CZSK verze 1.5

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Ještĕ doplním, že ve verzi, která opravovala přestupy mezi vlaky to fungovalo.
A tohle je ten hlavní důvod, proč se mají dělat postupně stabilní verze. Až se vše vychytá a vše bude fungovat, tak to bude stabilní verze a další vývoj se nebude automaticky aktualizovat, dokud opět nebude vychytaný. Protože když vydáš funkční aktivitu a ORCZSK se bude postupně sám automaticky aktualizovat, tak minulé aktivity mohou skončit patem. A také není v silách žádného aktivitáře aby s každou novou verzí ORCZSK zpětně celá svá díla prověřoval. Tedy by měly být všechny stabilní verze k dispozici a každá aktivita by měla mít poznámku, ve které verzi je funkční.
Tohle je jenom můj nezávislý názor.
 

Dodo

Signalista
Zbyněk tak ako aj ty máš vo svojich aktualizáciach chyby, tak aj v OR CZSK sa to stane. Tak ako ty ich opravíš, chalani opravia čo sa tu napíše. Máte od nás takmer okamžité opravy. Takže ak aj niečo chalani opravia, aktivity budú znova hrateľné tak ako predtým. Nevidím v tom žiadny problém.
Ver mi tie aktualizácie nechceš rozoberať. :)
 

Dan J.

Strojvedoucí
Čau Zbyňku
Tohle je věc vývoje a mně to nevadí, musí se dělat na naejnovějších verzích. Kdybych dělal aktivity na nějakých stabilkách, tak se neodhalí vůbec nic. A věř tomu, že jsem těch chyb našel neskutečně a neskutečně se jich opravilo, právě díky tvorbě složitých situací v aktivitách. Je napsáno klukům a věřím, že následná oprava tenhle problém vyřeší. Já tak zatím stojím s tvorbou, ale stejně teď odcházím a k OR se dostanu tak odpoledne, nebo k večeru.
 

Acatus

Provozní technik
Ahoj týme, šlo by pls opravit v automatice volbu Vp rajčákem? Dolů klesá v pohodě po 1 km/h, ale nahoru mi skáče cca po 7 km/h jedním stiskem tlačítka. Verze 1.5.170.
Jinak testy dynamiky 163 a 162 i s 1900t nákladem a velká spokojenost. Možná jen skluzovka: mašina u mne nemá při skluzu aktivní ochranu a roztočí se do nekonečných otáček. Zvuk sice prima, ale peršing by to měl uregulovat - včas odbudit, ne?
Jde nějak rozjet přípřež peršingů/es CZSK 1.5?
Díky za feedback.
 

Acatus

Provozní technik
Koukám, špatně jsem se vyjádřil: neroztočí se do nekonečna, ale zaučinkuje někde v otáčkách, které bych u peršana nečekal, že se takto dá protočit. U lamin se mi podařilo nastavit nejdříve mikroskluz, který hráče upozornil na únosné překročení meze adheze, než zasáhla skluzovka omezením, čímž se dalo v blízkosti té meze adheze v klidu jet, když bylo potřeba. Zkrokoval jsi o jednu odbočku a měl jsi max. trakci pod kontrolou. U peršinga by to v reálu byla rasovina s tím třením a proudovými rázy. Vyjet pak s takovým HV krpál, je pakárna. Na osobce to toliko nefetneš, ale na nákladu to už poznáš.
 

Honza082

Začátečník
Zdravím. Při jízdě s 350 mě na výstrahu začne odpočítávat MIREL, ale zasekne se na 145/150, problikává a nejde níže. Dělalo to i dříve a problém u mě trvá i u poslední aktualizace (15.1.2022 13.29).
Zdravím, problém s odpočítáváním Mirelu u 350 stále trvá. Můžete se na to prosím podívat? (1.5.181)
 

Michal Koňařík

Cestující
Zdravím nedávno jsem zde psal problém s X6X který stále přetrvává. Při rozjezdu za sucha se mašina rozjede na nějakých 5km/h a pak výkon spadne ale HV zůstane sepnuté. Při stisknutí změny počasí na deštivo se mašina dá znova do pohybu a jede klidně aj na 120 ale když dám výběh tak zase nemůžu přidat výkon a HV zase zůstane sepnuté. Nevěděl by někdo prosím co s tím?
 

Meda

Provozní technik
Zdravím nedávno jsem zde psal problém s X6X který stále přetrvává. Při rozjezdu za sucha se mašina rozjede na nějakých 5km/h a pak výkon spadne ale HV zůstane sepnuté. Při stisknutí změny počasí na deštivo se mašina dá znova do pohybu a jede klidně aj na 120 ale když dám výběh tak zase nemůžu přidat výkon a HV zase zůstane sepnuté. Nevěděl by někdo prosím co s tím?
Zdravím,
na nejnovější verzi ORCZ teď testováno:
loko CD 362 001 HK ORCZ, trať 310, volná jízda, za sucha.
Zkouška s ARR i bez něj - jízda bez závad ................
 

Marin2

Cestující
Ach jo, že to musím být zase já. Co by mohlo být toto? OR aktuální, trať dnes aktualizovaná na verzi 95.0. (Všechny ostatní aktualizace také mám)Bez názvu.jpg
 
Nahoře