Simulátor EU07

Plexi

Signalista
Maszyna, na to, že není placená, je skvělá. I ty mise, co tam jsou, se krásně hrají, protože většinou to má nějaký nápad, ne jenom dovézt z A do B, ale i posun, stání na trati na stůj atd. A na rozdíl od MSTS/OR, kde je jen výkon/brzda, houkačka a světla, u tohohle funguje opravdu každý čudlík. Vlakové topení, režim brždění, prostě všechno. Pamatuju, když jsem na noťasu neměl OR, jsem si z nudy nainstaloval Maszynu, protože z obrázků vypadala docela pěkně a to byla teprve nějaká verze 07 nebo 08. A už tehdy jsem žasnul, co to všechno umí.
 

m61

Pokladník
Zveme vás, abyste se seznámili s nejnovějším vydáním simulátoru „MaSzyna“ - MaSzyna 19.08! Představuje stav práce na simulátoru za srpen 2019. Toto je výroční vydání, protože MaSzyna právě dosáhla 18 let! https://eu07.pl/pobierz/

 

Lampa

Začátečník
Ahojte, vedel by mi niekto poskytnúť návod/postup riadenia lokomotív v MaSzyna, vlastne návod mám potreboval by som iba postup ako spojazdniť(dať do pohybu) lokomotivu. Za každú radu som vdacný.:)
Lampa.
 

C3rv

Pokladník
Zdravim setkal se někdo s tymto problemem? Že po udělani screenu se screen neuložil do složky screenshots ? :)
 
Nahoře