Aktvity Joska-alcapone

Mrkvoid

Začátečník
No tyvole, já právě myslel, že ten pack LP vozů mam staženej :D, takže jsem viděl problém složitější a propátral celej internet :D.
PS: Že, LP znamená Low poly vím, ale díky za radu :).

Ony tam byly původně jednotlivě. Ale ztráceli jsme přehled, co tam je, co je veřejné a co neveřejné, a tak jsme je jednou všechny sbalili do jednoho balíku. Ale to neznamená, že nemůže být časem něco inovováno. Oznámení takovýchto změn dělá (či spíše dělal) Blažovák zpravidla v readme u aktivit.
PS: Tož sory za LP, ale divil by ses, o jak základních věcech řada odborníků nemá ani ponětí.

Dan J.

Strojvedoucí
No, já si LP vozy stáhnul znova a starý balík smazal, jde o to, že tam opravdu "pár" pěkných kousků přibylo a některé vozy byly přeznačeny, doporučuji všem udělat to samé, opravdu to stojí za to. :)

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Opravil jsem pár aktivit na aktuální verzi tratě BP a upravil většinu aktivit pro OR, ještě mě zbejvaj 2 historické aktivity a tím budu s BP definitivně hotov, mám v plánu ještě jednu aktivitu, ale to bude jednoduchej osobak se Schuttlem co tu u nás jezdí.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Na srazu na to juknu, páč mam pár věcí na PepaHa. V krnově jsem přidával čas, ale je otázka co šlo ven. V Opavě jede naproti spěšňák co to blokuje.

AlCapone, prosím Tě, jak má končit aktivita ČR 183 / Os 7408 Plzeň-Domažlice? Dorazil jsem do Domažlic načas, nechal vystoupit lidi a čekal jsem po uplynutí doby "úkol dokončen". Ozvala se však píšťalka, tak jsem cuknul a pod F10 viděl, že mám zajet obsloužit ještě Domažlice-město. Na odjezdovém však svítí na stůj, a to i minutu po plánovaném příjezdu do D-m.
Tvůj servis 2_JK v trainsetu mám, jedu pod MSTS.
Díky

Aktivita: Os 3054/3055
Úsek: Bohumín - Mošnov - Ostrava
Vozidlo: 650005/6
Jen takový malý rejpaneček, nikoli 650 005 / 6, ale 650 / 651 005 (to nejsou 460). ;)
Ale proč sem lezu (snad správně), při této aktivitě a následně i při opraveném R 825 se mi stala taková věc, totiž naprosto každé uložení po opětovném načtení mi vyhazovalo chybu zssk_131005ms.wag ... TrainStore si však toto při každém načtění nevzal, ale aktivity jej požadovaly (jinak vyškočila chybovka a aktivitu nelze načíst z této pozice) při načtení z jakéhokoliv místa na trase. Zvažoval sem, zda to napsat do Zbyňkova vlákna, či zde, ale nakonec to tedy napíšu sem.

Zdravim, stiahol som si jednu z aktivit a su tam pribalene eng subory pre OR. Mozno blba otazka, tie engy maju byt v zlozke openrails alebo treba nechat prepisat povodne?

Nahoře