Web mojevlacky.cz-problém pri sťahovaní

krendy96

Začátečník
Dobrý deň na stránke (mojevlacky.cz) som si chcel stiahnuť veci od Somatka a spol. ale keď na to kliknem napíše mi "STRÁNKA NENALEZENA-404" som aj prihlásený a napríklad veci od Dema idú.


Vopred ďakujem za odpoveď,prajem príjemný zvyšok dňa.
 

danci

Cestující
Ahoj, aký máš prehliadač, poprípade skús iný alebo aspoň napíš o aké veci sa jedná.;)
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Teď jsem to odzkoušel a link je funkční, ono tě to přesune na megaupload. Tedy z mé stránky vše v pořádku.
 

danci

Cestující
Ano, alcapone ale ako som už písal tak tam môže ísť aj o ten prehliadač Google, Microsoft edge, Opera atd. ja s tým mám menšie skúsenosti napr. pri trati ZSR 150 mi to robilo to isté, zmenil som prehliadač a všetko išlo, tak možno aj v tomto prípade to môže byť tým.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Nemusí se měnit kvůli tomu prohlížeč. Stačí si vysypat cache a klidně i historii. Odkaz je funkční, jak uvádí správce výše, vede na MU.
 

krendy96

Začátečník
Vymazal som cahce päť krát a nejdte to skúsil som desať iných vecí či aktivity,modely a tie idú.Nejdú mi len stiahnuť veci od Somatka na hlavnej stránke kde je odkaz na ne v poslednom riadku.
 

danci

Cestující
Vymazal som cahce päť krát a nejdte to skúsil som desať iných vecí či aktivity,modely a tie idú.Nejdú mi len stiahnuť veci od Somatka na hlavnej stránke kde je odkaz na ne v poslednom riadku.
Skús pojmi názvy modelu, kabíny, objektu atd. ktoré chceš stiahnuť vyhľadať na Googli, možno ti to pomôže.:)
 

Lukáš 232

Začátečník
Ahoj kluci mám bna váz prozbu nevíte kde stáhnout zvuky pro lokomotivy 186 od metrans model jsem stáhl z německých stránek kabinu má jen ty zvuky jsem nikde nenašel, předem děkuji za veškeré užitečné rady.
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Ahoj kluci mám bna váz prozbu nevíte kde stáhnout zvuky pro lokomotivy 186 od metrans model jsem stáhl z německých stránek kabinu má jen ty zvuky jsem nikde nenašel, předem děkuji za veškeré užitečné rady.
Co máš? "prozbu"? Ty prozíš? A koho? "váz"? Neoznamuj nám tady svoje hloupé domněnky, že my nevíme. Nejméně z poloviny to není pravda.
Jednu důležitou radu bych měl. Zalez ve školičce do lavice a pořádně se uč. Sem piš, až to budeš umět normálně napsat a ne jako debílek.
A přečti si, co mám v linku pod čarou!
 
Nahoře