Tramvajová trať Ostrava do MSTS

Vlado

Pokladník
Zrovna tahám na ftp aktuální verzi sítě i s aktivitou a novými consisty. Během dneška taky natáhnu na ftp nový trainset, kde jsou vozy snad lépe protříděny.
 

Syrda

Cestující
Samozřejmě souhlasím. Dotáhnutí tratě do provozní verze je výborný počin. Držím všechno a přeji ať to dotáhne co nejdál.
 

Vlado

Pokladník
AKTUALIZACE ODIS!

Dneska mám docela dobrou zprávu. Po týdenním čekání a testování se podařilo vydat rozsáhlou aktualizaci týkající se hlavně návěstidel, krajiny a provozu. Více info je na stránkách.
 
G

Guest

Host
Vlado a kdy dáš na stránky upravené kabiny pro tramvajový trainset ? Já v tom mám bordel ( a při spuštění MSTS Editoru mne to pošle k Billovi,proto jsem musel tramvajový t rainset vyřadit z adresáře TRAINS ),a rád bych si to stáhnul z nova.PLS :eek:
 
Naposled editoval moderátor:
G

Guest

Host
Opravdu jsou všechny kabiny upravené pro MSTS BIN 1.6? Jestli ano,jdu sosat.
 

AlesB

Hradlař
TO JIŘÍ :
co by si chtěl upravovat na kabinách pro tramvaje na MSTS Bin ? Pokud se nemýlím, tak drtivá většina tramvají má kabinu pouze vpředu a s nočním cabem pro tram jsem se zatím nesetkal
 

Boby

Provozní technik
Jirka myslel asi KT8D5. V MHD Ostrava je jedna aktivita, kde se jede zpět. Tam by se to určitě hodilo. Ale jinak naprostý souhlas.
 

JOHNZ

Průvodčí
AlesB: Možno sa niekedy čase t=k, kde k patrí do n (s) nájde niekto, kto ho vytvorí, tak nepredbiehajme ...
 
G

Guest

Host
Vlado,v updatu si přidal hlášení zastávek,leč já nemohu z toho nic extrahovat,protože je tam příliš dlouhý soubor a WinRar začne křičet.Nedalo by se to nějak zkrátit ?


vazeni_cestujici_dovolujeme_si_va_upozornit_na_neklesajici_pocet_kradezi_v_dopravnich_prostredcich_
mestske_hromadne_dopravy_venujte_zvysenou_pozornost_svy



! D:\MSTS\TramRoute\OSTRAVA-20060929.ZIP:
Nelze vytvořit OSTRAVA-20060929\Program Files\Microsoft Games\Train Simulator\ROUTES\OSTRAVA\HLASENI\
vazeni_cestujici_dovolujeme_si_va_upozornit_na_
neklesajici_pocet_kradezi_v_dopravnich_prostredcich_mestske_
hromadne_dopravy_venujte_zvysenou_pozornost_svy
Celková délka cesty včetně jména souboru nesmí přesáhnout 260 znaků
Systém nemůže nalézt uvedenou cestu.
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Tohle tam fakt je? To mi připomíná název jednoho souboru z deníčku IT administrátora....a nebo návrh názvu engu od jednoho nejmenovaného autora :D
 
G

Guest

Host
Vlado já bych si to nevymyslel,zkontroluj si zip soubor. Jinak já jsem upravil ty definiční soubory *.hla aby se nemusela přehrávat ta policejní smyčka. Taky jsem si všiml u toho programu Hlásič,že pokud budu příliš rychle mačkat klávesu J tak občas dojde k přeskočení smyčky a místo aby na prvním místě bylo " Příští zastávka BLABLABLA ", se mi napřed přehraje " Zastávka BLABLABLA " a až pak "příští zastávka ",takže doporučuji,dělat prodlevy cca 5 vteřin.
 

Vlado

Pokladník
Nedoporučuj nic. Zas děláš kraviny. :mad:

PS: Ten soubor tam sice je, ale je nepoužívaný, tak si ho vymaž.
 
Naposled editoval moderátor:
Nahoře