Activity Editor a Win10

blažovák

Začátečník
zdravím - před instalací W10 šlo bez problému v AE cokoli editovat - teď po přechodu na W10 se mi povedlo v AE editovat soupravu, editovat trasu ale pak okénko "OK" a to už nefungovalo -- mohl jsem volit i několikrát - nereaguje - ukončení přes "správce úloh" - řešil již toto někdo ? díky
Jako podotázku - při spuštění OR se načítá až do konce, pak chvíle zvuků z kabiny, ale stále obrázek tratě a pak se OR vrátí do základní obrazovky - je nějaká zkušenost ? díky

Já jen přidám, že editor tratí se chová v Desítkách v poslední době podobně. Nejdou měnit údaje v záložce Vlastnosti a nelze z tohoto okna se vrátit zpět, tedy jen přes správce úloh ukončit MSTS editor. Příčina asi bude stejná. Naštěstí mám stále možnost stavět v XPéčkách.
Asi budeme muset se naučit používat editory OR. Ale co na to aktivitáři ? Píšete, že tvoříte v editoru MSTS.

"C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Train Simulator\train.exe" -toolset -mem:512
Ale zkusil jsem to na notebooku, kde mám grafiku nvidia a tam to funguje. Asi je to grafikou AMD. Ale zkusil jsem načíst editor aktivit a po načtení vše spadlo. Ale na tom noťasu se ohledně MSTS pracovat nedá, tak neřeším. I okno editoru tratí jsem musel ještě víc zmenšit, jinak nezobrazoval plnohodnotně.

Už se to tady několikrát řešilo. Na novějších NTB s grafikou AMD MSTS nespustíte a nepomůže ani fix. Smiřte se s tím.
Ale já tohle řeším na stolním PC s AMD, kde po instalaci MSTS fungovalo vše. Asi nějaká aktualizace.
A za další, pokud si vývojáři přestanou hrát na nepodstatné detaily a začnou řešit zásadní věci, tak stejně jednou budeme muset přejít na editory OR. Jenomže jak sleduji hlavně povzdechy Dana na nové aktualizace OR, tak si moc optimismu nedělám. Nějak chybí to tvůrčí nadšení z dob, kdy Džordž přišel s revolučním MSTS BIN. To bylo v letech kolem roku 2005.

Takže to mám vzdať úplne? Skúšal som všetko možné, ale MSTS Editor mi nejde nijak spustiť. Celkom ma to mrzí lebo vytvárať aktivity ma bavilo... Pod ruku sa mi dostala ešte jedna alternatíva, a to návod na tvorbu aktivít bez akéhokoľvek editoru. Je to práca hlavne s txt. súbormi. Takže uvidíme čo sa podarí....

blažovák

Začátečník
to jo - editovat txt se dá, ale jen něco - například složení soupravy - ale neumím si představit editaci trasy v txt - to bych to spíš začal se učit skládat v OR - není to sice úplně ono - ale aspoň se dají udělat trasy, nějakej ten GDV, akorát si neumím představit, jak nadefinovat JŘ pro servis na blokaci návěstidla

Nahoře