Trhání obrazu v OR

Břeta

Troll a ignorant
Dobrý den,chci se zeptat,když hraju OR a jedu nějakou mapu mám mám někdy pocit jakoby se mi jemně trhal nebo sekal obraz,chci se zeptat jak tomo předejít v nastavení?a druhý dotaz,,jel jsem tuhle trasu:
 

Břeta

Troll a ignorant
Dobrý den,chci se zeptat,když hraju OR a jedu nějakou mapu mám mám někdy pocit jakoby se mi jemně trhal nebo sekal obraz,chci se zeptat jak tomo předejít v nastavení?a druhý dotaz,,jel jsem tuhle trasu:m to videu jde přímo slišet hlašení v Ostrava-Svinov,u mě ve hře to jde slyšet když dam celkovy pohled na vlak,jinak ne,nemužu na to přijit v nastavení tak píšu o pomoc,děkuji
 

Břeta

Troll a ignorant
Dobrý den,chci se zeptat,když hraju OR a jedu nějakou mapu mám mám někdy pocit jakoby se mi jemně trhal nebo sekal obraz,chci se zeptat jak tomo předejít v nastavení?a druhý dotaz,,jel jsem tuhle trasu:,na tom videu jde přímo slišet hlašení v Ostrava-Svinov,u mě ve hře to jde slyšet když dam celkovy pohled na vlak,jinak ne,nemužu na to přijit v nastavení tak píšu o pomoc,děkuji
 

Bendík

Provozní technik
Jako, nechci být "prudič pravopisu", ale tohle se fakt nedá číst! Pokud si kdokoliv nedá (a nebo nechce dát) práci s tím, aby se psanému textu dalo porozumět (aspoň čárky, tečky, velká písmena na začátku věty). nemůže ode mne chtít, abych se tím "prodíral". To jako fakt ne, sorry!
 

Břeta

Troll a ignorant
Omlouvám se,napíšu to znovu,když hraju OR,nastavil jsem si vše co se týče grafiky atd.,tak se mi během jízdy jakoby jemně trhal nebo jemně sekal obraz,jak to mám udělat aby se mi tohle nestavalo,mám grafiku Nvidia GTX 650 1gb,procesor i5 2,80ghz,ram 8gb
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Omlouvám se,napíšu to znovu,když hraju OR,nastavil jsem si vše co se týče grafiky atd.,tak se mi během jízdy jakoby jemně trhal nebo jemně sekal obraz,jak to mám udělat aby se mi tohle nestavalo,mám grafiku Nvidia GTX 650 1gb,procesor i5 2,80ghz,ram 8gb
Tak tu slohovku napiš znovu a pořádně! Pořád je to „tatarsky”. Pokud nesplňuješ věkový limit na webovou komunikaci (12let - vypadá to tak), tak se vrať až po splnění podmínek: 1.věk, 2.základní písemná komunikace na úrovni ZŠ dle pravidel.
 

Břeta

Troll a ignorant
Vracím se ještě k tématu,mám tuhle sestavu:,mam tuhle sestavu:sestava procesor Intel(R) CORE(TM) i5-2300 CPU @ 2.80GHz,RAM-8GB,64 bit,zakladní deska MSI H61M-H33,grafika NVIDIA GTX 650,chladič Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev. 2,zdroj, Black Power 450W,podle toho:https://forum.msts.cz/index.php?threads/5227/page-43 jsi mám tedy snížit FPS?ted mam fps 60,obraz je trhavý,už si stím nevím rady,tak potřebuji pomoc
 

Acatus

Provozní technik
Máš v nastavení zaplé dynamické stíny? (záložka obraz) Jestli ne, vyzkoušej je zatrhnout a dej vědět, jestli ti to pomohlo nebo ne.
 

Břeta

Troll a ignorant
Jak se tady dá vložit video?chtěl bych Vám poslat ukázku,přes nahrát soubory to nejde
 
Nahoře