Projekt Open Rails

bobeksoft

Pokladník
V tom balíku chybí soubor test_route.trk, proto ty problémy. Je možné použít soubor *.trk z jiné trati, ovšem s patřičnými úpravami.
 

Václav Polák

Cestující
Nakonec jsem se pokusil uprvait si soubor sám, je kupodivu docelapřehledný, ale bojužel jsem skončil s Errorem. Soubor byl vzat od trati 310.
Dobře, soubory .trk zatím upravovat neumím, bylo by možné tento soubor někde nebo od někoho z Vás sehnat upravený?
 

Přílohy

  • Snímek obrazovky (98).jpg
    Snímek obrazovky (98).jpg
    62.5 KB · Zobrazeno: 11
  • test_route.jpg
    test_route.jpg
    230 KB · Zobrazeno: 11

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
A nebo jinak. Vezmi si jej z jiné trati (aby se dodržel formát UCS-2 LE BOM), otevři jej v textovém editoru, smaž celý obsah a nakopíruj si tam tohle:
Kód:
SIMISA@@@@@@@@@@JINX0r0t______

Tr_RouteFile (
    RouteID ( test_route )
    Name ( test_route )
    Description ( "Jednoduchá jednokolejná testovací trat dlouhá 43 km. Obsahuje stoupání 5, 10, 16, 21 a 31 promile s hektometrovníky, malé nádrazí a \"klikatou\" trat na zkousení spráhel v rovine i ve stoupání, tramvajovou výhybku, tunel a tankovací body. Pozor, tankovací bod pro zauhlování je v míste kbelíkú s uhlím. Konec kolejí je oznacen vegetací. V trati není aktivován dést a sníh a místo snehových textur je v zime terén pokryt ornicí." )
    Graphic ( test_route.ace )
    LoadingScreen ( Load.ace )
    FileName ( test_route )
    Electrified ( 00000001 )
    Mountains ( 00000000 )
    OverheadWireHeight ( 5.65 )
    PassengerRuleSet ( 0 )
    FreightRuleSet ( 0 )
    SignalSet ( 0 )
    GantrySet ( 0 )
    TrackGauge ( 0 )
    Era ( 0 )
    SpeedLimit ( 55.554 )
    Environment (
        SpringClear ( sun.env )
        SpringRain ( rain.env )
        SpringSnow ( snow.env )
        SummerClear ( sun.env )
        SummerRain ( rain.env )
        SummerSnow ( snow.env )
        AutumnClear ( sun.env )
        AutumnRain ( rain.env )
        AutumnSnow ( snow.env )
        WinterClear ( sun.env )
        WinterRain ( rain.env )
        WinterSnow ( snow.env )
    )
    TerrainErrorScale ( 1 )
    RouteStart ( -5649 14784 96 376 )
    MilepostUnitsKilometers ( )
    MaxLineVoltage ( 25000 )
    DefaultSignalSMS ( signal.sms )
    DefaultCrossingSMS ( crossing.sms )
    DefaultWaterTowerSMS ( wtower.sms )
    DefaultCoalTowerSMS ( ctower.sms )
    DefaultDieselTowerSMS ( dtower.sms )
    TempRestrictedSpeed ( 55.554 )
)
 

Václav Polák

Cestující
A nebo jinak. Vezmi si jej z jiné trati (aby se dodržel formát UCS-2 LE BOM), otevři jej v textovém editoru, smaž celý obsah a nakopíruj si tam tohle:
Kód:
SIMISA@@@@@@@@@@JINX0r0t______

Tr_RouteFile (
    RouteID ( test_route )
    Name ( test_route )
    Description ( "Jednoduchá jednokolejná testovací trat dlouhá 43 km. Obsahuje stoupání 5, 10, 16, 21 a 31 promile s hektometrovníky, malé nádrazí a \"klikatou\" trat na zkousení spráhel v rovine i ve stoupání, tramvajovou výhybku, tunel a tankovací body. Pozor, tankovací bod pro zauhlování je v míste kbelíkú s uhlím. Konec kolejí je oznacen vegetací. V trati není aktivován dést a sníh a místo snehových textur je v zime terén pokryt ornicí." )
    Graphic ( test_route.ace )
    LoadingScreen ( Load.ace )
    FileName ( test_route )
    Electrified ( 00000001 )
    Mountains ( 00000000 )
    OverheadWireHeight ( 5.65 )
    PassengerRuleSet ( 0 )
    FreightRuleSet ( 0 )
    SignalSet ( 0 )
    GantrySet ( 0 )
    TrackGauge ( 0 )
    Era ( 0 )
    SpeedLimit ( 55.554 )
    Environment (
        SpringClear ( sun.env )
        SpringRain ( rain.env )
        SpringSnow ( snow.env )
        SummerClear ( sun.env )
        SummerRain ( rain.env )
        SummerSnow ( snow.env )
        AutumnClear ( sun.env )
        AutumnRain ( rain.env )
        AutumnSnow ( snow.env )
        WinterClear ( sun.env )
        WinterRain ( rain.env )
        WinterSnow ( snow.env )
    )
    TerrainErrorScale ( 1 )
    RouteStart ( -5649 14784 96 376 )
    MilepostUnitsKilometers ( )
    MaxLineVoltage ( 25000 )
    DefaultSignalSMS ( signal.sms )
    DefaultCrossingSMS ( crossing.sms )
    DefaultWaterTowerSMS ( wtower.sms )
    DefaultCoalTowerSMS ( ctower.sms )
    DefaultDieselTowerSMS ( dtower.sms )
    TempRestrictedSpeed ( 55.554 )
)
Děkuji mockrát, přesně toto jsem potřeboval! :D
 

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
V tom balíku chybí soubor test_route.trk, proto ty problémy.
Soubor jsme tam nedali schválně. A na Blažovákových stránkách je proto napsáno "v případě, že by nastal problém z tratí - napište mě." Chtěli jsme vědět, kdo všechno bude mít o trať zájem. Bohužel nikdo pořádně nečte. A tak spolu s Járou Cimrmanem musím konstatovat: "Je to marné, je to marné, je to marné."
 

Václav Polák

Cestující
Soubor jsme tam nedali schválně. A na Blažovákových stránkách je proto napsáno "v případě, že by nastal problém z tratí - napište mě." Chtěli jsme vědět, kdo všechno bude mít o trať zájem. Bohužel nikdo pořádně nečte. A tak spolu s Járou Cimrmanem musím konstatovat: "Je to marné, je to marné, je to marné."
Dobrý den, já jsem to četl ale myslel jsem že když je tam napsáno " pouze pro pokročilé uživatele" tak mi došlo že chyba bude asi u mne a že jsem někde udělal chybu. :D
 

Václav Polák

Cestující
Zdravím,
mám problém při přestupu z 2D do 3D kabiny v ORTS. Vždy při stisknutí Ctrl+E mi to vyhodí chybovou hlášku a hra spadne. Konkrétně jsem zkoušel přestup z Pikkovi nové 213.902 (2D cab) na též jeho lokomotivu 700.777 (3D cab) laděnou pro OR. Jinak souprava se skládala asi ze tří vozů řady Be, ale to myslím že nehraje roli. Díky za objasnění problému nebo pomoc!
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ale zkoušel, možná jsem to tu i někde psal, mně ale OR nespadne a nelze přestoupit vůbec, aspoň tomu bylo před mnoha aktualizacemi. U aktivity RegioJetu jsem chtěl použít na posun u výluky Hektora s 3D kabinou a vůbec jsem na něj nevlezl.
 
Nahoře