydržala s nami v kupé

20190310_06.jpg
 

pepah

Pokladník
Tak já jsem dorazil taky večer domů,sice s hodinovým zpožděním.
Za Dětřichovem spadl před náma strom ,ale fíra to ubrzdil,pomocí chlapů se nakonec podařilo ho posunout,
ale těsně před Bruntálem nám větší větev utrhla asi nějakou hadičku,protože jsme byly bez vzduchu.
Naštěstí na konci vlaku byla ještě jedna 843ka a ta nás dotlačila do stanice,už jsme byly rádi ,že jsme doma,
tak otvíráme dveře,ale bez vzduchu to nešlo,nakonec se to povedlo jiným způsobem.
Díky za slezinu,kterou jsem si v neděli vyšperkoval užitečným posezením u PepeQ.
 

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Mě jen v neděli při odjezdu přišla komická situace, kdy se deterio postavil doprostřed kolejí a pouhou myšlenkou se snažil zastavit tramvaj linky 8, která jela do zastávky Nádraží Podbaba ze smyčky. Povedlo se a tramvaj zastavila.

Smůla pro deteria je ta, že tramvaj řídil známý youtuber link, tak se třeba někdy dočkáme i videa.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Jak jsme v Praze řešili soupravy Hurvajze a M 151, M 152, tak tady je na videu někde asi ve 2 polovině videa. :)
 

Tax

Moderátor
Správce
Je po slezine, je načase poďakovať Joskovi. Okrem toho že je srandista, stal sa z neho dobrý organizátor a v nedeľu sa zmenil aj na dobrého kuchára. To kung-pao bolo skvelé, hoci ma pálilo ešte aj doma :D
Josko, za seba ďakujem za výbornú organizáciu.
Samozrejme ďakujem zúčastneným sa dobrú atmosféru podujatia, zišli sme sa dobrá banda :D
 

Dan J.

Strojvedoucí
Já bych jen dodal, že bych uvítal větší účast skupiny OR tvůrců, aby se člověk třeba něčemu přiučil a pochytil nějaké další postřehy.
 

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
V dnešních zprávách na ČT1 řešili kůrovce vozícího se na nákladních vlacích přes celou republiku. Toho téma se také probíralo na slezině.
 

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
A od nynějška, kdo nechce chodit pěšky, tak může jet tramvají :D ... mimochodem další kousek stojí u D1 mezi Průhonicemi a Čestlicemi.

Nechtěl bych tam čekat až to odjede.
Připomíná mi to jeden vtip o 2 policajtech, kdy si každý koupí vagón.
 
Nahoře