854 014-8 Alenka a 854 029-6 Kristýnka

Hynďa

Průvodčí
Vrbam napsal:
zubacka napsal:
Omlouvám se 021 není moje chyba. :eek:
A čí tedy? Nikdo jiný tu o 854 021 nic neříkal. Jen tu šíříš bludy.
Zubacka tam zřejmě zapomněl čárku a chtěl říct že 021 není a přiznává chybu...ne že to není jeho chyba ;)
 
Naposled editoval moderátor:

zubacka

Skladník
Hynďa napsal:
Vrbam napsal:
zubacka napsal:
Omlouvám se 021 není moje chyba. :eek:
A čí tedy? Nikdo jiný tu o 854 021 nic neříkal. Jen tu šíříš bludy.
Zubacka tam zřejmě zapomněl čárku a chtěl říct že 021 není a přiznává chybu...ne že to není jeho chyba ;)
Takl jsem to myslel že ta 854.021 neexistuje a že to byla moje chyba že jsem tady šířil že je.
 
Naposled editoval moderátor:

neotryx

Skladník
Nenašel by se někdo kdo by mi byl ochoten poskytnout už upravenou kabinu nastavenou na vrbamovu 854/954 jelikož mě se vždy při načítání hry zobrazí chybová hláška že selhalo načítání... :( a sám upravit to nedokážu :(
 

Hynďa

Průvodčí
neotryx napsal:
Nenašel by se někdo kdo by mi byl ochoten poskytnout už upravenou kabinu nastavenou na vrbamovu 854/954 jelikož mě se vždy při načítání hry zobrazí chybová hláška že selhalo načítání... :( a sám upravit to nedokážu :(
Někdo tady na foru nabízel animovanou kabinu včetně nočního pohledu ap. ale teď si nevzpomínám kdo...zkus hledat
 
M

Mr.Lordi

Host
Ahoj všichni příznivci hry Microsoft Train simulátoru.jsem tu nově přihlášený tak nevím jak to tu pořádně chodí.Ale též jsem narazil na pěkně zpracované motorové vozy 854 014 Alenka a 854 029 Kristýnka na Vrbamových stránkách.Jsou moc hezky zpracované a věrně se podobají realitě :DAle má to háček včera jsem si je chtěl nainstalovat do MSTS ale jaksi z neznámého důvodu se mi to nezdařilo. postupoval jsem dle pokynů v instalátoru, zvuky i cabview jsem dal do správné složky což je kabiny/loko motor/854/854.cvf a pro zvuky zvuky/loko motor/854/854eng.sms a + cabP.sms. poté jsem se snažil dát 854ku Kristýnku do MSTS a chtěl jsem jí spustit ve hře a ono se to sice načetlo ale ne úplně a pak mi to hlásilo že je někde chyba.Moc rád bych věděl kde když jsem zvuky i kabinu dal do správných složek tak,jak je psáno v eng. souborech.To samé se mi stalo i s Alenkou.Nevím,nevím kde je chyba nainstalovaný bin mám ale možná že tyto vozy vyžadují bin 1.7.Já mám asi 1.6. Prosím kdyby někdo věděl co s tím prosím poraďte mi.Byla by přece škoda takových krásných vozů aby nešly do hry.A zároveň prosím autora těchto vozů aby se na to mrknul a popř otestoval.nebo ať mi napíše na můj mail hamouzik@seznam.cz.toť ode mně vše
 
Naposled editoval moderátor:
M

Mr.Lordi

Host
ta chyba se netýkala přímo eng. ani sms. souborů ale je to chyba asi v systému,protože se mi tam objeví tzv. "zpráva o chybách" .možná mám starší Bin.
 
M

Mr.Lordi

Host
když se mi načítá hra tak se to načte skoro do konce, sekne se to, a pak tam skočí ta zpráva o chybách
 

Hynďa

Průvodčí
Tohle MSTS dělá když je špatnej GLOBAL. Zkontroluj jestli máš Global v pořádku tzn. Global BP - trať BP,Luhačovice, Čáslav-Třemošnice,120....Global Xtracks - trať 321, 310, 090, 180 a další...
 
M

Mr.Lordi

Host
já bohužel nemám v MSTS české tratě a global BP taky ne. mam tam jenom Global a ten se nachází v adresáři Routes.já se v těhle systémech moc nevyzám já akorát do msts umím dávat lokomotivy co jsou ke stažení na netu. České tratě tam dávat neumím,ale rád bych se to naučil.takže tim asi nepohnu co??
 

Matýsek

Průvodčí
Mr.Lordi napsal:
já bohužel nemám v MSTS české tratě a global BP taky ne. mam tam jenom Global a ten se nachází v adresáři Routes.já se v těhle systémech moc nevyzám já akorát do msts umím dávat lokomotivy co jsou ke stažení na netu. České tratě tam dávat neumím,ale rád bych se to naučil.takže tim asi nepohnu co??
Máš tam vůbec nainstalovaný Bin? Jo a jakou trať spouštíš?
 
M

Mr.Lordi

Host
bin tam mam asi 1.6 a spouštim ty original tratě co tam jsou hlavně Insbruck-St.Anton
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Mr.Lordi napsal:
já bohužel nemám v MSTS české tratě a global BP taky ne. mam tam jenom Global a ten se nachází v adresáři Routes.já se v těhle systémech moc nevyzám já akorát do msts umím dávat lokomotivy co jsou ke stažení na netu. České tratě tam dávat neumím,ale rád bych se to naučil.takže tim asi nepohnu co??
Tak to máš samozřejmě špatně. Jak se ti podařilo při defaultní instalaci dostat Global do Routes ? ? ?
A s vozidly ( jejich ne/funkčností ) nemají tyto adresáře nic společného.
 
M

Mr.Lordi

Host
ten global neni BP to je ten global co už tam byl nainstalovanej s celou hrou
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Mr.Lordi napsal:
ten global neni BP to je ten global co už tam byl nainstalovanej s celou hrou
Noch ein mall: Jak se ti podařilo dostat Global do Routes ? ? ? ! ! !
Pokud neznáš odpověď, odinstaluj komplet simulátor, smazej zbyky, zdefragmentuj disk ( všechny oddíly ), nainstaluj simulátor znovu a pozorně čti hlášky u všeho, co budeš instalovat.
Nikdo nemůžeme tušit, co jsi plácal odkud kam přes co a jak.
 
M

Mr.Lordi

Host
a vozy taky vše v trainsetu.ten global nemam ve složce routes ty složky jsou každá zvlášť.zvlášť routes a zvlášť global. sorry já se asi překlep.
 
Nahoře