Program pre najbližšiu slezinu.

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Inu není japonka jako japonka. U těch na videu mají šanci tak tétéčka nebo enka.
Ale pod touto by to projelo ...
japonka.jpg
 

nebulus

Pomocník strojvedoucího
Tak môžeme zabezpečiť nejaké číňanky a vietnamky, po pár pivách to nerozoznáš od japonky. Na Starej Vajnorskej ich žijú stovky :)
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Taxi, v bordelech se vaří ještě hůř než na Račianskom dvore? Máš pravdu, nebyl jsem nikdy v podobných zařízeních Ale předpokládám, že i jejich klienti musí jíst a pít.
 

Tax

Moderátor
Správce
@Zbyněk Šemora: Piť asi ano, ale oni tam chodia za iným účelom než je jedlo :D Nedávno som v jednom oživoval kamery, je to celkom prča, ale bohužiaľ už nemám k nim prístup :D Súdruh prasák si to prekódoval :D V jednom z bordelov som kedysi udržoval PC a účtovné programy. Švagriná tam bola účtovníčkou :D Keď ju vyhodili letel som spolu s ňou :D
PS: Tú nejapnú narážku o varení v Račianskom dvore som radšej prehliadol. Keby varili zle nedal by si si dvojitú porciu černohorského rezňa :p :D
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Dvojitou porci? Tak to ani náhodou. Ale ne opravdu, za ty peníze, opravdu nic moc. Taková školní jídelna. Jinak ta Plzeň ta se ještě dala. Například v Katce, tam jsem si tenkrát pochutnal. Ale vlastně i rok zpět na tom Riačanskom vařili lépe. To víš. Já byl od malička dršťka vybíravá. Ale co mi vadilo nejvíc, s Martinou jsme si společně objednávali a to bývá samozřejmostí všude, že jídlo k jednomu stolu nosí současně. Tady ne. Nejprve se najedl jeden a pak přinesli jídlo druhému. Tohle jsem v žádné restauraci ještě nezažil.
 

Tax

Moderátor
Správce
@Zbyněk Šemora : Račte prominout, Vašnosti! Netušil som že Oni boli nespokojní. Keď som objednával priestor chcel som aby sme boli oddelene od ostatných hostí, aby sme nerušili hostí a personál reštaurácie hlukom - napríklad Deterio ktorý nakoniec ani neprišiel ... a bujarou zábavou - my fšichni ostatní. U nás boli prvoradé železničné simulátory a debata okolo nich, konzumovanie nápojov a jedál bolo na druhom mieste, hoci nebolo o nič menej dôležité. Nemohol som tušiť že v uzavretej spoločnosti pri spoločnom stole kde sa debatuje o všetkom možnom okolo železnice sa vyskytne separátna zamilovaná dvojica ktorá bude klásť vyššie nároky na bontón pri stolovaní než my ostatní.
Nabudúce prosím takéto zvláštne požiadavky oznámiť včas.. Môžem zabezpečiť lepšie jedlá a lepšie stolovanie, napríklad v reštaurácii hotela Double Tree by Hilton, Crowne Plaza či Grand Hotel River Park and Luxury Collection, alebo aj vyhliadkovú reštauráciu na Kamzíku či v UFO. Doprava môže byť taxi, luxusná limuzína Mercedes Benz S Long s vodičom, Bentley alebo Lincoln Town Car Krystal Stretch Limousine, prípadne aj konský záprah s luxusným kočom s erbom niektorej bratislavskej šľachtickej rodiny. Okrem toho môžem zabezpečiť wellnes, thajskú alebo tantrickú masáž alebo iné špeciality podľa individuálneho želania jednotlivých účastníkov stretnutia :D
Toľko pre @Zbyněk Šemora , pre ostatných mám dve správy:
Tá zlá je že ak bude ďalšia slezina v Bratislave ktorú budem organizovať ja tak opäť bude v Račianskom dvore a opäť môže byť exkurzia v železničnom múzeu. Tá dobrá je že kto nebude spokojný môže sa sťažovať na lampárni, mali by ju opäť postaviť v ŽMSR :D
V hlasovaní na budúcu slezinu okrem účasti, nocľahu a exkurzii môže byť aj "kultúrna vložka" :D:p
 

Venny

Signalista
Tax: "V hlasovaní na budúcu slezinu okrem účasti, nocľahu a exkurzii môže byť aj "kultúrna vložka" ... "

Taxi, a bude to potom ještě opravdu slezina příznivců MSTS a OR? :p;)
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Taxi, vždyť to tak nerozebírej. :D Vždyť jsem psal, že jsem odjakživa dršťka vybíravá. Já jen konstatoval, že před rokem jsem si pochutnal lépe. :D :D :D Věřím, že jiní si na tom samém pochutnali. :D Jen jsem si rýpnul. :D
 

VáclavS

Průvodčí
Vláčky dodá VáclavS, těch se slečna nelekne neb je dobře zná. :)
Nezajistím, protože ani jeden nemám. Na těhle hračkách se poznat řadu někdy opravdu nedá. To první bylo něco jako panťáky 153/155/165/169, to se opravdu nedalo poznat. To druhé byla řada E233-0.
Ty jsou právě malé - jen TT jsem viděl v Pečkách vloni.
TT jsi vidět u nás nemohl, protože máme pouze Nku. Teoreticky by šlo dovést i H0, ale je tam poloviční výběr vozidel a jsou dražší. Japonské TT jsem ještě neviděl.
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Na těhle

TT jsi vidět u nás nemohl, protože máme pouze Nku. Teoreticky by šlo dovést i H0, ale je tam poloviční výběr vozidel a jsou dražší. Japonské TT jsem ještě neviděl.
No tak N. To už je detail, prostě malé. Kdejakou nedůležitou blbinku si z loňska pamatovat nemusím.
 

duuso

Pomocník strojvedoucího
Laci, najlepšia strava bola aj tak v tej krčme vo Vajnoroch za stanicou pamätáš ? Dali sme tam s Mišom stretko keď som chodil na dôstojnícku do Devínskej. To bola strava...
 

Tax

Moderátor
Správce
@duuso : Tam teraz nevaria, urobia len pizzu. Boli sme tam s Michalom, Pepom H a Jožom Mihálikom asi dva roky dozadu. Ale tam to nie je vhodné na slezinu, tak maximálne 4 - 6 ľudí.
 
Nahoře