Přepínání mezi vlaky, vložení více vlaků do „scénáře"

Jakub H.

Cestující
Zdravím,
Potřeboval bych poradit. Uvedu to rovnou na příkladu. Jak bych mohl udělat, abych jel s nákladním vlakem třeba ze Štúrova do Trnovce, kde bych se následně přepl na nějakou mašinu s nákladní soupravou na vlečce, odtud bych tento náklad odvezl do ŽST, kde bych náklad odpojil, a připojil se na soupravu, kterou jsem přivezl ze Štúrova a následně ji odvezl na vlečku, s tím, že po dojetí zpět na vlečku bych se zpět přepl na lokomotivu, se kterou jsem přivezl náklad ze Štúrova a odvezl s ní náklad, který jsem přivezl z vlečky. Je to vysvětlené chaoticky, ale snad se chápeme. Jsem totální začátečník, takže to se mnou bude složité. Omlouvám se, pokud zbytečně zakládám další vlákno, ale nikde jsem nenašel nějaký návod, díky kterému bych byl schopen toto udělat. Jediné co, tak trochu umím pracovat s timetable... Přeji pěkný den. :)
 

danci

Cestující
Ahoj, tak ak chceš toto tak bud´ si spravíš aktivitu alebo možeš skúsiť ´´proskoumat trasu,, alebo ´´explore in activity mode,, ale tam by Ti nešlo všetko, čo si chcel, ja by som odporúčal spraviť aktivitu. A asi vieš že pod F9 je manipulácia zo súpravou?:) A tu nájdeš nejaké návody do Open Rails. A ak chceš viac vlakov tak si v timetable urob viac vlakov, a potom budeš mať v hre ´´okolní provoz,,.
 
Nahoře