Olomoucká síť tramvajových linek pro MSTS

Jenda

Skladník
Nazdárek, přináším první obrázek z Olomoucke tramvajove dopravy pro MSTS - zatim mam jen hrubou stavbu - koleje položené od Hlavního nádru po Vozovnu. Pokud vše pujde dobře, tak plánuju v tomto roce trať uveřejnit. Chci propracovat také město, označníky atp. Kdyby se našel někdo ochotný mi pomoct - třeba s tvorbou objektů do hry, budu rád. Zatím se mějte. Klidně mi napište své názory - snesu vše :D

uvod98.jpg

Trať lze získat zde:
http://mstsolomouc.webnode.cz/
 
Naposled editoval moderátor:

AlesB

Hradlař
tak pokud tedy sneseš vše...........tak jen tak dál. Zkontaktuj Vlada (dělá tram síť Ostravy - ODIS), třeba Ti pomůžou nějaké modely z jeho trati
 
Naposled editoval moderátor:
G

Guest

Host
tram

Mám to tam asi 24 km. Znám to tam celkem dobře. V trati 310 už byly Olomoucké tramvaje, ale fakt sorry hodně chabé . Snad to bude lepší. Zatím to vypadá celkem sympaticky
 
Naposled editoval moderátor:

Jenda

Skladník
No jasně, nebýt Vlada, tak jsem ani nezačal :D Tímto mu veřejně dík za jeho trpělivost a dobré rady.
 

Jenda

Skladník
Ahojky všem, po malé pauzičce vám chci sdělit, že pokračuje stavba olomoucke tramvajove MHD pro MSTS. Již je hotová Sokolská, kudy vede jednokolejka do vozovny a rozpracovaná vozovna. Opět platí sháňka po spolupracujících lidech, kteří by mi byli ochotni jakkoli pomoci. Těším se na vaše názory a zase se brzy ozvu.
 

Vlado

Pokladník
To, co mám na stránkách, už dávno není aktuální. V současné době posílám jak trainset, tak i Ostravu přes ICQ. Za dvě hodiny máte vše k dispozici a nachystáno ke hře. ;)
 

Jiří Maxa

Cestující
Vlado napsal:
To, co mám na stránkách, už dávno není aktuální. V současné době posílám jak trainset, tak i Ostravu přes ICQ. Za dvě hodiny máte vše k dispozici a nachystáno ke hře. ;)

A jsou tramvajové modely vyladěny pro MSTS BIN 1.7 ?
 

Jenda

Skladník
INFO ZE STAVBY

Ahoj, přináším pár informací, jak probíhá stavba olomoucké sítě tramvajových linek pro MSTS - trať MSTS - MHD Olomouc. Jak mám napsané na mých stránkách, už mám kompletní kolejovou síť i s vozovnou a křížením s železnicí. Pomalu začínám pracovat na tvorbě ulic a zatím se celkem daří. Podařilo se mi vybudovat i funkční přejezdy s železnicí = pokud pojede vlak, přejezd začne "zvukově varovat" a auta se zastaví. Dále mi po městě jezdí vozka s koněm, policisté vedou ožralu atd :) Tak kdo má zájem se dozvědět víc, vidět nějaké to videjko nebo nějak pomoct, tak mrkněte na stránky o hře.
Pěkný den.
 

Ronoath

Posunovač
Jen by mě zajímalo, do jakých let je trať posazena? ten vozka s koněm, baráky, vše mi evokuje časy tak do 50. let minulého století... Budou také postaveny dnes již zrušené tratě, či ty plánované prodloužení? Díky
 

Jenda

Skladník
Trať je ze současnosti...vozka s koněm je jen "atrakce", ale jinak jsou ve hře moderní automobily, tramvaje T3 atd. - Olomouc má krásné staré budovy kolem tratě přes centrum, tak proto zdání 50. let. Bývalé tratě jsou zachyceny ve hře OPAVA-OLOMOUC- tam se dá projet i část tramvajové tratě v Olomouci... Já buduju současnost - lépe řečeno stav před rekonstrukcí Denisova-Pekařská. I když bych chtěl aby hra vypadala co nejvěrněji, musím se ohlížet na možnosti MSTS - např. na jednom čtverci ve hře může být určitý počet objektů... proto vše nejde tak, jak by si tvůrce představoval :) pro mě je důležité, že i když MSTS nemá rád utavřené tratě - smyčky, hra bezvadně funguje díky výhybkám ve smyčkách i při volné jízdě.
 

Pelikán

Pokladník
To Ronoath:

Ač ti to bude znít možná neuvěřitelně tak v Olomouci opravdu i dnes jezdí koňský povoz. Rozváží na něm do místních podniků sudy s Plzeňským.
 

Ronoath

Posunovač
Pelikán: Tak to je dobré... Jsem v Olmíku skoro rok a tohle nevím... Hanba mi!!!
Jenda: To je sice pravda, ale přece jen... z tvých screenů jsem pořádně namlsán, zatímco na OL-OP jsem poznal katedrálu a kostel Panny Marie sněžné jen podle okolí... Navíc není hotová trať kolem kněžského semináře, což mi chybí :eek:
 
Naposled editoval moderátor:

Jenda

Skladník
Je to pravda, v trati OPAVA-OLOMOUC je olomoucka tramvajova síť vazne jen zcasti zachycena - je to pochopitelne, autori delali simulator zeleznice, toto je jen "tresnicka na dortu". Ja zase budu mít ztezí vlakové nádrazí v Olomouci, protoze uz ted se potykam s problemy - moc objektu na jednom ctverci ve hre...budu to muset nejak razantne vyresit, problem je pouze s jednim mistem - v okoli Námestí Hrdinu, ostatni trate vysly vetsinou na samostatny ctverec...
 
Nahoře