Stretnutie fandov MSTS / OR / TS Bratislava 2019

Tax

Moderátor
Správce
Jaký oběd v Hustopečích? Tak to už si vůbec nepamatuji. Že by po mě šel už ten Němec? Doufám, že ne.
No kedysi dávno som prikvitol k Tebe vlakom zo Skalice. Priviezol som tam svoju exbabu a než ona riešila svoie veci tak ja som si vyšiel na výlet :D Ale to bolo veľmi dávno, vtedy si ešte mal pßíka. Aj on bol s nami v reštaurácii.

Tak to vypadá nadějně, nocleh mám u Martiny. Odepsala, že mohu přespat.

Já teď řeším věci kolem firmy a věci kolem sleziny jsem nechal až na konec.
Byl jsem koncem září dost násilně přestěhovaný. Po oznámení domácím jsem na to měl týden. A abych moc neprotestoval, tak mi nad hlavou den před tím zbourali střechu. Ale prý klídek, je to jen na tři měsíce a nájem na nových prostorách bude platit za mě. Tedy ušetřím 45 tisíc. Haha. Dnes jsem se dozvěděl, že ani po měsíci nezaplatil ani korunu a dal mi jen měsíční vyrovnání. Tedy netuším, kolik budu doplácet. Ale já moc nevěřil že mi to bude platit. Nový pan domácí zatím nechce prozradit, kolik bude chtít, ale že se nějak domluvíme.... Jenomže se prd teď prodává. Tak chystám na pátek za dva týdny Black Friday a bude to i s živým vystoupením. Zafidláme se zpěvačkou vánoční koledy a nějaké populární skladby. Tak snad to zabere a trochu mi v prodejně prořídnou hlavně elektrokola.

Proto jsem na nějakou vláčkovou slezinu neměl vůbec myšlenky. Ale nějak ten čas utekl a koná se už zítra.

Jinak to mé dočasné přestěhování na současnou adresu dopadne asi stejně dočasně, jako pobyt sovětských vojsk u nás po roce 1968. Protože s původním barákem se nic neděje, protože nemá panely na stropy. Nějak už dva měsíce nejsou k dostání. :) :)

Tax

Moderátor
Správce
Poison a Mikulda už odpočívajú v hoteli, ja som tiež doma. Teda túto tohtoročnú slezinu považujem za zahájenú. Áno, absolvovali sme kultúrny program, z organizačných dôvodov - kvôli môjmu "pokrvnému bratovi" som musel troška zmeniť termín konania tejto kultúrnej zložky. Fotografie z nej nie sú a nebudú, domyslite si čo chcete, nechám to na Vašu fantáziu. Jediné čo môžem "bonznúť je to, že Poison namiesto piva pil koňak :D Poznám Poisona už veľa rokov, ale toto som ešte nezažil :D
Naša "výprava" sa vydala do centra mesta električkou č. 3, vrátila sa taxíkom, stiesnenou embéčkou typu Fabia
Tak páni, slezina Bratislava 2019 je zahájená, teším sa na Vás v sobotu okolo poludnia v Račianskom dvore :D

Dobré ráno, máme na čele 380 003 a s pouhou minutou zpoždění odjíždíme. Jdu zahájit slezinu stylově, a to snídaní v prázdné jedničce.

Tax

Moderátor
Správce
Tak ďalšie stretnutie máme za sebou. Nedeľná exkurzia skončila, ostatní účastníci sedia vo vlaku. Dúfam že ste sa cítili dobre, tiež dúfam že sa ešte niekedy stretneme.
Niekoľko málo fotografií z nedele v ŽMSR:

Spoločné foto tesne pred rozchodom - už bez Poisona, Dvacku a PetraB

1460_ss.jpg

"Rozmluva" u podbíjačky

1454_podbijacka.jpg

Hoci je Zbyněk dlhý dosť, na kolesá od litevky je príliš krátky :D

1452_semora.jpg

Novovzinakúci symbolický cintorín, Bude raz aj niečo pre tých čo sa upili k smrti?

1461_memory.jpg

Špeciálna lopata na podbíjanie zvršku

1464lopata.jpg

Spolu s nami exkurziu absolvovali aj tieto čierne potvory:

1450-vrany.jpg

No, mě zaujal tento bicykl. Nač stavět cyklostezky namísto zrušených tratí, když by možná víc vynášela půjčovna těchto kolejových šlapacích nesmyslů. :) To by byla teprve romantika. A kolik by se ušetřilo za změnu kolejového lože za asfaltový povrch. Že to ještě nikoho nenapadlo.
Samozřejmě zmodernizovat tento historický stroj a upgradovat na elektrokolo. :)
V pozadí fotky budovatelských úderníků soudruhů a soudružek v čele s A. Dubčekem (obrázek druhý zleva)

Jinak slezina super. Sešli jsme se vlastně jako vždy ti nejloajálnější. Já v rámci sleziny spojil příjemné s užitečným. Proteklo i hodně tvrdého alkoholu, ale bez následků.
Jak jsem psal výše, rozhodl jsem se pro účast až na poslední chvíli, protože jsem byl dost nasrrrr**** na podraz bývalého domácího, kde jsem měl ještě nedávno prodejnu.
IMG_1970.JPG

dvacka

Průvodčí
Ahoj,
už se také hlásím z podhůří Jeseníků :) Děkuji všem za skvělou atmosféru a Taxovi za výbornou organizaci :)

Nahoře