854 014-8 Alenka a 854 029-6 Kristýnka

B

Bodacek

Host
RE:

Vrbam napsal:
alcapone napsal:
Ty přechodové můstky mají být funkční až k ním připojí řídící vagón 954. Jinak se nepoužívají.
Obcas jsem videl hydru, kdyz jela s Btn, tak to mela otevreny. Vzdyt je to zajimavejsi v msts.

Vsechny moje motoraky a vozy maji vyrezane dvere, pro pripad ze by to nejaky simulator umel [Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://vrbam.ic.cz/msts/screeny/854014dvere.jpg
Bohuzel v soucasnem msts jsou nefunkcni.


Peta napsal:
Tak to je opravdu bombá....budou k tomu i zvuky a kabina?
Zvuky ma Jacek na svych strankach http://jacek-msts.ic.cz/, kabina bohuzel.

mas moc pekne stranky a chci si stahnout 854+954 řídící vůz zaroven se chci zeptat jestli je 854+954 do trs 2004 a take jak stahnout 854+954do trs 2004 nede me stahnout kabina a nevim co spustit drive jaky soubor kdyz jsou 4 tak vas prosim o odpoved a nebo o soubor a poslete me to prosim na email opicak.t@seznam.cz
 
Naposled editoval moderátor:

radekedar

Pokladník
Bodacek: Zde jsi na fóru o MSTS, pokud tě zajímá něco z "hračičky" (TRS), tak zkus fórum zaměřené právě na TRS.
 

radekedar

Pokladník
Dan J.: No vypadá to, jako by nějakej záškodník Vrbamovu stránku nahlásil jako podezřelou a Firefox se toho chytnul...
(Po kliknutí na "Proč je tato stránka blokována" se dozvíme třeba tohle - "Za posledních 90 dní byla část těchto stránek 1× uvedena v seznamu stránek s podezřelou aktivitou.")
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Dan J. napsal:
... Po dnešní návštěve tvého webu mi prohlížeč Mozila vyhodí toto upozornění ...
No vidíš, a já před chvílí stáhl z Vrbamových stránek model lokomotivy 743 003-6 a zdálo se mi hned zpočátku, že to je nějaké celé podezřelé :D
 

dave01

Cestující
Ta 743 fakt vypadá nebezpečně :cool: Ovšem Pikku, tvůj megapack štokrů vypadá ještě útočněji, asi budu muset tvoje stránky nahlásit... :D
 

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Poslední 3 dny mi hlásí web, že se někdo pokouší na web zaútočit, tak zřejmě práce stejného záškodníka.
 

klimi

Signalista
Zdravím. Kdesi byla ke stažení kabina na 854. Jenže odkaz je již nefunkční. Existuje ještě někde jiný odkaz? Nebo kdyby byl někdo ochotný poslat, tak prosim na mail petrklimcak@email.cz .
 
D

Dominik

Host
klimi napsal:
Zdravím. Kdesi byla ke stažení kabina na 854. Jenže odkaz je již nefunkční. Existuje ještě někde jiný odkaz? Nebo kdyby byl někdo ochotný poslat, tak prosim na mail petrklimcak@email.cz .

Nevím, jestli e-mail došel, tak to píšu ještě sem.

KABINA
 

Dan J.

Strojvedoucí
Vrbam napsal:
Poslední 3 dny mi hlásí web, že se někdo pokouší na web zaútočit, tak zřejmě práce stejného záškodníka.
Ahoj Vrbam.
Tak asi se někomu zaůtočení zdařilo.:( Teď už se na stránky nedostanu vůbec. A jen tak pro info Jirkovi Polákovi taky stránky nejely a taky mu je někdo napad, naštěstí už běží. Jen doufám, že to nebude nějaký nový precedens napadat weby autorů modelů a jiných věcí pro MSTS.
S pozdravem Dan.:cool:
 

Matýsek

Průvodčí
Dan J. napsal:
Vrbam napsal:
Poslední 3 dny mi hlásí web, že se někdo pokouší na web zaútočit, tak zřejmě práce stejného záškodníka.
Ahoj Vrbam.
Tak asi se někomu zaůtočení zdařilo.:( Teď už se na stránky nedostanu vůbec. A jen tak pro info Jirkovi Polákovi taky stránky nejely a taky mu je někdo napad, naštěstí už běží. Jen doufám, že to nebude nějaký nový precedens napadat weby autorů modelů a jiných věcí pro MSTS.
S pozdravem Dan.:cool:
To ale musíš mít nějakou chybu ty ,protože já jsem Vrbamovu stránku zkoušel a normálně jde.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Matýsek napsal:
Dan J. napsal:
Vrbam napsal:
Poslední 3 dny mi hlásí web, že se někdo pokouší na web zaútočit, tak zřejmě práce stejného záškodníka.
Ahoj Vrbam.
Tak asi se někomu zaůtočení zdařilo.:( Teď už se na stránky nedostanu vůbec. A jen tak pro info Jirkovi Polákovi taky stránky nejely a taky mu je někdo napad, naštěstí už běží. Jen doufám, že to nebude nějaký nový precedens napadat weby autorů modelů a jiných věcí pro MSTS.
S pozdravem Dan.:cool:
To ale musíš mít nějakou chybu ty ,protože já jsem Vrbamovu stránku zkoušel a normálně jde.
Mně Mozila najede na hlavní stranu a po odkliknuti na vstup, do jakékoliv sekce prohlížeč zobrazí toto:
[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://www.image-hosting.okamzite.eu/pics/c8ce9af6c7bba7420e30a531155e3f86.JPG
S pozdravem Dan.
Ps: IE taktéž.
 
T

Tom Kanka

Host
Ahoj,
já také otevřu Vrbamovy stránky bez problémů. (IE)
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Já jsem zkusil tehdy tyto stránky také otevřít v IE, ale jak jsem kliknul na sekci MSTS zak se mi rychlostí světla začala otevírat okna a zrušil jsem to až ctrl alt delete - ukončit úlohu. A pak se modlil, abych nechytil nějaký vir. Snad AVG nastavilo záda.
Ale divím se, proč má Vrbam stránky na nějakém wz a nedá si je na něco odolnějšího.
 
7

774.31(strojvedouci)

Host
Jáko Vrbam nechci nikoho navádět aby k tobě nechodil ale já sem tam mynule chytil 135 viru a musel sem přinstalovávat windowsy
 

Dan J.

Strojvedoucí
Zdravím.
Tak to netuším, kde je chyba, nejsem počítačový expert. Avšak všechny stránky otevřu, ale Vrbamovy nikoliv.:?: Jinak u Zbyňka jsem žádný problém s virem nikdy nezaznamenal (NOD32).
Dan:cool:
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Nejsem v tomhle znalec, ale myslím si, že různé weby zdarma moc zabezpečené proti útokům nebudou, proto jsou zdarma. Takové se hodí jen na nějaké soukromé stránky, kde není příliš vysoká návštěvnost, tam se nikomu nevyplatí útočit. Ale modely do MSTS přitahují návštěvníky z celého světa a to už za útok stojí.
Já si stránky pověsil na Active 24. Ale to už nějakou tisícovku ročně stojí plus doména. V tom by si už měl udělat pořádek každý sám včetně návratnosti investice.
Takže otázka do diskuze není, jestli se někdo na Vrbamovy stránky dostane, ale jestli pokud se tam dostane nechytí virus. A jak to poznám, že jsem tam nic nechytil? AVG po testu mi jen stále dokola odjakživa vyhazuje spyware Gemius, což je údajně vedlejšák kontroly pravosti Windows a včera to našlo Doubleclick a Connextra. Ale to se také občas objevuje, nic nového.
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Zbyněk Šemora napsal:
Já si stránky pověsil na Active 24. Ale to už nějakou tisícovku ročně stojí plus doména. V tom by si už měl udělat pořádek každý sám včetně návratnosti investice.
Problém je, že ten, kdo dělá pro MSTS gratis, tak jaksi návratnost investice má nulovou (nemá se to z čeho vrátit, když tvorba modelů nepřináší zisk) - tady je spíš jedině cesta dohodnout se s majitelem domény a prostoru a mít uložiště na nějakém oficiálním serveru pro MSTS, u kterého je předpoklad, že nějakou dobu vydrží - třeba na msts.cz nebo simtrains.eu.
 
Nahoře